Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.981
670
113
EU
Jaz usnja ne rabim, rabim le en tak dobr material, ki je prijeten na otip in se ga lahkotno vzdržuje. Včasih je bilo pač to usnje, sam je pol dobro bilo met še ventilatorje v sedežih, zdaj pa upam, da imajo tud že kakšno alternativno na voljo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.497
1.412
113
Ah, kje, zaresno, pravo nappa usnje sploh ni vroče. (Je pa vroče ko svinja plastično umetno usnje.)
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Steve

Guru
13. avg 2007
9.855
1.768
113
To v karjoli definitivno ni usnje. Je pa fini material na otip.
Danes v imenu ekologije v avte tišcijo eko usnje. Ki je čisto navadna plastika. Zaračunajo jo pa kot usnje. Pravo usnje, torej koža, ki je komplet stranski produkt mesne industrije, pa se meče na deponije. Svetu se je odfookalo
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.765
3.713
113
To v karjoli definitivno ni usnje. Je pa fini material na otip.
Danes v imenu ekologije v avte tišcijo eko usnje. Ki je čisto navadna plastika. Zaračunajo jo pa kot usnje. Pravo usnje, torej koža, ki je komplet stranski produkt mesne industrije, pa se meče na deponije. Svetu se je odfookalo
Ja Hvo dizel se dela iz tega.

Prevleke za avte pa it plastičnih mrež za ribe lovit.
Vse je eko
..
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.290
356
83
BTW, ce se navezem nazaj na zavarovanja... V relax jamstvu imate vkljuceno tudi asistenco, tako da ni potrebe, da to storitev dodatno placujete se zavarovalnicam. Jaz sem jo vrgel iz police, tako kot bom parking pri naslednji obnovi zavarovanja (ce ne bom prej prodal avta, ker delam po novem tako malo km, da se mi bolj splaca imeti kaksno staro V8 kravo :) ).
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
709
359
63
BTW, ce se navezem nazaj na zavarovanja... V relax jamstvu imate vkljuceno tudi asistenco, tako da ni potrebe, da to storitev dodatno placujete se zavarovalnicam. Jaz sem jo vrgel iz police, tako kot bom parking pri naslednji obnovi zavarovanja (ce ne bom prej prodal avta, ker delam po novem tako malo km, da se mi bolj splaca imeti kaksno staro V8 kravo :) ).
Jaz takrat iz kaska nisem mogel asistence ven vreč. Sem pač imel dve. :)
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.605
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ena neumestna - v spodnjem oglasu sem našel zanimiv števec - to imajo samo novejše Toyote, ali lahko to nastavim tudi na moji, ki je 2019 letnik?

Toyota Corolla


8041772.jpg
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.981
670
113
EU
Zdaj če je to samo digitalno, potem bi se verjetno dalo naložiti na vsako Corollo. Drugo pa je kako priti do ustrezne datoteke :sprasujemse:
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.119
312
83
Toyota ima v Nemčiji 15 let oziroma do 250000 km relax garancije. Pri nas le 10 let jamstva na baterijo. Ali kdo ve se bo pri nas tudi kaj spremenilo?

"Bis zu 15 Jahre Toyota Relax Garantie

Als Beweis für die Qualität, Zuverlässigkeit und Langlebigkeit unserer Fahrzeuge erhältst du – bis zu einem maximalen Fahrzeugalter von 15 Jahren oder einer Laufleistung von 250.000 km, je nachdem, was zuerst eintritt – automatisch eine 12- bzw. 24-monatige Garantieverlängerung, jedes Mal, wenn du deine jährliche Inspektion bei uns durchführen lässt."

"Up to 15 years Toyota Relax Warranty
As proof of the quality, reliability and durability of our vehicles, you automatically receive a 12-minute or 12 km up to a maximum vehicle age of 15 years or a mileage of 250,000 km, whichever comes first, you automatically receive a 12 or what comes 24-month warranty extension, every time you have your annual inspection carried out with us.
"
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.981
670
113
EU
Napiš pol te odgovore tukaj, sem šel brat nemško (do 15 let relaxa, 250k km, hibridni sklop 5 let) in slovensko stran (do 10 let relaxa, 200 k km, hibridna baterija 5 let, možnost podaljšanja do 10 let), oboje po prvih treh letih osnovne garancije, in kaj hočeš zdaj ti povedat!?:sprasujemse:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.161
5.431
113
Ja nevem keri del ti ni jasn?
Ded je napisal da je pri nas le 10 let garancije na baterijo, kar ni res, ker je tudi pri nas verzija Relaxa.
Maš pa gori link kjer je dokument kjer so vsi pogoji opisani in kar krije in kar ne. Če te zanima boš prebral če te ne pač ne, in to je to.