Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

sad

Guru
24. avg 2007
20.879
9.545
113
Ne ker mi je prav smešno, da dajete kitajske Led ice noter.
Ampak bitno je da dela.
A se ti spomniš kakšnih 25 let nazaj, ko so že vsi avtomobili imeli električna stekla, VW pa še na roke? Razen v najvišjih opremah?
Pa so potem naknadno stavili neke Meta ali karkoli že zadeve noter.
A takrat si se tudi smejal?

Drugače, jaz se tudi nasmejim tem kitajskim LED-cam. Če imaš fetiš menjavati vsakega pol leta, potem kar. Skeširaš za Osram skoraj 10x ceno, menjaš in pozabiš. Ampak vseeno mi ni uspelo VW v to temo vključit, tako kot tebi, ki misliš, da si očitno boga za jajca prijel, ker imaš VW. V bistvu si moraš pa s takimi izbljuvki potrjevati svojo izbiro. A ne?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.018
3.911
113
A se ti spomniš kakšnih 25 let nazaj, ko so že vsi avtomobili imeli električna stekla, VW pa še na roke? Razen v najvišjih opremah?
Pa so potem naknadno stavili neke Meta ali karkoli že zadeve noter.
A takrat si se tudi smejal?

Drugače, jaz se tudi nasmejim tem kitajskim LED-cam. Če imaš fetiš menjavati vsakega pol leta, potem kar. Skeširaš za Osram skoraj 10x ceno, menjaš in pozabiš. Ampak vseeno mi ni uspelo VW v to temo vključit, tako kot tebi, ki misliš, da si očitno boga za jajca prijel, ker imaš VW. V bistvu si moraš pa s takimi izbljuvki potrjevati svojo izbiro. A ne?
Hujši ste ko bivši Honda vozniki, če kdo malo podrezga v vaš sveti Angleški pleh.

Jaz VW vozim samo po službeni dolžnosti in ni slabi avto.
Privat vozim pač sedaj Cupro, vem VW derivat in imel že kar nekaj Renaultov.
Po pravici povedano nisem noben Fan nekega pleha in če je ponudba ta prava bi vozil tudi Kitajca.

Najrajši vozim tisto ki me skoraj nič ne stane in denar potrošim za sebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.879
9.545
113
Ja, hujši smo. Sploh, ko nekdo, ki mu dol visi za avto, v skoraj vsako temo privleče VW in njegovo porabo in potem LEDi-ce, pa doseg, itd.
In čudni smo mi, ne tisti, ki to dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

Marxon

Majstr
24. feb 2009
720
373
63
Se opravičujem, ker sem načel bolečo temo o kitajskih ledicah.
Nekako sem jih imel že 10 let nazaj v Audiju, pa so za osvetlitev notranjosti delovale super. Nikoli pa ne kupim najcenejših, no ponavadi najdražje. :) Tukaj je skoraj 2€ ledica, tako da mislim, da je razlika do OSRAN samo v marži naših trgovcev.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.200
1.344
113
...ker ledice v notranjosti so ful pomembne, a ne? Vsi vi ste sledilci na UJV, ki med delom študirate na VŠNZ, pa rabite ledice za skripto....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo