Telemach!!!

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ti plačuješ Telemach-u, Telemach oni drugi firmi, ta firma pa delavcu, ki si misli: Zakaj bi se bolj trudil, če pa me vseeno plačujejo?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Če se mu pa niti tega ne ljubi, potem skopira EPG od prejšnjega tedna(glej datum in spored SLO2).
bonk.gif

 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Zanimivo je, da "sodelavci" Telemacha ne odgovarjajo na temo podn EPG storitve, ki jo ponujajo. Morda res kdo dobro služi in so ji prepovedali komentiranje EPG storitve.

Kaj pa če je vse res?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zanimivo je, da "sodelavci" Telemacha ne odgovarjajo na temo podn EPG storitve, ki jo ponujajo. Morda res kdo dobro služi in so ji prepovedali komentiranje EPG storitve.

Kaj pa če je vse res?
To vprašanje sem si jaz že pred časom postavil in nisem dobil odgovora
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.469
1.503
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zanimivo je, da "sodelavci" Telemacha ne odgovarjajo na temo podn EPG storitve, ki jo ponujajo. Morda res kdo dobro služi in so ji prepovedali komentiranje EPG storitve.

Kaj pa če je vse res?
To vprašanje sem si jaz že pred časom postavil in nisem dobil odgovora
Seveda nisi dobil odgovora, če si sam sebi postavil vprašanje!
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Mogoče pozablja tudi na to, da takšnega odgovora od telemacha niti slučajno ne bo prejel, saj se gre za poslone skrivnosti.

Če pa je pričakoval odgovor, pa mu samo kak štrik pomaga.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Če pa je pričakoval odgovor, pa mu samo kak štrik pomaga.
Samo res....kako se je Alter izrodil zaradi takšnih osebkov
frown-1.gif

Zakaj ljudje, kateri nimajo kaj pametnega za povedat niso enostavno tiho??? Aja, verjetno njihov ego preveč trpi.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Zgrešili ste poanto. Na forumu sodelujejo zaposleni od podjetja Telemach, vendar se "spretno" izogibajo kakeršnemu koli komentiranju te podn storitve.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
So že parkrat odgovorili, da so posredovali naprej, kaj več pa ne morejo.

Ali kaj lahko stori prodajalka v merkatorju, če tebi ni všeč kruh, ki ga imaš v roki?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zgrešili ste poanto. Na forumu sodelujejo zaposleni od podjetja Telemach, vendar se "spretno" izogibajo kakeršnemu koli komentiranju te podn storitve.
V svoji kritiki nisem mislil zaposlenih na Telemachu ampak osebke ki smetijo vse možne teme na Alterju.
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Jamranje o nedelovanju EPG na forumih je popolnoma brez smisla. Potrebno je reklamirati račun oz. zahtevati popust pri naročnini. In ko se bo količina reklamacij nakopičila, se bo kaj spremenilo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Jamranje o nedelovanju EPG na forumih je popolnoma brez smisla. Potrebno je reklamirati račun oz. zahtevati popust pri naročnini. In ko se bo količina reklamacij nakopičila, se bo kaj spremenilo.
Tudi to sem že naredil, pa sem dobil odgovor, da mi ne morejo znižati naročnine, ker je EPG brezplačna storitev in ne vpliva na naročnina. Sem se ponovno pritožil z obrazložitvijo, da mi v naročnini obljubljajo tudi EPG, pa nisem uspel
jezen.gif
Sem se že tretjič pritožil, da sem se za Telemach odločil izključno zaradi EPG-ja katerega mi obljubljajo, in sem dobil odgovor, da EPG DELUJE. (kar je v bistvu res).
Toliko o pritožbi