Telemach!!!

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Za to klicejo narocnike? Katero obmocje? Bi pricakoval, da bo to na voljo za vse... in ne samo za doloceno obmocje... in da obvestijo vse naenkrat... in ne da klicejo posamicno :D ...
Mene so klicali območje MB, da bodo 25.11 spremenili digitalno shemo. Programi bodo po novem v takšnem vrstnem redu kot na box-u ali EON aplikaciji po sklopih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Za to klicejo narocnike? Katero obmocje? Bi pricakoval, da bo to na voljo za vse... in ne samo za doloceno obmocje... in da obvestijo vse naenkrat... in ne da klicejo posamicno :D ...
Recimo temu dober poslovni naročnik - MB Rotovž (bivši).

Nič nam ne prodajajo zraven. Se je pa dejansko zgodilo, da so prvič klicali zaradi TV. Zadnjič nas je pa naša skrbnica klicala in ponudila -10% korona pomoči na telefonske pakete ob vezavi - lepa gesta, ampak ne hvala.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Za to klicejo narocnike? Katero obmocje? Bi pricakoval, da bo to na voljo za vse... in ne samo za doloceno obmocje... in da obvestijo vse naenkrat... in ne da klicejo posamicno :D ...
Na EON je tako že več kot eno leto za vse. Na DVB-C pa spreminjajo postopoma, pri nas je že kar nekaj časa poenotena shema z EONom, vrjetno pa obveščajo tiste in takrat, ko se jim spreminja, da ni potem panike, kje so kanali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Za to klicejo narocnike? Katero obmocje? Bi pricakoval, da bo to na voljo za vse... in ne samo za doloceno obmocje... in da obvestijo vse naenkrat... in ne da klicejo posamicno :D ...
Programska shema se spreminja po regijah in to s točno določenim namenom.Na D3 sprejemnikih se stvar uredi avtomatsko, TV kjer je Conax kartica pa morajo ponovno zagnati iskanje programov.Ker imajo Conax sistem pretežno starejši ljudje in ne znajo urediti zadeve sami morajo tehniki na terenu tej populaciji pač pomagati.Če bi naredili to vsem naenkrat, si lahko predstavljaš kakšen kaos z nalogi bi nastal. Zato se dela to postopoma.lp
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Mene so predvčerajšnjim klicali, da preklapljajo na nove sheme, kjer se UKINEJO vsi PODVOJENI programi in ostane zgolj HD varianta, poleg tega pa bodo tam kjer še ni uveljavili novo shemo po sklopih 1-100 slovenski programi, 101-200 "šport", 201-300 "otroški" - nisem si zapomnil kje bo kaj, razen, da so na začetku slovenski.
Boš dobil zgibanko prej, da si ogledaš novo (enako kot EON shemo) programsko shemo na D3 sprejemnikih.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Za Cinestar Comedy na spletni strani piše, da je v HD, pri nas pa je na TV samo v SD. Zanimivo, da v EON mobilni in računalniški aplikaciji pa je v HD.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
No na 115 na D3 sprejemniku pa je v SD. Glede na to, da smo pred časom dobili zgibanko in klic glede enotne sheme, mi to potem ne gre skupaj.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Zdravo
Danes mi EON app na mojem TV-ju prakticno ne deluje. Preklapljanje deluje blazno pocasi, ni informacij o programu....
Ima se kdo podobno težavo?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Zanimivo. EON sport se mi zdi ponudijo 11. novembra, na polno oglašujejo (po TV, na radiu, na FB,...), po samo 10 dneh ga pa ukinejo. :sprasujemse:
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ali mogoče kdo ve zakaj v Medvodah ni progrma DiscoveryHD obstaja samo SD varianta ?

Hvala

Medvode niso na Telemachu, vaš sistem nekje iz Zasavja, kot vem samo signal kupuje na TM ju, tako, da kliči svoje, ki ti dajo račun. Vem, ker občasno tam tašči, kaj naštelam na Tv ju, ker sama ne zna.