Telemach!!!

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Naj te oznaka ne zavede. Delujeta oba solidno in sta nekako v istem rangu.
smile-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Tud pri meni so neke težave, ki jih ne gre rešiti. Prej sem imel od telemacha modem ter zraven wifi. Ob brskanju po netu (preko wifi), je hitrost tudi toliko padala, da je nalagalo strani počasi ali pa je sploh ni. Če sem se priklopil na soseda, pa je delalo ok. Ko je v poslovalnici pogledal moj signal, naj bi bil skoz ok, brez padca. Malo sem še pojamral na telemach, ki pa so prvič, zamenjali wifi a je težava ostala. Potem sem na priporočilo še spremenil paket, da sem dobil modem, ki ima vgrajen wifi, saj naj bi bilo bolje. Bolje je le toliko, da strani samo včasih počasi nalaga zaradi padca hitrosti, ne zgodi pa se, da je n bi naložilo. Spet, če se prklopim na soseda, dela ok.
 
Nazadnje urejeno:

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Se je že začelo, namesto 120 je tale žalost:





Torej nov modem, nov router, kabli nazadnje menjani pred pol leta, kaj bo sedaj krivo, da je linija tako počasna?


Za silo dela
grin1.gif


 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kako uro, cel popoldan je bil isti šmorn.
Poanta je v tem, da je bilo rečeno, da z novimi kabli, novo opremo, bo pa vse delalo kot mora in kot vidiš temu ni tako.

Serje ga nekaj Telemach omrežje in ne naša oprema, ki jo imamo doma in tega ne moreš dopovedat vodilnim pri Telemachu.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kako uro, cel popoldan je bil isti šmorn.
Poanta je v tem, da je bilo rečeno, da z novimi kabli, novo opremo, bo pa vse delalo kot mora in kot vidiš temu ni tako.

Serje ga nekaj Telemach omrežje in ne naša oprema, ki jo imamo doma in tega ne moreš dopovedat vodilnim pri Telemachu.

Res se mi smiliš ...
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

3713396359.png


40/2 imam linijo

ping in upload sta vedno ok, DL pa mogoče do 18pridem tukaj, kjer sem za dvema ruterjema in preko električnega omrežja.

Pri izvoru bi moral izmeriti, najbrž pa arris ne zmore 40Mbit
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj se dogaja v MB-ju rotovž. Že celo dopoldan DL samo 2,77Mbps. Sedaj skoraj eno uro sploh ni bilo interneta. So rekli da imajo sistemske težave, kaj to pomeni.

Dva dneva je dopoldne norelo ja, net ni delal, tv pa je delal, nekaj so morali posodabljati

Brez opozorila seveda
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
3713396359.png


40/2 imam linijo

ping in upload sta vedno ok, DL pa mogoče do 18pridem tukaj, kjer sem za dvema ruterjema in preko električnega omrežja.

Pri izvoru bi moral izmeriti, najbrž pa arris ne zmore 40Mbit

Naj ti zamenjajo za EPC 3212 ali HGW 3925, ki so Docsis 3.0 modemi. Delajo brez problema kot vidiš v prejšnjem postu tudi 330/28 Mb, na coaxu ne optiki.
grin1.gif

Seveda pa moraš meriti na izvoru.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Pa polovica analognih radijskih programov v MB, že 2 dni ne dela
jezen.gif
Še vedno imam anteno povezano s stolpom in tako poslušam radijo.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Pa sem mislil, da poznam samo enega, ki posluša radio preko analogne kabelske. No sedaj vidim, da sta 2.
grin1.gif