Telemach!!!

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18

A cenike za MIX pakete z vključenim POP NONSTOP paketom se že popravili (odšteli 12€).... 1.4 se bliža oz. že zamujate glede na to da morate vsaj en mesec prej javiti spremembe
rolleyes-1.gif
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
KSZ

Mimogrede, od škatle na podstrešju do novega TVja je nov kabel, slika pa slaba, včasih kockasta.
Kaj je krivo?
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
In kaj je kvalitetnega na DaVinci Learning? Cel program izpade kot da je obstal v 80's z kvaliteto slike in grafično podobo. Sem ga včasih spremljal cele dneve in ni nič omembe vrednega za vključitev v shemo. Raje bi vključili program H2O.
Kdo od Slovencev pa gleda te čefurkse programe, pa mi itak nebo nikoli jasno. Temu se reče smetenje spektra :p
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Imajo kvalitetno vsebino, včasih imajo posnetke predavanj iz prestižnih fakultet. Raw znanje boš težko dobiš v boljši obliki. Pri dokumentanih zadevah pa res ne rabiš HD slike.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
A se ve kdaj boste vedeli, kaj bo namesto POP NON STOP ?
A je sploh možno naroliti ta paket (v cenikih je še vedno), če bo ukinjen čez nekaj dni?
 

knike

Pripravnik
1. mar 2013
99
0
6
Telemach, res ste perle, hvala za obvestilo na EPG, za današnji ženski slalom, poleg tega, da ne gre za 2. tek, ampak za 1, ste napisali:

"Alpsko smučanje je šport, ki vključuje spuščanje po zasneženem pobočju s smučmi na nogah."

Res hvala, za to razlago, do sedaj nisem vedel, kaj je alpsko smučanje, in hvala za razjasnitev, da imajo smučarji smuči na nogah.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
A komaj danes si to ugotovil?
smile-1.gif

EPG je totalno v kurcu, za kozlat. Zgleda da to dela ena firma, ko si morejo bit nekaj v zlahti ali pa ful dobri kolegi ali pa je podkupnina padla... Katera firma pa bi drugace to tolerirala, da jim prodajajo totalno zanic izdelek, katerega potem podvalijo svojim zvestim strankam...
 

knike

Pripravnik
1. mar 2013
99
0
6
Ja, komaj danes sem ugotovil,
smile-1.gif

Res mi ni jasno, zakaj Telemach podpira ta zmazek od EPG................
jezen.gif