Toshiba Satellite L500

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Prodam zgoraj omenjeni računalnik (Toshiba Satellite L500). Računalnik je odlično ohranjen, kot nov, brez ene same praskice, saj se je nanj pazilo. Star je 2 leti, vendar ima še eno leto garancije "No matter what guarantee" iz BigBanga. Računalnik prodajam zgolj zaradi tega, ker kupujem namizni računalnik (z večjim monitorjem), saj sem tega le nekajkrat nesel ven iz svoje sobe. Računalnik je bil prižgan vsaj nekaj ur na dan, vedno priključen na elektriko.

Prenosnik vam predam v originalni škatli z vsemi papirji, kabli in ostalimi stvarmi, ki sem jih dobil zraven. Poleg računalnika pa vam dodam še torbo in Logitech miško za prenosnik.

Računalnik deluje brezhibno!

Specifikacije:

SATELLITE L500-13T, tehnični podatki:

Procesor: Intel Core2 Duo T6500 2.10Ghz.

Pomnilnik (RAM): 4GB DDR2 .

Trdi disk: 320GB HDD.

Optična enota: DVD-RW enota.

Grafika: ATI HD4570 512MB DDR3.

Povezljivost: BT, WLAN, Lan 10/100.

Vmesniki: USB 2.0 x 3, VGA, 2xAudio, WEBCAM, 4-in-1 bridge media slot, HDMI, E-sata.

Ekran: 15.6'' TFT 1366x768.

Operacijski sistem: Windows 7 Ultimate







Za več informacij pa pišite. O ceni se bomo skupaj dogovorili.

Lp
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
a je tako težko razumet??

*
Za več informacij pa pišite. O ceni se bomo skupaj dogovorili.

Lp
*
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Citat:
Uporabnik lenovo pravi:
a je tako težko razumet??

*
Za več informacij pa pišite. O ceni se bomo skupaj dogovorili.

Lp
*

Bravo!

Torej, če koga zanima cena, naj mi piše na ZS.

Lp, Success
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Nikogar ne zanima. Ce se tebi ne ljubi napisati, se meni ne ljubi vprasati na ZS, zdaj pa ti pogruntaj kako bos prodal.
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Če že tok veš.... me zanima ,ko ti kaj prodajaš(pošteno), ti ne gredo na hurac vsi ,ki bi radi ,da jim malo manj kot šenkaš(in piše ti khmh Socialna pomoč)
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Nikogar ne zanima. Ce se tebi ne ljubi napisati, se meni ne ljubi vprasati na ZS, zdaj pa ti pogruntaj kako bos prodal.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Sorry, ampak ko daš oglas ponavadi veš točno koliko bi rad dobil. Je tako težko napisat ceno?

Ali si le nabijate ego, ko vas sprašujejo za kako bagatelo bi želeli vašo velecenjeno blago prodati?

Osebno na oglase brez cene niti trznem ne, pa če se na koncu proda za 1€.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik lenovo pravi:
Če že tok veš.... me zanima ,ko ti kaj prodajaš(pošteno), ti ne gredo na hurac vsi ,ki bi radi ,da jim malo manj kot šenkaš(in piše ti khmh Socialna pomoč)
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Nikogar ne zanima. Ce se tebi ne ljubi napisati, se meni ne ljubi vprasati na ZS, zdaj pa ti pogruntaj kako bos prodal.

Slovensko ?
confused-1.gif


Meni gredo na "hurac" prodajalci, ki "ne vedo" cene za svoj artikel. Ker so taki primerki ocitno butasti, se posledicno ne ukvarjam z njimi in grem tja, kjer so cene napisane, potem pa izbiram po kriterijih, ki meni ustrezajo (denimo najnizja cena, najugodnejsi placilni pogoji, najboljsa dodatna oprema, najdaljsa garancija itd.).
 

lystek

Pripravnik
19. sep 2010
79
0
6
pred pol leta je punca kupila na mimovrste toshibo z istimi specifikacijami, le da je 500gb prostora, in dve leti garancije za 520e. Tako da mislim, da boš težko to prodal za tako ceno. lp
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.863
113
pri taščici
Ne poznam modelov.
Koliko je bil nov. Sicer kupujem nekaj podobnega, ampak 2 leti star laptop je vreden po mojem mnenju do polovice novega
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Nov je bil malo pod 800€. Sicer pa tako je, če se bo prodal po tej ceni, se pač bo, drugače ga bom pač obdržal ali pa znižal ceno
smile-1.gif
Res pa je, da vem kaj prodajam, in da kupec z mojim računalnikom ne bo imel težav.

Lp