Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.982
6.687
113
Res je, da se smisel "GO" storitve nekako izgubi, če je omejena le na lastno omrežje. Kdo pa bo gledal preko računalnika, če ima doma TV.

Zdaj je zadnji čas, da se telemach zmeni s tušem in ponudi D3GO povsod v tuš mobilnem omrežju.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.982
6.687
113
Ja odvisno na kak način bi naj sodelovali. Če tako kot amis, potem itak da ne. Če pa misli telemach postati virtualni operater na tušmobil omrežju, potem pa sam "določa" kako in kaj.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
HLS je dejstvo. TV hiše bodo to morale sprejeti in dopustiti distribucijo.
Koliko kanalov pa ima Telemach sedaj vključenih?
Na TViN ni recimo nobenega filmskega.

Trenutno je navoljo 61 programov od teh so filmski Universal,Cinestar,Cinestar A&T ,SCI FI,TV 1000,AXN,Fox Crime,Fox life.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Kako se prijaviš, če nimaš onega odrezka?

Za aktivacijo je obvezna referenca iz položnice ali pa šifra kupca tako da brez tega žal ne gre.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Paket "3 po 3"

•3€ prve 3 mesece
•Več kot 200 programov na 3 televizorjih (razširjena shema z več kot 140 tv programi in več kot 60 radijskimi programi)
•D3 GO na 3 prenosnih napravah
•Internet 13 Mbps + WiFi
•Brezplačni klici v omrežju Telemach + 300 min v ostala fiksna omrežja
•Priklop v 3 dneh
•Akcijska ponudba velja do 30. aprila 2012
•Po 30. aprilu 2012 paketa ne bo več možno naročiti

http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/paketna-ponudba/3-po-3/3-po-3
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zopet pa so pozabili povedat oziroma napisat,da ko preko D3 GO gledaš recimo na telefonu ne moreš istočasno gledat še na PC ali tablici.
Samo na eni napravi lahko spremljaš TV preko D3GO in ne na treh naenkrat tako kot se oglašuje.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
TheCableGuy in DIGItel WELCOME :)


V kakšni smeri bodo pa spremembe pri paketih, ter predvsem pri katerih ?

Hvala vsem za toplo dobrodošlico
grin1.gif
.
Kar se tiče sprememb pri paketih se bo predvidoma dvignila hitrost interneta koliko kdaj itd. vam sporočimo,ko bo kaj bolj konkretnega dorečeno.

Se pa z jutrišnjim dnem 21.03 začne ponudba za nov akcijski paket za več informacij o samem paketu obiščite domačo stran Telemach-a.

Pozdravljena oba.

Zopet postavljam vprašanje glede Lastovke 2 na Krvavcu - je kaj novega glede ukinitve Lastovke 1 in poenotenjem TV sheme s kabelsko digitalno shemo ? Rečeno je bilo, da se bo to zgodilo do konca prejšnjega leta.

Hvala za odgovor.
cheer.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Zopet pa so pozabili povedat oziroma napisat,da ko preko D3 GO gledaš recimo na telefonu ne moreš istočasno gledat še na PC ali tablici.
Samo na eni napravi lahko spremljaš TV preko D3GO in ne na treh naenkrat tako kot se oglašuje.

Zaenkrat te omejitve ni tako da se lahko gleda na 3 napravah istočasno.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:


Pozdravljena oba.

Zopet postavljam vprašanje glede Lastovke 2 na Krvavcu - je kaj novega glede ukinitve Lastovke 1 in poenotenjem TV sheme s kabelsko digitalno shemo ? Rečeno je bilo, da se bo to zgodilo do konca prejšnjega leta.

Hvala za odgovor.
cheer.gif

Glede lastovke 1 ni še točnega datuma kdaj se bo signal ukinil za poenotenje sheme pri Lastovki 2 pa tudi ni še nič znano
confused-1.gif
.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Zopet pa so pozabili povedat oziroma napisat,da ko preko D3 GO gledaš recimo na telefonu ne moreš istočasno gledat še na PC ali tablici.
Samo na eni napravi lahko spremljaš TV preko D3GO in ne na treh naenkrat tako kot se oglašuje.

Sej deluje na treh istočasno.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hja,sem ugotovil problem zakaj ni delovalo.
Imel testne verzije naložene in pozabil inštalirat nove,sosed pa tudi.
bonk.gif

Hvala vsem za potrditev,da deluje na treh,ker drugače sploh ne bi opazl,da sem pozabil inštalirat nove verzije.
 

vest

Zelenc'
24. feb 2012
16
0
1
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:


Pozdravljena oba.

Zopet postavljam vprašanje glede Lastovke 2 na Krvavcu - je kaj novega glede ukinitve Lastovke 1 in poenotenjem TV sheme s kabelsko digitalno shemo ? Rečeno je bilo, da se bo to zgodilo do konca prejšnjega leta.

Hvala za odgovor.
cheer.gif

Glede lastovke 1 ni še točnega datuma kdaj se bo signal ukinil za poenotenje sheme pri Lastovki 2 pa tudi ni še nič znano
confused-1.gif
.


Hm...

Tole tudi mene zanima, bi pa vsaj lahko nekdo od odgovornih podal nek nov okvirni datum, ne pa da nihče nič ne ve. pa tudi zvišanje hitrosti interneta ?!

Zanima me tudi, kako da ne dodajo kakega novega programa namesto TV 3 ....?

sprasujem se.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:



Hm...

Tole tudi mene zanima, bi pa vsaj lahko nekdo od odgovornih podal nek nov okvirni datum, ne pa da nihče nič ne ve. pa tudi zvišanje hitrosti interneta ?!

Zanima me tudi, kako da ne dodajo kakega novega programa namesto TV 3 ....?

sprasujem se.gif

Ko bo znan točen datum odklopa signala za Lastovko 1 bomo seveda vse naročnike pravočasno obvestili lahko pa računate tudi na obvestilo od mene takoj ko bo kaj več znano.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Odregistracijo naprav bi lahko dali kot opcijo v aplikacijo, ali vsaj kam na spletno stran. Tako pa bodo baje mojega starega iPada v najslabšem primeru odregistrirali šele v ponedeljek, ker mora to storiti administrator.
bonk.gif
Še na helpdesku nimajo te možnosti.