Titov most

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Ker je ta prekleta recesija začela najedat moj tošl, sem se odloču, da letos grem spet mal na hrvaško pogledat in ker je benz drag sem se odloču, da jo mahnem z biciklom na Krk, pa potem čez na Cres in Lošinj.
Zanima me, če kdo ve ali je možno z biciklom it čez titov (Krški) most ali je bolje, da grem s trajektom Brestova - Porozina
hvala
nahrung002.gif
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
ti znajo zatežit in hočejo da greš po peš poti čez most. ampak tam se je seveda nemogoče peljat.
jst se naredim francoza..pa grem po cesti. tko da ni treba kj dost komplicirat.
 

Minetauer

Zelenc'
21. feb 2009
18
0
1
Ja pa peš pot je zaprta vsaj prejšnji teden je bla...mislm da barvajo al neki podobnega...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
jaz sem tudi v riti s kešem..ampak pridi, ti dam 20€..mislim, da bo zadosti za pokrivanje razlike med lani in letos v ceni bencina in mostnine.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
povej kam naj pridem, mi bo prov pršlo 20€, če ne drugega za pir ko prikolesarim dol.
ne gre za razliko v ceni med lani in letos, bolj za razliko v finančnem stanju med lani in letos. . . letos je budget precej manjši kot lani, razlika med tem ali grem z avtom ali z biciklom pa tudi
grin1.gif

če ne drugega -> vsi na kolo za zdravo telo, potem pa na 10 pirov pa spat za dva dni
grin1.gif

AVTO:
230 km rečva 20 litrov benza = 24 €
cestnina + mostnina + trajekt = 5hrk + 30hrk + 133hrk = 168hrk -> cc 24 €
torej skupaj cca 50€

BICIKLO
cel kup švica, popite tekočine, pohrustane hrane in en dan dolgo doživetje
grin1.gif
+ 5 ali pa rečmo 6 € za trajekt in pa zvečer mrtvo zmatrana rit

NEPRECENLJIVO
nahrung002.gif

pa še nazaj je treba
wink-1.gif


PS: a veš to je tko k una " ma ko kaže, da nemam para, daj tri, ne samo jednu. . . "
cheer.gif