Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Meni pa na tablici D3GO ne dela, piše da video playback ni podprt na rootani napravi.

V čem je fora.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Glede novih sprejemnikov še ni točnih informacij bojo pa navoljo v kratkem.

Pa bodo novi sprejemniki imeli HDMI izhod, ali bo spet treba to posebej placat ?

Tin
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Pozdravljeni!

Tudi jaz po novem nadomeščam GSMobila-a. (da sedaj se lahko obrnete na 2 osebi, name in na DIGItel). Upam da vam bova v pomoč.
smile-1.gif


Snecer: Na rootanih napravah D3Go žal ne deluje. Je bila aplikacija narejena samo za uradne verzije naprav. (če pa se ti da malo poigrat pa lahko poskusiš postopek ki ga je RB1 objavil)

Tin01: Zaenkrat še ni točnih informacij. Predvidevam da se dodatne storitve (pod katere trenutno spada tudi HD pretvornik) cenovno ne bodo spreminjale. Takoj ko bo kaj več znanega vas pa obvestimo tukaj.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem un-rootal (program z4root) in deluje d3go sedaj, vseeno pa me zanima, čemu takšna omejitev, da na rootanih ne dela.
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
TheCableGuy in DIGItel WELCOME :)


V kakšni smeri bodo pa spremembe pri paketih, ter predvsem pri katerih ?
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
287
87
28
Tudi sam lepo pozdravljam TheCableGuy-a in Digitel-a ter imam prošnjo če je možno pri programu TLC na digitalni kabelski dati slovenske podnapise na prvo mesto, ker pri SAMSUNG tv ne moreš v meniju nastaviti le teh. Če bo šlo se že v naprej zahvaljujem.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
TheCableGuy in DIGItel WELCOME :)


V kakšni smeri bodo pa spremembe pri paketih, ter predvsem pri katerih ?

Hvala vsem za toplo dobrodošlico
grin1.gif
.
Kar se tiče sprememb pri paketih se bo predvidoma dvignila hitrost interneta koliko kdaj itd. vam sporočimo,ko bo kaj bolj konkretnega dorečeno.

Se pa z jutrišnjim dnem 21.03 začne ponudba za nov akcijski paket za več informacij o samem paketu obiščite domačo stran Telemach-a.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
A sem jaz pravilno razumel, da če nimam Telemachovega internetnega priključka, potem ne morem uporabljati 3dgo storitve na prenosniku, tablici ali na pametnem telefonu?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
A sem jaz pravilno razumel, da če nimam Telemachovega internetnega priključka, potem ne morem uporabljati 3dgo storitve na prenosniku, tablici ali na pametnem telefonu?

Res je zaenkrat je D3GO možno uporabljati samo na Telemach omrežju pogoj za upravičenost do aplikacije je pa naročnina na internet in DTV.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
A se kaj dela na tem, da se ta omejitev umakne? Kolikor razumem Telekomov sisem te omejitve nima.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri Siol/Telekom te omejitve ni in lahko gledaš kjerkoli in na katerem koli omrežju.
Pisalo je da je bila neka pritožba zaradi avtorskih pravic neke televizijske hiše in je zato Telemach omejil samo na svoje omrežje.
Ampak kako so pa ostali šli mimo tega in je možno gledat vsepovsod ne samo v svojem omržju?
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
381
83
HLS je dejstvo. TV hiše bodo to morale sprejeti in dopustiti distribucijo.
Koliko kanalov pa ima Telemach sedaj vključenih?
Na TViN ni recimo nobenega filmskega.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.982
6.687
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pri Siol/Telekom te omejitve ni in lahko gledaš kjerkoli in na katerem koli omrežju.
Pisalo je da je bila neka pritožba zaradi avtorskih pravic neke televizijske hiše in je zato Telemach omejil samo na svoje omrežje.
Ampak kako so pa ostali šli mimo tega in je možno gledat vsepovsod ne samo v svojem omržju?

Telekom je "državna" firma in jim je bolj ko ne vseeno, če je vse OK ali ne, če bo kaka kazen, itak plačajo davkoplačevalci.

Telemach pa pač gleda na lastno korist in ne upajo toliko tvegati.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Dosti bedno, sem naročnik DTV, vendar sem z internetom na siolu. Prej bom DTV ponudnika zamenjal kot internetnega ponudnika, toliko v vednost.
smile-1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
381
83
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pri Siol/Telekom te omejitve ni in lahko gledaš kjerkoli in na katerem koli omrežju.
Pisalo je da je bila neka pritožba zaradi avtorskih pravic neke televizijske hiše in je zato Telemach omejil samo na svoje omrežje.
Ampak kako so pa ostali šli mimo tega in je možno gledat vsepovsod ne samo v svojem omržju?

Telekom je "državna" firma in jim je bolj ko ne vseeno, če je vse OK ali ne, če bo kaka kazen, itak plačajo davkoplačevalci.

Telemach pa pač gleda na lastno korist in ne upajo toliko tvegati.
Nimam pojma kako in koliko imajo rešeno glede pravic za TViN. Predvidevam da imajo. Kot razlog, da je IO obstal, so navajali nerešene zadeve okoli pravic za destribucijo.