Teslo v Tesli Y

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.031
2.756
113
2021 tesla 3, za 27kilo iz de minus 3 kilo pa je to to. recimo če že. rang do 30kkm prevoženih.

Kaki SW in povezava s telefonom? Konkretno, o cem je govora? Sprasujem, ne provociram, ker ne poznam...

Ne rabim kljuca (kartice) ker se avto vedno odklene ko sem zraven s telefonom, ogrevanje, hlajenje prek aplikacije, posiljanje destinacije v avto in ze prek aplikacije vidis, s koliko % bos prisel na cilj, oz. ce bom moral in kje bom polnil. software upgradei, recimo v zadnje pol leta vklop matricnih luci, dodajanje aplikacij kot so audible, youtube music, amazon music… V glavnem softversko je meni zadeva fenomenalna.
 

dask

Majstr
21. sep 2023
365
398
63
Men gre pa že na napravah software na jetra, zdaj se moram pa še v avtu s tem ukvarjat... 95% nepotrebne šare, tako v avtu kot na telefonih. Pa ne govorim to zdaj za EV, nasplošno je balasta v avtih čist preveč.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.307
6.086
113
Ja, to vem, da tesla ima. Mi je kazal sosed...
Sploh tale plan poti, kje, koliko casa in kje polniti mi je super

Torej to drugi nimajo?
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.051
1.347
113
Kaj ni malo bedno, ker android auto ne deluje ali je to samo moj občutek, ker ne poznam teslinega SW? So zemljevidi in navigacija na nivoju?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.235
2.624
113
Ne morejo imeto doterano, če nimajo lastnih polnilnic, kaj šele super polnilnic oz. domnevam, da ne vejo za obstoječe ali so delujoče ali so proste, kakšna je realna moč polnjenja itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33

jezek

Guru
24. jul 2008
3.056
1.297
113
Ne rabim kljuca (kartice) ker se avto vedno odklene ko sem zraven s telefonom, ogrevanje, hlajenje prek aplikacije, posiljanje destinacije v avto in ze prek aplikacije vidis, s koliko % bos prisel na cilj, oz. ce bom moral in kje bom polnil. software upgradei, recimo v zadnje pol leta vklop matricnih luci, dodajanje aplikacij kot so audible, youtube music, amazon music… V glavnem softversko je meni zadeva fenomenalna.
To VSE ima vsak tatretji 5 let star bemve na cesti drgač....
 
  • Haha
Reactions: Bakki33 in jonny77

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.005
6.275
113
pri taščici

Priponke

  • Screenshot_2024-08-27-15-00-32-897_com.teslamotors.tesla.jpg
    Screenshot_2024-08-27-15-00-32-897_com.teslamotors.tesla.jpg
    311 KB · Ogledi: 42

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.413
970
113
Ze zdavnej napisal, da eni tu bojo cez cas re-invental kup zadev, sam da jim pride oz. se zadeve pocenijo na njihov nivo. Pol bojo najpametnejsi, fakt. Pocas se ze dogaja :D
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.005
6.275
113
pri taščici
Klimo redno na daljavo prižigam pred vožnjo(nastavljas tudi temperaturo). Tudi ogrevanje (sedeza, volana, avta) pogosto.
Nastavljam tok polnjenja ali ga ustavim predcasno, nastavljas % polnjenja.
Ce je parkiran za "3"cm odpreš stekla da se malenkost lufta(tu pogrešam da bi se zaprl ob dezju)
Ce ti kljuka primrzne, lahko za par cm odpres vrata, tolk da s prsti zagrabis rob vrat.
Pogledaš kamere okol avta
Odpiras, zapiras sprednji in zadnji prtljaznik(ce si zraven avta bolj peakticno z brco pod odbijac), zaklepas, odklepas, lahko ti ga tudi na daljavo vzgem in se z njim odpeljes "brez kljuca" (recimo da je avto nekomu doma napotje da ga prestavi, ali pa da se nekam odpelje....).
Te stvari uporabljam neketere"dnevno", nekatere samo vem da jih lahko uporabim ce je treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in dejan_

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.164
1.639
113
40
Ja vem, ampak dobr... Da avto prdi pa lucke po ritmu melodija utripa, ni neka dodana vrednost...

Kaj pa prav pride, da...
Navigacija real time razmere na cesti in glasbene aplikacije (Tidal in podbno) da avto strima ne pa telefon in pol preko bluetootha...in zelo dobro predvidevanje porabe baterije do nekega cilja (Recimo BMW ko sem vozu testno..krneki...in pol v avtu za 50k prižigaš ABRP na telefonu, da vidiš realno sliko.)
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.840