Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Kanal test 122 ima pa vklopljen:
dolby_surround_thumb.png
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Pa sem mislil, da poznam samo enega, ki posluša radio preko analogne kabelske. No sedaj vidim, da sta 2.
grin1.gif

Glede na klice zadnji teden, nas je kr dosti. Verjetno vsi, ki imamo reciverje v dnevni sobi uporabljamo ta radio
smile-1.gif
Pa ogromno starih ljudi, da jim radio brezje dela brez šuma :D
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Popotnik ni sam v Mariboru to blo tud v zasavju isto,res pa je,da trenutek prej močno zabliskalo in slike ni bilo več
 

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
Na koroškem (prevalje) so danes obupne težave s tv, pa skoraj vsak dan zvečer ne deluje 72h (časovno prevrtavanje, not enough bandwidth error).

Morda ve kdo tole: kako se pravilneje priklopi modem in STB-je na tisti kovinski razdelilec, ker slika je v obeh primerih: tisti glavni kabel iz omarce je itak tisti k gre v priključek kjer zgoraj piše IN. drugje ni pa nobenih oznak. če zamenjam kabla k gresta eden v modem, eden pa v enega izmed stb-jev, slika še vedno deluje, ne vem pa če je oboje prav.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
So nam v Celju pred 2 dnevi nadgradili modeme ( sedaj imam verzijo iz 7. Avgusta), prej sem imel verzijo od 20. Februarja. Po tej verziji mi je internet delal brez problema. Sedaj pa zgleda, da so spet nekaj zaštrikali, pa se mi dogaja, da večkrat na dan sploh noče odpirat strani, pingam vse živo pa ni odziva. Me zanima, kako nas bodo spet presenetili v prihodnosti.
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
vprašanje kej nabavit hišno centralo za telefon
imamo 2 telefonski številki in 2 aparata. zvonita oba a ko dvigneš enga se na drugem sliši tud pogovor
imamo pri telemachu paket DTV OŠO MIX L optika (tel/fax , internet in tv)
Telemach nemore zrihtat nobene centrala da bi tole porihtali.
Vprašam ker bi rad sam nabavil
Razočaran nad delovanjem
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni

Če imam Conax verjetno ne morem uporabljati 72 ur zamujeno in Video klub? To potrebuješ Ciscota ??

Hvala