Telemach!!!

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Se pravi na paketu XL (XXL) ste nam "vsilili" POP pakete?
10.gif

Rajse imam en HD kanal (HBO HD) kot vseh 6 zmazkov od FOP TV-ja...
bonk.gif

Pri telefoniji ste ukinili 2000 brezplacnih minut v vsa omrezja in jih dali samo 200 min...
rolleyes-1.gif

Se pravi edina "izboljsava" je to, da je internet malo bolj hiter (30/4 za cela 2 mega?
13.gif
) pa HD paket poleg, kateri pa se tako ali tako vec ne splaca posamezno narocit.
Pol ni nobene moznosti, da se skine POP paket in se namesto tega vzame HBO paket? Zakaj ste tak zategjeni in nefleksibilni?
rolleyes-1.gif


Se pravi stari paketi ostajajo? Ker ne grem na nove, ker so za mene slabsi...

Hvala
LP
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Ampak res, glede Pop programov nimam pojma kaj se grejo, v telstar forumu imajo popovci svojega predstavnika, kjer se na vso moč hvali kako dobro jim gre glede naročnikov, ampak očitno temu ni tako. Na vsak način hočejo vsiliti to nekvaliteto.
 

emapcher

Zelenc'
19. dec 2007
6
0
1
Kaj je programska v med XL in XXl enaka? Po pregledu na spletni strani naj XL ne bi imel HBO in HBO comedy, XXL pa naj ne bi imel Fight chanel in History HD. Kar pa dvomim, da bi bilo tako pravilno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ali sta testna kanala kaj oznacena zgoraj desno v emblemu s hd oznako? Kdaj rtvslo oddaja svoj program v HD? Pri formuli vem da je bilo oznaceno s HD.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Se pravi na paketu XL (XXL) ste nam "vsilili" POP pakete?
10.gif

Pro plus bi naj zahteval od operaterjev, da morajo ta paket uturiti določenem procentu naročnikov. Prav zanimivo pa je, kako se Telemach prav aktivno trudi v to smer. Očitno že dobijo provizijo za vsakega naročnika.

Čestitam, izgubili ste XL naročnika, jaz grem na L. Če bi mel optični kabel bi pa šel že danes h konkurenci
uf-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Mater kak ste smotani, koga zanimajo bedni TV programi, glavno da bo Net letel, itak ob 20mbps komot cukneš dol film v minutki, dveh, pa pogledaš točno kdaj hočeš. Za otroke je pa pop kanal čisto dobrodošel.

Enako glede telefonije, kdo sploh kliče preko navadnega telefon, ko so mobilni paketi skoraj zastonj.

Hvala bogu, da so trojčki končno šli v smer, kjer je poudarek na netu, telefon skoraj nič, TV pa pač zgolj osnovne stvari. Na tak način lahko sedaj dobimo večje hitrosti za manj dnara.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
...
Pri telefoniji ste ukinili 2000 brezplacnih minut v vsa omrezja in jih dali samo 200 min...
rolleyes-1.gif

Hmm, tale sprememba pa ni tako dobrodošla, vsaj kar se tiče naše stare mame!
shocked-1.gif


Glede hitrosti interneta mi nikakor ni všeč višina upload prenosa - 80/6 Mbps!?!
Na paket MIX XXL bi lahko brez težav dali tudi hitrost 80/10 Mbps, vsaj kar se kabelske napeljave tiče...
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Ne bom plačeval tega pop sranja. Net pa že sedaj ne dela tako hitro, kot bi moral. Moral bi 28mps, dela pa okoli 24 mbps. Pa HBO so skenslal, ki ga dejansko kdaj celo gledam.

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
...
Pri telefoniji ste ukinili 2000 brezplacnih minut v vsa omrezja in jih dali samo 200 min...
rolleyes-1.gif

Hmm, tale sprememba pa ni tako dobrodošla, vsaj kar se tiče naše stare mame!
shocked-1.gif


Glede hitrosti interneta mi nikakor ni všeč višina upload prenosa - 80/6 Mbps!?!
Na paket MIX XXL bi lahko brez težav dali tudi hitrost 80/10 Mbps, vsaj kar se kabelske napeljave tiče...

Uploadi so namerno tako nizki pri fizičnih osebah, saj katera fizična oseba pa rabi dober upload? Za torrente edino, ampak to je itak nelegalno
smile-1.gif
za delo od doma je pa 6Mbps čisto dovolj.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Ne bom plačeval tega pop sranja. Net pa že sedaj ne dela tako hitro, kot bi moral. Moral bi 28mps, dela pa okoli 24 mbps. Pa HBO so skenslal, ki ga dejansko kdaj celo gledam.

To gledaš preko routerja?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Ne bom plačeval tega pop sranja. Net pa že sedaj ne dela tako hitro, kot bi moral. Moral bi 28mps, dela pa okoli 24 mbps. Pa HBO so skenslal, ki ga dejansko kdaj celo gledam.


Hm..če tole prav tolmačim, ti nonstop laufa net na polno ali kaj?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik geo pravi:
Se eno vprasanje glede "penalov" ob prehodu na MIX. Lani kmalu po posodobitvi paketov (cca. julij /avgust) sem vzel trojcek DT3 S+ (ali nekaj takega) in se vezal za 12mesecev. Torej sem sedaj vezan se kak mesec oz.dva. V enem od pdf-ju pise, da ce se preselim na boljsi paket, mi preostanka penala ni potrebno placati, ce pa na nizjega pa ja.

Torej a je za "boljsi paket", misljeno po visji ceni, ali kaksen drug kriterij? Torej bolj konkretno, recimo da mi ostane 2 meseca, rad bi sel iz trojcka DT3S+ v MIX S. Kaksni konkretni bi, ce sploh, bi bili penali (=odstop pogodbe/zamenjava paketa?).

Ce lahko DIGITel vsaj okvirno kaj poves, sicer bo pac potrebno povprasati jutri

hvala, lp


ps: tudi tole(http://obvescanje.telemach.net/prijava/ ) nedelujoco povezavo, ki je na prvi strani na udaru ze kar lep cas, bi lahko popravili.

Lahko naročiš "enakovredni" ali višji paket brez pogodbene kazni se pravi od MIX S naprej.
 

bobo1972

Zelenc'
7. jun 2012
2
0
1
Torej, sem hotel presedlat iz L+ paketa na MIX XL pa so mi rekli da ne morem ker sem kupil lani tablico Samsung, razen če plačam pogodbeno kazen (80 evrov). HALO!!!!!!!!

Kolikor se spomnim, če si naročil višji paket in stem tudi dražji ni bil noben problem z kakršnimi koli pogodbenimi kazni, saj ne odpovedujem pogodbe ali naročam cenejši paket???? ampak dražjega.....

Lahko tu na forumu kdo od Telemachovcev to potrdi, da ne bom brezveze pisaril in klicaril na telemach.


Hvala vsem......
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik bobo1972 pravi:
Torej, sem hotel presedlat iz L+ paketa na MIX XL pa so mi rekli da ne morem ker sem kupil lani tablico Samsung, razen če plačam pogodbeno kazen (80 evrov). HALO!!!!!!!!

Kolikor se spomnim, če si naročil višji paket in stem tudi dražji ni bil noben problem z kakršnimi koli pogodbenimi kazni, saj ne odpovedujem pogodbe ali naročam cenejši paket???? ampak dražjega.....

Lahko tu na forumu kdo od Telemachovcev to potrdi, da ne bom brezveze pisaril in klicaril na telemach.


Hvala vsem......

Res je prehod na nov MIX paket iz paketov Jackopt,3 po 3 in pa,če ste naročili opremo na obroke ni možen,oziroma je možen ob plačilu pogodbene kazni,če se spomniš je bila akcija ob nakupu opreme na obroke "Telemach časti 2 obroka" se pravi je to neka ugodnost/strošek,ki ga je kril Telemach in je zato tudi na osnovi tega potrebno plačati pogodbeno kazen in pa še poplačilo vseh obrokov,ki so ostali za opremo šele takrat se lahko naroči nov MIX paket.
 
Nazadnje urejeno:

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Telemach kupil medijske pravice za Ligo prvakov.

Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je v skladu s svojo strategijo zagotavljanja novih in kakovostnih televizijskih vsebin kupil medijske pravice za Ligo prvakov. Slednja velja za najodmevnejše klubsko nogometno tekmovanje v Evropi v organizaciji UEFA. Tekme Lige prvakov si bodo naročniki lahko ekskluzivno ogledali na televizijskih programih Sport Klub skupine, tudi v HD sliki.
Klubsko nogometno prvenstvo, ki velja za eno najkakovostnejših nogometnih prvenstev na svetu, prinaša ljubiteljem nogometa najrazburljivejše tekme v Evropi. Telemach, ki je medijske pravice za distribucijo tekem Lige prvakov kupil za sezono 2012/13, 2013/14 in 2014/15, ima prednostni izbor sredinih tekem, pravice pa veljajo tudi za polfinalni in finalno tekmo Lige prvakov. Gledalci jih bodo ekskluzivno lahko spremljali na programih Sport Klub skupine. Tekme si bodo gledalci lahko ogledali tako v sliki standardne ločljivosti kot v visokoresolucijski HD sliki. Pravice predvajanja veljajo tudi za platformo D3GO, s pomočjo katere lahko prvenstvo spremljate tudi preko telefona, tabličnega in prenosnega računalnika.
Marko Šter, direktor Telemacha, ob novi pridobitvi pravi: »Telemach stremi k zagotavljanju raznolike in najkakovostnejše televizijske vsebine. V letošnjem letu je v ospredju zagotovo nogomet, zato smo se odločili, da svojim naročnikom omogočimo spremljanje najzanimivejših tekem Lige prvakov, ki si jih bodo lahko ogledali na programih Sport Kluba. Telemach je edini operater, ki bo preko Sport Klub HD programa svojim naročnikom ponudil tekme Lige prvakov v HD sliki s slovenskim komentarjem. V želji zagotavljanja kontinuitete smo pravice za predvajanje tekem kupili za tri leta.«

Vnovično sodelovanje s Telemachom pozdravlja tudi direktor Sport Klub Slovenija Marko Simeunoviæ: »Kot televizijski program s športno vsebino vemo, da nogomet prednjači pred ostalimi športi. Liga prvakov prinaša razburljive tekme, ki jih bomo ekskluzivno ponudili našim gledalcem v naslednjih treh sezonah. Tako se bo Premier Ligi in španski Primero Division pridružila še Liga prvakov v organizaciji UEFA.«