Tisti ki ste pljuvali stardecovo "kislico"...

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sej s temi ocenjevanji je pa spet tak... franca ceni Jožetu, Joža mu je prikolico posodo, da je Tonetu zvozil zemljo, da
mu je zrihtal papirje da se je lahko prijavil na cenitev,...

Sicer pa tut če gremo drek ocenjevat kater bol smrdi bo eden najboljši, tako pač je,...

Ni pa noben reko da je "cvičak" slabo vino, le slovenije z njim nebi ravno upal predstavit kakemu somiljeju,...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Sej s temi ocenjevanji je pa spet tak... franca ceni Jožetu, Joža mu je prikolico posodo, da je Tonetu zvozil zemljo, da
mu je zrihtal papirje da se je lahko prijavil na cenitev,...
Nič ni Francelj Jožeta, Jože pa Tončko itd....ocenjevalci so iz vse Slovenije. Najvišja in najnižja ocena pa se črta. Kot pri smučarskih skokih. Ocenjevalec tudi ne ve čigavo vino preizkuša in ocenjuje. Vino je pri ocenjevalcu samo oštevilčeno. Brez imena in priimka.
Fantič, tukaj ni nobenga handlanja, ker bi ocenjevalec tako izgubil na kredibilnosti in bi izgubil licenco. Takega ocenjevalca, katerga ocena se prevečkrat razlikuje od drugih ocenjevalcev in ki bi mogoče na kakšen način goljufal se kmalu pogrunta in izloči. Izgubi posel. Sem pa itak dal svoje vino ocenit na dvoje ocenjevanj in na obeh ocenjevanjih je dobil zelo podobne rezultate. In kot sem v uvodnem postu napisal, nisem dal ocenit samo cvička. In Cviček je kuuuuul.....
Uglavnem strdec obvlada zadevo
aplauz.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Če si res dobil ti čestitam, se pa bojim da bo alter udba zvbohala kaj, kje, kdaj in zakaj si dobil priznanja....
Zato pa nočemm nobenga linka napopat, niti nočem povedat točne ocene, niti dneva in kraj ocenjevanja. Dovolj je da sem povedal barvo medalje mojih vin. Vse so zlate.
Hvala za čestitke.
cheer.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.446
5.928
113
pri taščici
Hmm teden cvička je bil res pred 10 mesci, od letošnjega pa ni še nič na netu.
Je pa res da je bilo lani kar 90 zlatih in tako najbrž tudi letos nisi bil edini ki si dobil zlato medaljo

". Teden cvička so vinogradniki iz 30ih društev ZDVD v oceno dali rekordnih 1.275 vzorcev vin, od tega je bilo 594 cvičkov. Strokovne komisije so vzorce ocenjevale kar štiri dni. "
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Hmm teden cvička je bil res pred 10 mesci, od letošnjega pa ni še nič na netu.
Je pa res da je bilo lani kar 90 zlatih in tako najbrž tudi letos nisi bil edini ki si dobil zlato medaljo

". Teden cvička so vinogradniki iz 30ih društev ZDVD v oceno dali rekordnih 1.275 vzorcev vin, od tega je bilo 594 cvičkov. Strokovne komisije so vzorce ocenjevale kar štiri dni. "

Itaq da naklada.

Sicer pa je taprav cviček iz Gadove peči, tam pa stardec nima vinograda.
evil.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Čestitke.
cheer.gif


Cviček je čist dobr za pit... Je tak fin lahek in če je dober glava ne boli...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Teden cvička nima nobene zveze z ocenjevanjem vin. Ocenjevanja vin se vršijo konec februarja in meseca marca po društvih in nikjer nisem napisal, da sem edini, ki je dobil zlado medaljo. Ocenjevanja so bila tudi že konec novemra. Ocenjevali so mlada vina. Zlatih in srebrnih medalj je lahko več. Pomembno je število točk, ki jih doseže neko vino in na osnovi teh indeksnih točk se dodeli, zlata, al pa srebrna medalja, al pa dobiš samo priznanje ali zahvalo.
@Patrioič ti pa nimaš blage veze! Ti si gvišno nek uvožen dolenc katerga lokalni prebivalci nočejo sprejet za svojga, zato pljuvaš po vsem kaar je dolenjskega. Tvoje sosede popolnoma zastopim.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
A sploh kdo ne dobi medalje oz. priznanja?
Teden nazaj je bilo ocenjevanje (ne bom povedal kje) kjer je bilo 80% vin izločenih - zavrženih. Med njimi celo nekateri zelo priznani vinarji in vinogradniki.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
No nekaj zaslug imajo tudi moje detektivske sposobnosti
smile-1.gif


Sem 100%, da je on.
Ker je tudi večkrat napisal, da s prijatelji zapojejo:
Pod imenom Ljudski pevci Boštanj so združili glasove Alojz Fon, Brane Žibert...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
tako je..pa v državni službi je, ki jo nisi dobil, če nisi bil za tačrne..poglej v drugi temi, kako udriha po partizanih in hvali belčke
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Pa še najnovejše odlikovanje bomo lahko zalili.

tor, 3.3.2009
Kostanjevica na Krki
Danes je bila v Lamutovem likovnem salonu v Kostanjevici na Krki regijska slovesnost ob dnevu Civilne zaščite, na kateri so podelili tudi priznanja. Zlati znak Civilne zaščite sta prejela Alojz Fon in...