Teslo v Tesli Y

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.031
2.756
113
To VSE ima vsak tatretji 5 let star bemve na cesti drgač....
Res, hmmm na G31 530d sem imel moznost ogrevanja na daljavo, hlajenja pa ne, odklepanje preko aplikacije je ponavadi trajalo od pol minute pa tudi do dveh, gretja sedezev in volana tudi nisem uspel na daljavo prizgati….Tudi kamer nisem uspel na bmwju na daljavo pogledati… pa sem si lastil kar nekaj BMWjev ampak očitno ne ta pravih. :cheer:
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.392
2.131
113
Ja vem, ampak dobr... Da avto prdi pa lucke po ritmu melodija utripa, ni neka dodana vrednost...

Kaj pa prav pride, da...
Avto je top, softwer je top, navigacija po mojem mnenju vrhunska.
Za ta denar je to zakon od avta, ne zamenjam več za dizel/bencin avto, ni variante.

Pa Tesla je pač pojem za električni avto. To je telefon/tehnologija na kolesih. Klasični proizvajalci so samo zamenjali bencin/dizel masino za elektro pogon. Ni to niti približno primerljivo s Teslo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.005
6.275
113
pri taščici
Tesli ponekod manjka predvsem "strojniške" roke.
Se vidi da nimajo "stoletnih" izkušenj z izdelavo avtov in da jim bolj racunalniki "lezijo".
Racunalnisko je nekaj korakov pred konkurenco.
Ce bi se HW cetrt toliko updejtal kot SW (vsaj tam kjer ga lahko za malo €) bi imel precej vec pik pri poprodajni podpori.
Pa da bi se dobavljivost delov merila v urah(dnevih),in ne v tednih (mesecih).
Ampak tu malokdo se "blesti" kot berem.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.031
2.756
113
No samo za intermezzo, bratova zena je kupila novega audija a2. Od prvega dneva softverski problemi in pa keyless entry ne dela. Po dveh mesecih zadeva še vedno ne deluje, o stvarni napaki ne želijo slišati nič, na dopis odvetnika pač: napaka se odpravlja, avto deluje, bo odpravljeno, ko bo odpravljeno. Niti enega opravičila ali karkoli… Tako da tudi premium znamke imajo svoje cvetke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Hanzi

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.039
691
113
EU
Samo to je primer (potem ko si izčrpal vsa sredstva in ti recimo tudi dodatnega popusta ne dajo, odvisno pač od resnosti napake npr. keyless ne dela za njega si plačal, ampak lahko živiš brez, če ti vrnejo denar nazaj plus še kakšno malenkost za težave), ko se avto vrne in vsaj za 10 let ne kupi več te znamke in o tej potezi se obvesti vse mogoče (ne samo vodilne). Eden morda ni nobeden, ampak če pa recimo vsakemu drugemu to isto ne dela, ste pa že masa, ki ima določen vpliv.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.005
6.275
113
pri taščici
Tega tudi pri Tesli ne vidiš.
Pri tesli vidis koliko jih fila, koliko je se.prostih in koliko jih je na poti na polnilnico. Ce jo imajo v navigaciji.
Ne ves pa.kdaj bodo prišli.
V nedeljo popoldan Kozina, navigacija pravi 2 prosti (od 6). Grem filat ker "moram", kar bo pa bo.ko pridem tja 3 proste, ko se sparkiram se eden vraca in odmakne. V roku pet minut so se se trije pripeljal, tako da smo bili polni. Po 10 minutah.polnjenja pa sem se odpeljal, ker sem imel dovolj so doma.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.413
970
113
V bistvu to ni info. Mene zanima koliko proste moči še ima na voljo, ker če so od 6, 4 zasedene z avti, ki cuzajo na polno, skupna moč pa je bolj tako-tako se niti ne rabiš trudit da greš pogledat.
Srecno s tem. Povej kje bos to mel, tega sam nimam. Ne da pogresam, sam bi blo pa v tvojem primeru uporabno. Seveda, ce jih je dost okol, v nasprotnem gres in se priklopis. Big deal...
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.840