The Grand Tour

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Ojej tisti intervju, da ti je res nerodno ob vsakem postavljenem vprašanju, ko bi 10 let star otrok imel intervju, pa še to bi bilo vsaj bolj iskreno. PA nazaj prbija I like you, real gamechanger, you are funny. Enmal pa si bi res lahko vsaj vprašanja pripravu, ne pa da Clarkson našteje 10 avtov, ki jih ima, potem pa vpraša kake barve je tvoj avto. Čist cel intervju je en vlek WTF.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Nehal gledat pri ene 3jem vprasanju.. pa ne zarad Clarksona.. ta mi je cist super gledljiv.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
In pol mu kot pivski narod kremšnite ponud zjutri namest enga gurenskiga šnopca, bogo, sm sigurn, da bi vsi ukol z njegovo ekipo raj štamprle vidl da prnese names mikrofona :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Drugače pa na yt kanalu Grand tour nation objavili tale "intervju" malo preletim naključne komentarje. In od sramu zaprem vse skupaj.
 
  • Haha
  • Žalosti me
Reactions: koliko in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Sej, sej ampak kateri rang sesalca? Žal se določene modele vozil imenuje enako kot ocene, ki jih dajemo tudi sesalcem :fredi:

Drugače pa na yt kanalu Grand tour nation objavili tale "intervju" malo preletim naključne komentarje. In od sramu zaprem vse skupaj.
Ja fak, to polomijo so objavili? To se verjetno prav namerno norca delajo in kar je (za nas Slovence) najhuje - povsem upravičeno. Kolesar in R1 pa verjetno vsi ponosni in veseli in bojo po možnosti ta intervju uporabili še za kakšno debato na radiu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Sej, sej ampak kateri rang sesalca? Žal se določene modele vozil imenuje enako kot ocene, ki jih dajemo tudi sesalcem :fredi:


Ja fak, to polomijo so objavili? To se verjetno prav namerno norca delajo in kar je (za nas Slovence) najhuje - povsem upravičeno. Kolesar in R1 pa verjetno vsi ponosni in veseli in bojo po možnosti ta intervju uporabili še za kakšno debato na radiu...
Sem stopil z lajtnge
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
intervju - sramota.. a clarkson sploh ve kaj je dacia? verjetno ne, ker mu ni treba.. nevem kaj na R1 trolom ni jasno da so poslal tega mongoloida..

od cirila nova fuqara?.. pač stara baba, nekdo jo je že ponucal on je pa ves ponosen da jo je dobil... :) nč posebnga, na instagramu z filtrom še zgleda v živo pa vrjetn kozlaš...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Takole si predstavljam Goloba v Bruslju. Malo prej pogledal na www kaj je kdo, tam par vprasanj ... večina ga gledali postran...