Telemach!!!

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
hah, kakšne smešne hitrost pa so to, stuck in 2005?
smile-1.gif


sem upal na kaj več, glede na to da sta T2 in siol konkretno povišala hitrosti.

hvala za link

Počakaj do jeseni.

jeseni bo (verjetno) zopet kakšna nova podražitev...
 

B81

22. jul 2007
36.341
10.155
113
Ja pri nas doma ga ni, piše Signal ni na voljo...pa še pri mnogih drugih je enako, bemtiš telemach.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
V ponedeljek, 23.5.2011, bomo vsem naročnikom na HBO in/ali Cinemax paket aktivirali programe HBO in HBO Comedy, program HBO HD, programa Cinemax 1 in 2 ter storitev HBO OD (video na zahtevo).
Citat:
Posebnost za naročnike, ki imate sklenjeno naročniško razmerje za digitalne trojčke XL+, 2XL IN 3XL
Vsem, ki imate digitalne trojčke XL+, 2XL, 3XL, bomo vklopili dodatne programe iz paketa HBO PREMIUM, za katere izpolnjujejo tehnične pogoje, brez doplačila, in sicer za dve leti (do 30.6.2013).
vir

Imam paket XL+ pa cinemax ne dela.
13.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Kaj pa če imaš L paket, kjer si dobil snemalnik DVR 6000? Ker pol so rahlo spremenili ta paket iz L v L+, umaknili DVR in dodali HBO. Bodi pozoren.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pol bo hudo, ker že zdaj ima T2 precej ugodnejše pakete (T4+L paket recimo, 180 programov in 20 megainternet, plus tel in mobiltni tel).
 

thejan2009

Pripravnik
25. feb 2011
39
0
6
En komentar o Lastovka trojčku in Telemachovi podpori: Internet dela odlično, ping je od nakupa novega računala 8-9 ms, prej je bil okoli 30; za telefon in televizijo nimam pripomb. Ko se je skuril router so nam brez vprašanj poslali novega. Izpad je bil v dveh mesecih šele eden, prej (pri Mobitelu) sem bil tega vajen vsak teden. Hvala Telemach. :D
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
DOTO: sem preveril, imam v spominu tvoj priimek
wink-1.gif
. Kolikor jaz vidim, ti nimaš XL+ paket ampak samo XL, tako da je to razlog.
 

bighugo

Zelenc'
Izključen uporabnik
27. sep 2007
28
3
3
GSMobil: in kakšna je razlika med XL in XL+ paketom. Na strani Telemacha sploh ne najdem paketa XL ampak samo XL+ paket.
Hvala za odgovor.

LP BigHugo
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik bighugo pravi:
GSMobil: in kakšna je razlika med XL in XL+ paketom. Na strani Telemacha sploh ne najdem paketa XL ampak samo XL+ paket.
Hvala za odgovor.

LP BigHugo
Navadni XL paket je bil včasih in je bil brez HBO in HBO COMEDY.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Ja plačujem pa isto kot je XL+ paket
sprasujem se.gif
doto: za isto ceno dobiš sedaj XL+ paket, ki pa že vsebuje HD video snemalnik (Cisco). Brezplačno zamenjaš CV-6000 z njim, boš pa plačeval 2€ več zaradi modula in kartice. Po pravici povedano, ti to odsvetujem, saj profitiraš HBO in HBO COMEDY, izgubiš pa 6000ko in dobiš HD Cisco snemalnik, ki pa je za moje pojme precej slabši.
 

bighugo

Zelenc'
Izključen uporabnik
27. sep 2007
28
3
3
GSMobil: sam imam paket Trojček DTV XL. (bivša Triera). Takrat, ko sem nabavil ta paket, je bil to najmočnejši paket, ki je vseboval vse digitalne programe, tudi HBO in HBO Comedy. HBO in HBO Comedy spremljam tudi sedaj brez problema, zato sprašujem, če mi v tem promocijskem obdobju mogoče pripada tudi paket Cinema.

LP BigHugo