Telemach!!!

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Tudi pri meni že več kot teden dni kakšnih sedem do osem programov kocka, da nisi gledljivi. Je pa Telemach izumil še eno pogruntavščino, ki se ji reče "vas pokličemo nazaj". Ko pokličeš na center za pomoč uporabnikom seveda ne prideš do tehnika na noben način. Pred tem izumom si bil ob klicu vsaj 15 v vrsti in če si bil dovolj potrpežljiv si dočakal pogovor, kar pa sedaj niti slučajno ni več mogoče, saj tistega klica nazaj nikoli ne dočakaš.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Cinestar, Cinestar action.., Crime and investigation, Rusia today, France 24, Ginx pa še kateri, ki se ga sedajle ne spomnim.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kdaj pride nov CISCO? Ker so mi včeraj zamenjali snemalnik in "novi" SPET NE DELA. Zdaj bom že tretjega čakal??!! Snemat naslednji dan ne gre in ne gre. Za danes normalno, čez noč se mu nekaj zašpila v glavi in vse izgubi, skratka ko grem v SNEMANJE in nato URNIK je prazen, kot da nikoli nebi nič naštimal. Sem probal jajca pustit prižgana čez noč brez standby pa se sama ugasnejo oz grejo na standby.
bonk.gif

Skratka počasi bo zmanjkalo živcev, pri obeh enaka napaka, kak teden imam digitalno TV pa bodo že drugi snemalnik menjali, pa še tega so mi prinesli IZ SERVISA. Mislim WTF?
bonk.gif


Kaj mu more v elektroniki špilat ej, naštimaš snemanje danes kar hočeš pa vse posname kar si pa za jutri naštimal pa uzela magla...
bonk.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Meni pa ze cel vecer ne dela internet.
uf-1.gif

Itak da na tehnicni pomoci ne dobim nikogar.
Še danes zjutraj mi ne dela
confused-1.gif
? A je kaj generalnega narobe ali kaj pri meni? (Maribor-Pobrežje)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
So te vrednosti OK?

RF Parameters
Downstream
Freq/Power: 370.000 MHz 5 dBmV
Signal to Noise Ratio: 37 dB
Modulation: QAM256
Upstream
Freq/Power: 37.000 MHz 40 dBmV
Channel Type: DOCSIS 2.0 (ATDMA)
Symbol Rate: 5120 kSym/sec
Modulation: QAM64
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
So te vrednosti OK?

RF Parameters
Downstream
Freq/Power: 370.000 MHz 5 dBmV
Signal to Noise Ratio: 37 dB
Modulation: QAM256
Upstream
Freq/Power: 37.000 MHz 40 dBmV
Channel Type: DOCSIS 2.0 (ATDMA)
Symbol Rate: 5120 kSym/sec
Modulation: QAM64


da
 
I

Izbrisan uporabnik #488



Ko net ni delal, so bile divje zadeve. Utripala lučka (Upstream).
Saj vrednosti so bile nekje objavljene koliko je ok za downstrealm in upstream.

Downstream (k tebi) je mislim da od -15 do +15dB
Upstream (od tebe) pa je od 30 do 55dB
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Meni pa ze cel vecer ne dela internet.
uf-1.gif

Itak da na tehnicni pomoci ne dobim nikogar.
Še danes zjutraj mi ne dela
confused-1.gif
? A je kaj generalnega narobe ali kaj pri meni? (Maribor-Pobrežje)

Je svetla lučka US (utripala).

Tu v Maribor-center sem slišal zgodbo od tehničarja, da so ble težave, ker je nekdo imel pokvarjeno televizijo, ki je motila omrežje, da smo zato imeli kocke in slično.

Katastrofa ta digitalna tv, se sploh spominjate, da kdaj ne bi bilo analognega signala?
Pa prej ko je bila triera se ne spominjam, da bi kdaj ne bilo interneta, tu pa so sedaj tedenski problemi, očitno je vse zabito do daske.

Ampak nihče nikoli nič ne obvesti ali da obvestila ali se opraviči.
10.gif


Tam okoli prvega novembra so bile težke "igre". Pa kaj čem klicat a ne, saj potem se uredi, kar pomeni, da je ziher pri meni vse ok.
TV je delala, net ne.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Tabor-u začuda brez kakršnih koli problemov.
Glede tistega ko bi te naj poklicali nazaj.
Probaj vsakih par minut poklicat,ko boš med 10 v čakalni vrsti boš slišal v telefonu tisti značilni zvok "ste 10 v čakalni vrsti...."
Če si pa nad tem pa ti reče da te pokličejo nazaj,ampak tega klica ne boš dočakal
smile-1.gif


Ja Triera je bila 1A nikoli problemov.
Sedaj bi pa Telemach rad bil še mobilni ponudnik,jaojao to šele bo eno veliko sranje.
Boš nedosegljiv sigurno vsak teden dan ali pa dva.
Dvomim da bo kaj boljše kot pa sedaj TV in Internet.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Kako najlažje in najhitreje odkleniti njihovo original Conax odkodirno kartico za D- TV, ki se zablokira zaradi neuporabe TV -ja na weekendu. Imam stalno ta problem potem pa čakam tudi po 2 uri na Nacional geograficu da zlaufa ..... na katerem kanalu je to najbolje čakati ?