Turčija Alanya

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Pozdravljeni, obeta se mi še en mini dopust v Turčijo, pa vas vprašam za kak pameten nasvet oz. napotek, kaj si je vredno ogledati, oz. kaj početi in na kaj paziti.

Nekdo mi je priporočal, naj ne zamudim zabave na Kleopatra Beachu.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.233
313
83
1. čim dalj od centra greš, več parov armani spodnjih hlač (enako s štunfi) dobiš za isto ceno, hehe
2. cenkanje vsekakor....
3. hotel naj ima vsaj 4 zvezdice (če nima klime si ga naj...l ob tem letnem času). Polpenzion je načelno čisto dovolj, ker čez dan mirno kje zunaj ješ. Edino kebabi so sumljivi že za pogledat, tako da jej manj sumljive reči (če poplakneš z original kokakolo itak vse razžre)
4. včasih se je splačalo gledat usnje in zlato (pri zlatu ni ponaredkov... dobi se tudi kaj 18karatnega). Aja tud za zlato se da cenkat, samo ne toliko kot za štunfe.
5. obišči kak Hammam (turška savna za cel dan, reskiraš par deset eur, pa te zdrgnejo do pokožja, pa v vse možne savne se da it, pa kup enih blatnih kopeli ipd.)
Upam da bo kaj pomagalo...
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Meni je pa kebap bil svetoven in to prav v Alanyi
Splaca se nakupit oblacil ker so kvalitetna.
Drugace pa sem bil nad Alanyjo razocaran.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Plaza umazana, mesto bolj tak...
Slisal pa sem da je Antalya precej boljsa.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
En napotek od mene: Zadnja cena nikoli ni zadnja...
zmaga.gif
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Hvala za nasvete. Kako pa je tam med ramadanom. Na agenciji so rekli, da obstaja možnost omejitve točenja alkohola.
 

Livia

Zelenc'
12. avg 2009
1
0
1
Jaz sem bila v Turčiji lani v času ramadana. Alkohol so stregli nemoteno, v bistvu je bila vsa postrežba enaka, kot sicer. Meni so se edino smilili natakarji, ki so ves dan stregli hrano, a je do sončnega zahoda niso smeli zaužiti. So se mi na trenutke prav zasmilili.