Telemach!!!

duh

Pripravnik
21. feb 2015
44
0
6
Tale zamujeno 72 bi lahko uredili, da se "sprehajaš" po časovnici. Ker praktično ni oddaje, ki se začne in konča po EPG... In potem te 1 minuto pred koncem ven vrže, in moraš zalaufati naslednjo oddajo, da lahko vidiš konec svoje oddaje... Še boljša situacija je pa to, ko se serija recimo začne v prejšnjem EPG in moraš zalaufati prejšnjo oddajo, jo prevrteti do konca, da lahko vidiš 1 minuto oddaje, potem te spet ven vrže, no in potem lahko v miru gledaš oddajo do konca, če imaš srečo da se konča v "njenem" EPG...
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Dobro... Ta idiotizem imamo tudi na Telekomu. Očitno se ne da naredit, da greš na začetek pa zavrtiš minuto nazaj na prejšnjo oddajo. Ali pa na koncu oddaje...
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
Dobro... Ta idiotizem imamo tudi na Telekomu. Očitno se ne da naredit, da greš na začetek pa zavrtiš minuto nazaj na prejšnjo oddajo. Ali pa na koncu oddaje...

Če imajo lahko na T-2 tako rešeno, potem ni razloga da tudi drugi nebi imeli. Tam lahko za 72-ur nazaj prosto sprehajaš po časovnici, pa tudi ne šteka vmes ko gledaš EPG naprimer. Mene to izredno moti pri Telemachu, no, pa še dejstvo da D3GO ne dela izven Telemach omrežja (razen na mobilnih) in pa da je število programov, kateri imajo časovni zamik zelo omejeno (kadar ta sploh dela). Zanimivo mi je, ker smo morali zaradi selitve šaltati iz T2 na Telemach, kako je T2 res v nulo poštimal televizijo napram Telemachu. Samo čakam, da bo možen priklop T2 in Telemach takoj odjavim, ker je že samo preklapljanje med kanali en hec (sekunda+ črnine), da o ostalih zadevah sploh ne izgubljam besed. Pa posodobitve bodo zdaj zdaj
smile-1.gif
Big fail!
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ne duha ne sluha o novi verziji D3GO na google play
frown-1.gif

Nabavte si iOS naprave. Tu dela D3GO brezhibno.
evil.gif


Tako brezhibno dela, da so se odločili da sploh ni treba aplikacije spreminjat in prilagodit drugi platformi, ampak kar skopirat iOS verzijo
aplauz.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Moongoose

Hvala za info, da je končno zunaj posodobitev:

Citat:

Trenutna različica
v4.7.1.32
17. marec 2015

Novosti
- Fixed playback on some devices
- Added Lollipop support
- Added Restart option for current event
- Messages and Promotions Tab
- Reminders
- Search option
- Favorite lists support
- Bug fixes and performance improvements


Da vidimo, če sedaj res tekoče deluje.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
Pa kakšen APP za smart TV bi bil dober za tiste ki nočemo imeti 10 kišt poleg TV Ja na omari
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Na TV ga ne bo, ker forsirajo uporabo plačljivih časovnih storitev. Blokada roota, Airplaya, Mirroringa so ravno dokaz za to. Pač morejo malo otežit uporabnikom.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
Pa veš da imam v paketu to storitev samo mi ni za uporabljati cisco kište. Pa mogoče bi jo še prešal samo sem omejen na tri kartice če še pa vzamem kišto so pa po njihovo že štiri aparati.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Tudi jaz imam pa sem prej preko Airplay mirroringa uporabljal d3go na Apple TV pa gledal če je že blo kaj takega, zdaj pa še to več ne gre. Niti približno pa ne bom še dodatnih kišt in pilotov montiral za nekaj takega. Mi poteče čez 1 mesec pogodba, morem malo trg prebrskat, ker mi vsaki mesec bolj pritisk dvigajo...
 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
ksz ..

Če imam v bloku optiko od Telemacha, lahko dobim drugega ponudnika ali ne? Al to velja samo za Telekom?
smile-1.gif


LP,
PIC
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.657
29
48
58
Horjul
@popotnik
Vseeno ne deluje, kljub odstranitvi in ponovni inštalaciji programa, ter pomiku bližje modemu.
Sedaj kličem na tehnično pomoč, če bom kaj zvedel.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.657
29
48
58
Horjul
Men se takoj, ko vnesem Up.ime in Geslo pojavi sledeče okno.
Sem jih dobil, pa so dal naprej v tehnično službo, ker tisti operater kot kaže ne ve kako se stvari streže.
Mam pa Xperio Z, ki je bila problematična glede D3Go.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
ksz ..

Če imam v bloku optiko od Telemacha, lahko dobim drugega ponudnika ali ne? Al to velja samo za Telekom?
smile-1.gif


LP,
PIC

Ne moreš gre samo Telemach.