Telemach!!!

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
Trenutno je vdsl dostop samo tudi optiko bojo počas naredil(pomoje še kašno leto) Sej men ni panike za ta tistih pet programov pa par mega neta sam gre se za odnos do strank ne morš ene skoz zapostavljat, ker kakor jz vem nej bi tehnologija od lastovke omogočala dost visoke hitrosti za net in tud za tv programe je še veliko prostih mest tko da ne vem zakaj stiskajo. In pol še nardijo trojček z netom 256 kbps / 64 kbps res jaka hitrost, sej tist k se na to ne spozna naroči pol pa že en youtube filmček lovda eno uro. (še dobr da nimam ta paket
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Mi imamo optiko sedaj napeljano do hiše, pogodba podpisana, čakamo samo še monterja da pride priklopit ...
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Tudi sam sem bil na Lastovki Krim, sicer zadovoljen toda ko smo dobili optiko sem šel k Siolu na kabelsko, tako kot skoraj cela vas. Pri nas je bilo kar nekaj naročnikov na Lastovko Krim in vse so izgubili, predvsem zaradi cene in slabega interneta. Glede programske sheme le to, da jim očitno dol visi za naročnike, saj niso dodajali nove programe tako kot na njihovi kabelski. Seveda bodo rekli da nimajo frekvenc, toda to je lari fari, čim je Ljubljanski kabel šel pod Telemach ta pa pod srbski SBB niso čisto nič naredili za svoje stranke. Očitno ni bilo in ni interesa!
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
TV novosti

http://www.telemach.si/sl/o-po...jskimi-programi

Tisti ubogi na lastovki pa ste le dobili bonbonček
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.964
6.673
113
Kaj pa naj drugega, kot čakam
smile-1.gif


Torej, če prav razumem, za veliko večino HD kanalov se sedaj več ne bo potreboval HD paket?

Če imamo doma 2 x digitalna sprejemnika, ker pač TVji nimajo dvb-c, ki staneta vsak +2 eur mesečno, koliko pa stane, če bi se namesto tega vzelo HD sprejemnike? Kaj pa, če se nabavi kaj iz ebay, se da dobiti kaj ceneje?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Samo res,to tudi mene zanima na podlagi česa se je za paket trojček L dvignila cena za 1,50€?
Pa prosim ne mi rečt,da zaradi boljše zagotavljanje storitev,ker vsakič ko se podraži je še večje sranje kot prej.
Fox Crime vsake toliko kocka že dobre pol leta pa se še v tej smeri ni ukrenilo nič.
Programi se dodajajo samo taki,ki predvajajo 20 let stare filme ali pa taki,ki jih niti ne gledaš.
Digitalni sprejemniki so take kakovosti in tako hitri,da še ti ga na odpadu nočejo vzet,ker bi jim pokvarilo povprečje.
Eno leto se že govori,da bi naj prišli neki oh in sploh digitalni sprejemniki pa nič od tega.
Boljše bi bilo da poslušate uporabnike kaj si želijo imeti in ne da kar na slepo vzamete neke sprejemnike pri katerih si potem niti ne moreš normalno nastavit katere programe bi rad imel kje (s tem mislim Cisco).

Lepo prosim za obrazložitev zakaj se dvigne cena za 1,50€ ,če je pa pri Telemachu katastrofa z vsem na celi črti.
Vsake toliko se modem resetira brez kakršnega koli obvestila,da se bo kaj delalo.
Očitno bo res potrebno iti do konkurence,ker odkar je Telemach odkupil Triero gredo cene še samo gor kvaliteta storitev pa dol,da EPG niti ne omenim.
 

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
In v čem je fora, da naročniki lastovke ki imajo prav tako naročeno razširjen paket niso dobili vseh HD programov (cca. 10) tako kot ostali naročniki. Zgleda, da telemach prov zaj. folk sam nevem zakaj (če kdo ve naj pove v čem je fora
 

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
Aja ampak podražitve smo bli pa deležni tako, kot ostali, tako da ne vem zakaj dražijo če nič ne izboljšajo in tudi investicije pomoje ni saj ne bo nobene spremembe razn unga hd hustler tvja haha (telemach zopet en velik fail
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Dober so nas nateg* pri Telemachu.

Sprožli so govorice o novih paketih tik pred tem pa potiho podražili obstoječe storitve brez pravega razloga. Ampak grem stavit, da s tem še ni konec podražitev.

Novi paketi bodo imeli nove cene. (2x podražitev)
 

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Samo res,to tudi mene zanima na podlagi česa se je za paket trojček L dvignila cena za 1,50€?
Pol pa naj še meni nekdo razloži, zakaj se je analognemu trojčku dvignila cena za 1,50€? Kaj je bilo tam dodanega?!

lp
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Samo res,to tudi mene zanima na podlagi česa se je za paket trojček L dvignila cena za 1,50€?
Pa prosim ne mi rečt,da zaradi boljše zagotavljanje storitev,ker vsakič ko se podraži je še večje sranje kot prej.
Fox Crime vsake toliko kocka že dobre pol leta pa se še v tej smeri ni ukrenilo nič.
Programi se dodajajo samo taki,ki predvajajo 20 let stare filme ali pa taki,ki jih niti ne gledaš.
Digitalni sprejemniki so take kakovosti in tako hitri,da še ti ga na odpadu nočejo vzet,ker bi jim pokvarilo povprečje.
Eno leto se že govori,da bi naj prišli neki oh in sploh digitalni sprejemniki pa nič od tega.
Boljše bi bilo da poslušate uporabnike kaj si želijo imeti in ne da kar na slepo vzamete neke sprejemnike pri katerih si potem niti ne moreš normalno nastavit katere programe bi rad imel kje (s tem mislim Cisco).

Lepo prosim za obrazložitev zakaj se dvigne cena za 1,50€ ,če je pa pri Telemachu katastrofa z vsem na celi črti.
Vsake toliko se modem resetira brez kakršnega koli obvestila,da se bo kaj delalo.
Očitno bo res potrebno iti do konkurence,ker odkar je Telemach odkupil Triero gredo cene še samo gor kvaliteta storitev pa dol,da EPG niti ne omenim.

Telemach v zadnjem času pospešeno posodablja optično koaksialno omrežje, preko katerega lahko ponujamo nove televizijske vsebine, še več programov ter hitrejši internet. Pripravili smo nove pakete MIX (na trg jih lansiramo 7. junija), ki so cenovno na podobnem nivoju, kot so bili dosedanji Trojčki, prinašajo pa veliko več vsebine, hitrejši internet, dodatne storitve kot npr. D3 GO, HD programe brez doplačila, novi sprejemnik, POP NON STOP, VOD, novi grafični vmesnik, pripravljamo pa tudi cenovno izredno ugodno ponudbo mobilne telefonije. Predlagamo nove Trojčke MIX, za katere tako obstoječim in novim naročnikom nudimo 60% popust prve 4 mesece (to pomeni veliko večji prihranek kot je dejanska podražitev obstoječih paketov).

Poleg vsega navedenega zgoraj so bili v zadnjem letu dodani še programi:

Fight Channel
TV1
Aljazeera Balkans
Nautical channel - namesto Yacht&Sail
Kitchen24
SportKlub HD
SportKlub + HD
SportKlub Premium HD
GolfKlub HD
FOX Movies
Minimax/Film+
Fight Channel
HD Fashion
HD Viasat Nature
KCN Music
KCN 2
KCN 3
Hustler HD
MTV HD
FOOD Network HD
SLO 1 HD
SLO 2 HD
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.964
6.673
113
Da vprašam še 1x:

Če imamo doma 2 x digitalna sprejemnika, ker pač TVji nimajo dvb-c, ki staneta vsak +2 eur mesečno, koliko pa stane, če bi se namesto tega vzelo HD sprejemnike?