Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Pri čisto vsakem routerju je možno odpreti porte. Pomagalo bi, da bi zaupal model routerja, ker nimajo vsi TPlinki istega softwera.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Kaj se dogaja zadnje čase s Telemachom? Prej sem imel T2 in nikoli opazil težav, sedaj pa pri Telemachu v letu in pol že kar nekaj izpadov interneta (tv deluje bp)? Čeprav sem že poslal mail na tehnično službo dobim vedno odgovor, da so sistemske težave in težave odpravljajo, po telefonu pa vedno, da so težave na območju, ter, da jih rešujejo. Opažam že tretji izpad letos, ne deluje pa jim sedajle tudi stran? Počasi jih imam dovolj, za enkrat sem pri njih le zaradi sportklubov, vse ostalo je bruh.
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Če si samo zaradi sportklubov, potem greš lahko npr. tudi na Telekom. Razen, če bi rad tudi Golf Klub, taga pa ima samo Telemach.

Sicer pa je kot kaže teh izpadov precej in trenutno nisi edini. Na TW-ju jih je tarnalo že 5.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Ne rabim toliko, ne golfa, ne tv-ja in ne neta, ampak takrat, ko se usedem, bi pa rad pogledal ali pa srfal. Na Telemachu dobim net+tv za 32.5€ z vsemi športi in meni dosti neta. Telekom v paketu pa je konkretno dražji, kolikor sem na hitro pregledal, nisem pa se poglabljal, nisem niti vedel, da ma telekom športe. Čeprav slišim, da tudi telekom ni biser zanesljivosti, morda se tu razlikuje optika od klasike?
 
Nazadnje urejeno:

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Ja, TS je dražji, predvsem, če hočeš vse športne programe, ker moraš naročit Mega HD paket. Kar pa se tiče kakovosti je večinoma pri vseh ponudnikih odvisno od lokacije, dolžine kabla/parice ... Pri optiki pa je precej manj problemov.

Tako da v končni fazi je izbiranje ponudnika tudi malo loterije.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Jest res ne vem, a se mal norca delajo al...net mi ni delal, padla jim je stran,...tokrat pa od tehnične dobim odgovor, da ni bilo zaznanih prekinitev oziroma nihanj linije? Aja, ob naslednji prekinitvi oz. padcu hitrosti moram probati še speedtest in posredovati podatke? Kako že, če net ni delal?
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Ne vem, do sedaj so zmeraj povedali, da bodo rešili težave oz. jih rešujejo in se je rešilo, sedaj pa kao ni bilo nič. Ipak gre za blok, tudi ostalim, ob težavah ni delal ali telefon ali pa net baje, tako pravijo na drugi strani linije tehniki.
Bom probal naslednjič še linijo direktno v laptopa priklopit, ker mi je čudno, svoj internet access (WiFi) vidim kao poln, ampak mi pa spodaj piše ne connected ampak limited in net ne dela?
Sem imel že prej dostikrat težave, tudi s starim laptopom, sem mislil, da je to, pa je sedaj z novim isto (prej win xp, sedaj 8.1), potem sem menjal modem ter wifi, sedaj so mi dali da je vse skupaj, da je bojda s temi manj težav, pa ravno tako ne dela tako, kot je treba.
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Hm, zgleda, so bile te težave čudežno sočasno s težavami Telemacha, mojo opremo(stari wifi-ji) in sedajšnjimi win 8.1.

http://www.thewindowsclub.com/fix-limited-wifi-connection-problem-in-windows-8-1

linkysys • a year ago
Issue: limited connectivity on Asus UX31 Zenbook after installing Win 8.1. Wifi card is intel 6235. Above procedures did not help. Installing latest drivers from Asus did not work. Fix: Install most current Intel Proset drivers directly from Intel website, http://www.intel.com/support/w...

Težava zgleda kar očitna, sem pa sedaj zlovdal Driver Update Utility, ker mi pod device manager pri network adapters ni našlo novih driverjev, tale utility pa je sam povedal, da so novejši in jih dal dol. Upam, da reši to moje težave in da je res to to.
 
Nazadnje urejeno:

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.985
167
63
Okoli pol enih ponoči je prenehal delovati internet... sem vse resetiral, ni pomagalo. Zjutraj pa je spet delalo.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
No pri meni isto, reset modema, računalnika, nič pomagalo. Zjutraj bp. Nem vem, bomo že pogruntal neki
smile-1.gif
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Citat:
Uporabnik scorpion pravi:
Okoli pol enih ponoči je prenehal delovati internet... sem vse resetiral, ni pomagalo. Zjutraj pa je spet delalo.
Tako je blo pr meni v soboto zvečer!
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Nastavite si DNSe na Googlove (8.8.8.8 in 8.8.4.4), od takrat jaz več nimam izpadov interneta!