All three of Barcelona's games during a papal conclave have ended 4-0: 1958 vs Real Madrid, 1978 vs Las Palmas, and this evening.

5.439
332
83
34
Še kako se je poznala odsotnost Pazzinija danes. Niang prov cilja vratnice, letos jih je zadel vsaj ene 5..
Z večnimi talenti kot sta Bojan in Robinho v napadu pa itak ne moreš, Robinhu se sploh ne da skakat. Elsha skurjen in malo izven forme. Na sredini pa si Flamini in Boa po rumenem nista več upala igrati borbeno.

Pri tvoji
Zastonj bi bili vsi slavospevi igri Barce, če bi Milanov črnec zabil gol, namesto zatresel štango..

Ta poteza je odločila tekmo. Pri 1:1 Barca ne bi dala še 3 komade.

Uporabnik Kasius pravi:

Res je, samo bv debatirat o tem, ker Niang tega pač ni sposoben.

Važno, da so na plano spet prišli sezonski navijači Barce.

Citat:
Galatasaray je že v prvem polčasu odgovoril z dvema goloma – zabila sta Altintop in Yilmaz. V drugem polčasu je vajeti v roke znova prevzel Schalke, ki je poravnal izid na 2:2 in bi si s takšnim končnim rezultatom zagotovil napredovanje v četrtfinale. A prišla je zanj nesrečna 95. minuta, ko je Bulut Galatasaray popeljal med elitno evropsko osmerico.

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Messi je včeraj začaral prvi gol, potem Niang ne ve, da mora žogo dat MED vratnicama v gol in na drugi strani Messi še enkrat naredi to, zakar je plačan. Po drugem golu barke je bilo itak vsega konec.