Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
A je še kje drugje "broadcast break" na vseh TM programih? Tu (CE) imam black screen.

Saj bi poklical na TM (v bistvu tudi sem) - sam bodo začeli migat šele ob osmih.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Šport TV3, Orlando Kids in OK Bambino uradno v shemi.

http://www.telemach.si/sl/zase...rogramski-shemi

Citat:
Program se nahaja v ZAČETNI DTV programski shemi - na programskem mestu 12.
*(na tem mestu je bila sedaj podvojena Golica TV, ki bo vidna na mestu 132)
...

Program se nahaja v OSNOVNI DTV programski shemi - na programskem mestu 50.
*(na tem mestu je bil dosedaj AXN SPIN, ki gre na mesto 160)

...

Programa se nahajata v RAZŠIRJENI DTV programski shemi - Š3 SD na programskem mestu 75 in Š3 HD na programsko mesto 185.



Programi na posameznih sprejemnikih
...
TV-ji z DVB-C tunerji: Pri nekaterih se bo vse popravilo samodejno, drugi boste morali za spremembe poiskati programe na frekvencah na katerih so novi programi, spet tretji pa narediti iskanje celege spektra še enkrat. Ukrepajte v skladu z navodili za svoj tip sprejemnika oziroma tako, kot naredite običajno ob spremembah.

A da bi objavili frekvence pa ne!
stupid-1.gif


A je kateri tako prijazen, da napiše na kateri frekvenci laufa šport 3 HD (in navaden) - ne da se mi na Samsungu spet vse kanale na novo nastavljati.

A zakaj ne vprašam na TM? Zato, ker, ko sem zadnjič to naredil, so mi rekli, da so frekvence (primite se za nekaj!) poslovna skrivnost!
bonk.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Meni pa so kar sami od sebe povedali frekvence, ko sem enkrat spraševal, zakaj se ne vidi nekega kanala...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
thx

32 - na kabelska.net se nisem spomil + da niso vedno takoj ažurni

Drugače pa - a bi jim krona iz glave padla, če bi kar ob obvestilu objavili frekvence? Sicer pa - škoda besed.

Pa ne zdaj po meni naj menjam - ne morem, ker ni alternative.
uf-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
A je še kje drugje "broadcast break" na vseh TM programih? Tu (CE) imam black screen.

Saj bi poklical na TM (v bistvu tudi sem) - sam bodo začeli migat šele ob osmih.

Klical - seveda med čakanjem lajna, da me želi spomniti na "spletni pogovor" - na koncu povedo, da me bodo klicali nazaj, jaz pa ipak na "spletni pogovor" - seveda pozabim, da je sobota!

Če kateri še ne ve:
Citat:
Trenutek, preverjam status storitve...
Žal trenutno naša storitev ni na voljo. Agenti Vam bodo ponovno na voljo: 9.2.2015 8:00:00 - 9.2.2015 22:00:00 Central Europe Standard Time

bonk.gif


Pa še enkrat vprašanje - a je kje na celjskem (bivši ET) tudi mrk s televizijo?
Net in telefon dela.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Zanima me kakšen zvok prihaja na soundbar pri gledanju filmov na HBO HD, če je film posnet v Dolby Digital tehniki 5.1 pri TV vmesniku Cisco 8398.
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
Evo po sili razmer (selitev, drug lastnik) smo pristali iz T-2 (VDSL) na Telemachu, glede interneta sicer nimam pripomb, zaenkrat dela kot obljubljeno (40/4), ampak kaj je pa to za eno čudo od TV vmesnika??! Prekop med kanali s sekundo+ črnine, brskanje po seznamu kanalov in pregled EPGja šteka na vsake par sekund in časovne funkcije oz. poglej za nazaj 72 ur je omejen samo na določeno število kanalov? Je to dejansko to (potem grem takoj lastniku stanovanja težit, da me ne zanima koliko ima vezave pri Telemachu, jaz vzamem nazaj T-2 in pika) ali se da kaj optimizirat?
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Thomas pravi:
Evo po sili razmer (selitev, drug lastnik) smo pristali iz T-2 (VDSL) na Telemachu, glede interneta sicer nimam pripomb, zaenkrat dela kot obljubljeno (40/4), ampak kaj je pa to za eno čudo od TV vmesnika??! Prekop med kanali s sekundo+ črnine, brskanje po seznamu kanalov in pregled EPGja šteka na vsake par sekund in časovne funkcije oz. poglej za nazaj 72 ur je omejen samo na določeno število kanalov? Je to dejansko to (potem grem takoj lastniku stanovanja težit, da me ne zanima koliko ima vezave pri Telemachu, jaz vzamem nazaj T-2 in pika) ali se da kaj optimizirat?

Samo to bom rekel DVB-C je zakon.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Časovni zamik ne... televizija v živo pa ja. Pač je kombinirana storitev preko STB-ja.

Sicer pa... zakaj konkretno je DVB-C zakon, če ne omogoča niti časovnega zamika? Samo zato, ker ga lahko priklopiš direktno na TV in imaš "samo en daljinec brez dodatnih škatljic"? Kdor se navadi na časovni zamik, televizije v živo skoraj več ne gleda (izjema so seveda športni dogodki in podobno).
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Razlika je tudi v ceni. Vsaj extra je za 1 EUR dražji (50,50 namesto sedanjih 49,50).