Tom Tom na N95

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
Odločo sem se "kupit" Tom Tom navigacijo, ki bi jo vrgo na mojo N95. Sicer mam gori že garmina in adriarute ampak, bi rad zraven doložo še TT. Zato me zanima par osnovnih stvari:
Kera verzija programa je zadnja (in dela klko tlko zanesljivo)?
Katere karte rabim? Rad bi mel pokrito Slovenijo in Avstrijo, če je kaj več pa tlko bolše.

Nekaj sem bral po navigacija TT ampak je tam tlko nekih podatkov, da sem se enostavno zgubo.

Prosim za pomoč in nasvet.

Hvala
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
najnovejši je tomtom 6, karte kjer bi bile skupaj slovenija in avstrija pa ni za verzijo 6.
Tko da si raj naloži McGuiderja.

Sory sm se zmotu prej. Ni mape, kjer bi bla EE skupaj z WE, zato uporabi raje McGuiderja
 
Nazadnje urejeno:

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
Evo sem "kupo" McGuiderja in ga malo probal po sloveniji.
Jaz sem kar zadovoljen sicer nima take pokritosti slovenije kot adriarute 2.0 je pa bolj natančen po križiščih (Garmin mi laže po 30m).
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Na symbianu imam sedaj naložen Sygic, pa me zanima katera verzija zadnjih kart je to glede na TomTom?
Je pa za telefon kar v redu zadeva, le samo glasovno vodenje ni briljantno, je TomTom bistveno boljši.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Ma sem
bonk.gif
, saj to je eno in isto!
 

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Citat:
Uporabnik Focus pravi:
Evo sem "kupo" McGuiderja in ga malo probal po sloveniji.
Jaz sem kar zadovoljen sicer nima take pokritosti slovenije kot adriarute 2.0 je pa bolj natančen po križiščih (Garmin mi laže po 30m).
Ali je kakšen trik pri inštalaciji? Meni namreč ob zagonu programa javi "unexpected error" in ga zapre.

Hvala
lp
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
Ne samo skopiral na kartico (zbrisal karto anglije ker ni šlo na kartico 2GB) vstavo v telefon zagnal vpisal kodo in to je to.
 

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Jaz sploh ne pridem do vpisa kode. Ali si kartico pred tem formatiral oz. ni bilo nič drugega gor.

Ker jaz sem vsebino programo prekopiral na kartico, inštalacija se je zagnala samo, potem pa ob zagonu programa napiše "unexpected error".

Katero verzijo OS-a pa imaš?

Hvala
lp
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
V21.0.016
14-02-08
RM-159

Kartica je bla kuplena samo za to, tovarniško formatirana.

Kaj pa mapo kero si izbral? Mislim da moreš celotno evropo
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kolk mega ali celo giga pride velka mapa za usa? da vidim, če morem iskat kako drugo alternativo. a je usa v tomtomu dobro pokrita, al bi blo boljš kako drugo navigacijo izbrat?