Tragedija na Hrvaškem

I

Izbrisan uporabnik #9334

Buh je rekel: "Radi se imejte." Žajbarca je pa tudi morala dosti fino dišati.
grin1.gif


Brklc , zelo dobra in dobrodošla analiza, dobro bi jo bilo vsake toliko ponoviti na tablo, ker se o tem skorajda ne pogovarja, razen v času šolanja pri psihologiji.

V bistvu hočem povedati, da smo moški kot očetje skorajda onemogočeni od strani preveč feminiziranega sveta pri vzgoji otrok.

- Ko je treba plačat - "si ti na vrsti, dragi mož.". Ko je treba delati red v hiši, - eee, je pa takoj prehudo, kajne!
tongue-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik Demz pravi:

Brklc , zelo dobra in dobrodošla analiza, dobro bi jo bilo vsake toliko ponoviti na tablo, ker se o tem skorajda ne pogovarja, razen v času šolanja pri psihologiji.

V bistvu hočem povedati, da smo moški kot očetje skorajda onemogočeni od strani preveč feminiziranega sveta pri vzgoji otrok.

- Ko je treba plačat - "si ti na vrsti, dragi mož.". Ko je treba delati red v hiši, - eee, je pa takoj prehudo, kajne!
tongue-1.gif

Jah res ste revezi.....sicer je pa izvirni greh vaš, vi ste tisti, ki bi morali znati postavljati meje
tongue-1.gif


.....ce že verjameš Brklcu (srcno upam, da ni taisti pametnjakovič iz Mona)
shocked-1.gif
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:

Brklc , zelo dobra in dobrodošla analiza, dobro bi jo bilo vsake toliko ponoviti na tablo, ker se o tem skorajda ne pogovarja, razen v času šolanja pri psihologiji.

V bistvu hočem povedati, da smo moški kot očetje skorajda onemogočeni od strani preveč feminiziranega sveta pri vzgoji otrok.

- Ko je treba plačat - "si ti na vrsti, dragi mož.". Ko je treba delati red v hiši, - eee, je pa takoj prehudo, kajne!
tongue-1.gif

Jah res ste revezi.....sicer je pa izvirni greh vaš, vi ste tisti, ki bi morali znati postavljati meje
tongue-1.gif


.....ce že verjameš Brklcu (srcno upam, da ni taisti pametnjakovič iz Mona)
shocked-1.gif

Demz, to je samo moj pogled da tovrstna dogajanja, pa še to le delni... Sem sicer mislil da bom tukaj srečal kaj bolj konstruktivne forumaše-ice, ki bi se osredotočali na predmet debate, ne pa na šikaniranje en drugega. Pa temu ni tako. Žal sem na monu ugriznil v vabo in sikal nazaj, tle pa ne mislim...

Tak da Mamca uživej, tukaj majo funkcijo ignor.
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Brklc pravi:
Žal sem na monu ugriznil v vabo in sikal nazaj, tle pa ne mislim...
hysterical-1.gif

Na alterju si. Slej kot prej se te bo sprovociralo
evil.gif

A pol pravš da bo tle drugo brušenje?
cry12bpy.gif
...

Sam, se pa sprašujem kje je pa par strani nazaj bla, k ste se tko obnašal k u vrtcu brez vzgojitelice... Zato skor zihr ne more bit tista iz mona, k je mela enak avatar pa u nulo odnose pošlihtane. kok je že mela nick
sprasujem se.gif
Sam ji ni blo dolg tam za vzdržat...

No, sej mrbit tud jst tle ne bom...
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Mamca ni vzgojitlca ampak seksualna predatorka.....najebal si ga, če se te loti
evil.gif

O ŠIT!!! A zato ste fantje tle k psi med sabo? A vas strada? Jst se počutm čist varnega pred njo, je že povedala kako me doživlja...

In še kako drugo hudo bejbo mate?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Nazaj na temo. V toplicah je še dost placa in sprejemajo tudi daljše aranžmaje.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Nazaj na temo. V toplicah je še dost placa in sprejemajo tudi daljše aranžmaje.
Ne pretiravaj. Ko bodo tukaj ostali le še moški, lahko ti ustvarijo ženske alterje in potem začnejo flirtati med sabo.
 
Nazadnje uredil moderator: