Pomoč pri gradnji enega scenarija;

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Z najboljšim frendom delama na enem "prank-pwn-payback" scenarij;

Bom pisal v prvi osebi ker lažje razložim;

Mojo punco že kaka dobra dva tedna aktivno peca en kolega, ni prijatelj (očitno), poznama se sicer že dolgo
ampak nimama iste družbe, na mesec se mogoče vidima 5x ob kaki prilični pijači kje zunaj. In ta model je zvohal
mojga dekliča na FB. In kao sprva na easy, MSN naslov, pa telefonska pa gor in dol, in pač punca mu sprva ni hotla
dat, ampak glede nato da je vedla da je moj frend mu jih je za vsak slučaj napisala, torej MSN naslov in telefonsko,
recimo da bi mene kdaj nujno rabil, skratka ni mislila slabo, glede nato da mi je povedla ko je padel prvi SMS, ko jo
je povabil kao na pijačo, na večerjo, da bi se dobila na sladoledu, sla s psom na sprehod, in mu je pač rekla da je
pač zasedena, in da se ji to nezdi primerno, naj ne zameri ampak pač nemore, da lahko pa kdaj gremo skupaj ipd,...
Jaz sem vseskupaj nekako ignoriral, vbistvu imel sem zadevo zabeleženo v glavi, ampak nisem pa šel kot nekateri
direkt v avto po kij in modelu rasipat celo stanovanje in še njega, vzel sem si na easy, pač punca je atraktivnega videza
za katerega lepo skrbi in glede nato da je mlada učiteljica baleta ima tudi postavo da se ti zmeša, karakterno pa je tako
igriva in zajebantska in nadvse komunikativna, in mogoče res prehitro da človeku kak čuden občutek, je pač do vseh
zelo prijazna in vedno nasmejana, in ima (grdo) navado da vse kliče s pomajnševalnicami (Roki, Alenček, Katika, Nadjica),
in zato sem si tudi rekel, da je model dobil napačen vtis in občutek da bi ona rada fanta pustila in šla k njemu,...
In ona mu seveda ful prijazno pove, da ima svojega fanta najraje na svetu, da je njen prvi in edini resni fant in da enostavno
nima razloga da jo pusti, model pa še vedno gnjavi in gnjavi češ kako mu je všeč. (to dela na posebaj fin in prijazen način,
sma s kolegom dobro preštudirala vse SMSe ki jih ima ona na mobilcu, prebrala MSN loge in PMje na FBju, da sma dobila
občutek o čem se gre. Zaj da premlatimo kot bika nima smisla, ker v osnovi ni naredil nič hudega, ker je res minimalno vsiljiv
ampak zelo vstrajen.

Torej občutek o situaciji imate, zdaj pa najina ideja kaj bi naredla: (še vedno pišem v prvi osebi, ki trenutno nima veze kdo je
ta fant, jaz on, tretji kolega,...)

Študirala sma (model nonstop njo vabi na pico; tam sem jedel dobro pico, pa tam, pa tam, a bi šla skupaj probat,....) da bi ona
res šla z njim na pico. Lepo fletno se pripeljeta pred picerijo, (ki jo mi prej zberemo; oz sposodli si bomo picerijo v pozni
uri ko ni več nikogar od enega znanca; za teh par minut), stopita z avta, se napotita v picerijo, kjer bi (kar blizu vrat, tako da zgrešit bi
me bilo nemogoče) bil na večerji jaz z xy random "ljubico", in pol se bi punci totalno skregali, češ katera me pozna bol dolgo, bla bla,
klasični chick-fight.

To je scenarij ki ga je priporočal pijatelj.

Moj scenarij pa zgleda takole:

Ona mu reče da bi šla v tisto in tisto picerijo, ker imajo tam možnost privatnega peka ki ti po zapiralnem času speče pico, dobiš
osebno strežbo, svečke, bla bla,... On bi vrjetno (glede nato kako mu je všeč) ji tudi ustregel (kajčeš lepšega kot pa na skirvnem
zmenku dobit restavracijo ki je odprta samo za vaju. Vrjetno bi on tudi poklical in povprašal po cenah, to bi blo prej dogovorjeno
saj lastnika te manjše picerije zelo dobro poznamo in nam bi že "dal" to uro, nenazadnje bi tudi on pokasiral; no tu preidemo na
dejansko kazen: On bi poklical (ali pa tudi ne) koliko ga stane tak večer in bi zadevo rezerviral. Z mislijo da kliče lastnika oz. vodjo
picerije bi na telefon dobil tatretjega kolega, ki bi mu hitro bežno povedal, da tak servis stane 20€ na uro + karkoli bosta jedla.
Itak bo takoj zagrizel in zadevo rezerviral. Nato se dobita, gresta v picerijo, in punca naroči pico na način glavnega peka. Ko bi
vprašal (ali pa tudi ne) bi se mu reklo da je to vrjetno najboljša pica ki jo strežejo LE na privatnih večerih. Kelnar bi še ponudil
penino italjansko penino, ki bi jo punca totalno hotela pit. Dobila bi pico kot pico, malo salamija, malo šunke, kak šampinjon, pač klasično lepo obložena pica, pojesta; račun. 250€ po pici, flaša šampanjca 200€. Seveda se bo zbunil gor in dol, v tem trenutku
pa v prostor stopim jaz: "Hja prijatl, druženje z mojo punco pa ni poceni!" Jo primem za roko in odpeljem.
Kako bodo rešli z računom pa se bo sam zmenil z 2 metra 150 kilskim kuharjem.

Če ima kdo še kak hujši pwn na zalogi je zelo zaželjeno. (obvezno brez fizičnega obračunavanja!)

Zdaj ali se gre z mojo punco, sestrično, prijatelja, teto, res ni pomembno. Edina stvar ki je pomembna je, da model dobi lekcijo
da so punce prijateljev isto dosegljive kot lastna sestra; NISO!!

Hvala za nasvete! Če bo kak pameten nasvet, al pa karkoli uporabnega da bi naredili pwn še hujši
pa se zavezujem do tega da dobite vsaj par slik z dogotka če ne kar celega videja.

Še enkrat hvala za vaše pomoč, mi 3je študiramo kot zmešani in računamo na kak hud nasvet od vas!!

LP!
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Sicer huuuuda zadeva to s picami in penino
grin1.gif
, ampak kaj ni bolj enostavno, da ga punca da na ignore?
Zaj tak je: malo ji že paše, da ji oni gnjavi, mogoče pogreša malo tega medzveznega pecanja in komplimentov od svojega deda, komod bi mu rekla, naj neha. Malo strožje, ne pa: Daj Mihaelček, daj nehaj no???

Drugače pa če mate čas, bi bila tista res huda, samo da ne bo potem še bolj zagret, ko bo 500 eur na njej spustil
grin1.gif
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.001
148
63
dajte si raje najdite kaj pametnega za delat......
 
Nazadnje uredil moderator:

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
mX ne sprašuje, če dela kdo kaj pametnega, ampak sprašuje za kak scenarij, da ded neha žensko pecat, kaj ne razumeš? Zaj pa, ali ti nikoli ne pecaš, ženske itak nimaš, kdo si sploh ti?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Hmmm, tvoj scenarij mi nekako bolj diši... Je tak, mogoč, popolnoma izvedljiv in lahko uresničljiv
wink-1.gif
.

Samo, vprašanje je, kako lekcijo bi dobil? Da je tvoja punca draga? Mogoče pleharca? Al to, da če jo bo hotu imet, se bo mogu malo bolj potrudt
wink-1.gif
?
Zakaj pa preprost nebi šla na pico, po kakih 10 minut bi še ti (govorim v prvi osebi, torej punčin fant) prišel, se vsedej zravn in bi mu ženska lepo rekla : `Poglej, sm ti že rekla, da je moj fant najboljši in da me ima rad kot noben drug in ga za nobenga ne zamenjam! Upam, da ti je to sedaj jasno`. Oba lepo vstaneta in se odpeljeta, wanna-be-casanova pa še vedno plača račun... Ena easy vrjanta, katero bi si tud zapomnu...
wink-1.gif
 

Vesna

Pripravnik
3. maj 2009
38
0
6
Ni obstanka :)
Hm meni tudi bolj diši ona druga varianta, iskreno povedano ne vidim logike v prvi.

Lahko pa se zmenite tudi kje pač, in namesto nje prideš ti in ga kao prijateljsko lopneš po rami in mu rečeš; No dejva se midva zdej zment glede moje punce kako pa kaj. Gresta na večerjo jest, pit itd., na koncu naj zasoljen račun plača ON.
Varianta dve; Tip se dobi s tvojo bejbo, čez deset minut uletiš ti, ji daš lupčka in rečeš; Sory za zamudo. A lohk dobim jedilni list? Nadalje sledi kot v prvi varianti...
Mogoče slaba ideja, ampak to mi je zdej prvo kapnilo na misel.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
okej pazi, sistem mi je jasen, tako se pac to dela,

jaz bi storil na tvojem oziroma koleogovem mestu, se bolj prefinjeno.

Očtino je tip bolj znanec ni ravno kolega, ker ce bi bil kolega, bi ga bilo smotrn edino glasno povprašat po zdravju in da naj odjebe s takimi.

okej zdej pa moj nacin: tvoja punca gre lepo s tem tipom na pico, jest kar kol pac v neko restvracijo, seveda mora teb bit jasno kej bosta.. in ti u sredini njunega fotranja uletiš tudi tja jest, prideš do mize, lepo kis, zdravo zdrav, picki reces, da si s kolegi tu, da se pol slisita, in gres dalje kot da nic ni, lepo jest itd
wink-1.gif


tipu neb blo nic jasno, obenem bi mu pa bilo jasno da lula ima iskren odnos s fantom in da iz te moke ne bo kruha. da sem na njegovem mestu bi se mi zmešalo, in bi se hitro pobral domov.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
še to, vmes ko greš do nje jo še nežno za joško primeš, tip se bo zadavil..

ni ga lepsega kot imet bejbo na tuji košti, tuji stroški, žgeš jo pa ti... da tip neb nikol odnehal.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Dobra!

Študirala sma tudi, da bi picerijo napolnila z najinimi prijatelji, recimo ene 4 mize, avte bi parkirali za picerijo, bi ga bilo pošteno
sram okol tiste pice z novo "lubico".

Nočemo ga tepst, hočemo samo tako blamažo da si tip en mesec nebo špogal z bajte....
 

korodani

Pripravnik
12. apr 2009
147
0
16
Malcom, how about :

Ona dva greta v že naprej dogovorjeno picerijo , lepo jesta in pijeta pač nekaj ( mislim da on nebo za penino, kar bi blo vredu ) , nakar naenkrat k njej prisedeš ti , in ji daš lubija,
in ji rečeš : " Lubi , a se nisi že včeraj najedla ko sma še lepo najino obletnico z penino zalila, pa še doma si prijetno sladico dobila , skatere čez 9 mesecev se bo stvar "zgodila" " ? ( pa še rima se )

ona : "Lubi, maš prav, si za to da celotno zadevo ponoviva kar nocoj ?" ( seveda rabiš njeno privoljenje da bo vse skupaj planirano)
Ti jo primeš za roko, odkorakata proti izhodu, nakar njeno roko spustiš, in jo ob hoji lepo nežno položiš na njeno rit , se obrneš k modelu, mu pomežikneš, in si misliš : " who's the man now ? "
wink-1.gif


Mogoče ti scenarij nebo v celoti všeč,ampak sem ziher da ti bo vsaj malo,tak da si ga malo spimpaj and there u have a perfect plan .

Kratek post,ampak sem ga pisal 15 minut :D

dosti sreče,
write.gif

Dani
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
še to, vmes ko greš do nje jo še nežno za joško primeš, tip se bo zadavil..

Podobna scena je bla v filmu End of days. Tip pride v gostilno, stopi do ženske v obleki s tankimi naramnicami, ji roko da pod obleko, pošteno zmasira joško in poleg stisne enga mastnega francoza. Ženska seveda ostane cela blažena
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
še to, vmes ko greš do nje jo še nežno za joško primeš, tip se bo zadavil..

Podobna scena je bla v filmu End of days. Tip pride v gostilno, stopi do ženske v obleki s tankimi naramnicami, ji roko da pod obleko, pošteno zmasira joško in poleg stisne enga mastnega francoza. Ženska seveda ostane cela blažena
grin1.gif

Stopi s kafane, in nato celo kafano raznese. Hud prizor.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
uf, se ne spomnim, ga bom potegnil dol ni druge.
evil.gif


edit - aja od arnija, ze vem, ne bom ga vlekel
smile-1.gif
ker je nacelno bedn film
 
Nazadnje urejeno:

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
pica ownz... sam jz nebi na konc reku druženje z mojo punco ni poceni.. pridš u lokal.. o živjo, živjo kaj pa ti kle.. pa reče ona nazaj ja tipček me je povabu na večerjo pa sm šla.. pol bi pa sam reku.. tipček ma pa dnar d bo use tole skupi plaču
smile-1.gif
pa se obrnu in šu vn, una bo itk tekla za tabo, un nj se pa jebe tm s tistim ogromnim računom..

seveda je zaželjena skrita kamera, ali pa vsaj snemanje zvoka, da se še mi malo nasmejemo
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

A je "preevelik", da ga prebutaš sam? Jaz bi takega "kolega" prebutal iz principa, ker bi mi bil kao kolega. Jebeš igrice. Ne rečem, če bi bil kak tip, katerega ne poznaš. Pač je model probal. Kdo pa ne.

Bejbi pa paše njegovo kurjenje. Dala mu cifro pa mail itd, zato, da lahko tebe dobi, če te bo model nujno rabil.
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Pa še malo off. Tvoje teme me vedno tako dobro nasmejejo
aplauz.gif


Si že pomislil, da bi kako knjigo napisal?
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik smt pravi:


Bejbi pa paše njegovo kurjenje. Dala mu cifro pa mail itd, zato, da lahko tebe dobi, če te bo model nujno rabil.
bonk.gif

Ma ni ji všeč, ni take sorte. Sej pravim, da je pokazala prvi SMS kak ga je dobila. Dala je pač številko, kot ima številko
recimo tvoj kolega od tvoje punce. Jaz vem da recimo ko kličem katerega od mojih, ga nujno rabim, pa je nedosegljiv,
ga pokličem na tistega od punce.

Sicer pa še vedno delamo na zadevi, tut dogovorjeno mamo okol pice, cenik imajo kot en zvezšček, in sami printajo lističe,
tako da bodo na tistem ceniku samo zamenjali en list in dodali "pica na način šefa kuhinje" + uvožena penina, tako da nebo
imel kaj rečt
evil.gif


Nebom dal slike ali videa, bo pa "mike" nalepljen ob boku mize, smo testirali in se čuje super.