Test zimskih gum 2024 OEAMTC

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
392
-866
28
Bebčka čakamo ds spet odleti v banovce.
Zakaj pa v banovce? Kaj ne smem povedat svojega mnenja o gumah? Aja ker se ne strinjam s tabo moram v banovce. Če je kdo za v banovce si to ti! Začneš me žalit in potem sem jaz kriv. HALO!
In sedaj bi me rad spravil v banovce. Hitro spet jokat moderatorjem, ker se nisem strinjal s tabo. Drugič prezri moj komentar, ker se ne pogovarjam vedno s tabo, ker mi dol padeš pikec :norec:
Razen če se spet ne oglašaš pod 1001 nickom :fredi: pa si mal zamešal s kom si prijavljen:fredi:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in jest5

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.526
1.001
113
Zakaj pa v banovce? Kaj ne smem povedat svojega mnenja o gumah? Aja ker se ne strinjam s tabo moram v banovce. Če je kdo za v banovce si to ti! Začneš me žalit in potem sem jaz kriv. HALO!
In sedaj bi me rad spravil v banovce. Hitro spet jokat moderatorjem, ker se nisem strinjal s tabo. Drugič prezri moj komentar, ker se ne pogovarjam vedno s tabo, ker mi dol padeš pikec :norec:
Razen če se spet ne oglašaš pod 1001 nickom :fredi: pa si mal zamešal s kom si prijavljen:fredi:

Dej tega pa res ne mores resno jemat. Horencek k je vso pamet sveta popil. Kalbo kuhar, Kalbo vulkanizer, Kalbo avtodom mesija :valjamse: NE ME JEBAT NO ;) Pa kolk so.eni prpaleni?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.326
6.506
113
pri taščici
Na kombiju je letna Continentalka top.
Obraba je mala, tiha in zelo dober grip na dežju.
Cena pa po mojem ni ravno da bi ploskal.
Pises za vanco2?
Mislim da je bila to prvovgradnja na kombiju pa po spominu ne vem ce bi se strinjal s tabo