Telemach!!!

-JM-

Pripravnik
9. sep 2020
38
4
8
To ni izvedljivo, dokler sam box oz aplikacija nima te funcije...
Enostavno bi lahko dodali to funcijo in s tipko "0" preklopiš na prejšnji kanal, tako kot ima to rešeno T2.
 

-JM-

Pripravnik
9. sep 2020
38
4
8
Če se ne motim, so barvne tipke namenjene za krmiljenje teletexta - pri DVB-C povezavi (Kaon Box)
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Ali mogoče kdo ve ali je možno in kje videti v Moj Telemach kolikokrat in kdaj si spremenil napravo za android aplikacijo EON Smart TV ?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Včeraj sem preko časovnega zamika (WI-FI, optika Telekom, Sony TV) gledal na aplikaciji EON Smart, F1 (SportKlub 4K). Čez celotno dirko je slika prekinjala, občasno so se pojavili napisi: Prišlo je do napake pri predvajanju vsebin ali Pri prejemu signala je prišlo do napake (1000). Bilo je zelo moteče, resetiral sem modem pa ni bilo nič bolje. Zanima me, če bi bilo kaj bolje, če bi gledal v samo HD resoluciji oziroma bi imel povezavo na internet preko kabla (ethernet).
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Eno blond vprašanje - Telemach pri mobilnih paketih ponuja prvih 6 mesecev naročnino po 1 EUR za nova naročniška razmerja. Meni je aneks že potekel, torej moram za 1 mesec h konkurenci in nato nazaj na Telemach, da dobim ugodnost? :sprasujemse:
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Evo, so mi že odgovorili:
"Velja le za nova, tako je. V kolikor bi se prestavili drugam in prišli nazaj, bi vam pripadala ta ugodnost." V tem primeru privarčujem 6*20EUR v pol leta :)