Telemach!!!

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Gledam Fox Crime pa ni podnapisov.
Lokacija Telemach obala.
Pa tudi nekaj šteka.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.629
6.873
113
Ok, potem ne rabim HBO OD, je HBO GO dovolj
smile-1.gif


A ni tudi rečeno, da bi naj bil promocijsko tudi cinemax 1 in 2 zastonj, do konca julija, za vse naročnike HBO paketa?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.494
5.672
113
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
Dobr zdj vsi bi radi mel vse, ampak nč nebi plačal zato. Dj mal na široko poglejte, treba se je razširt, treba si je ustvart kapital.
Iz poslovnega vidika, jih čist razumem.
Tipični slovenci, vse bi mel sam nč nebi dal zato. Nehte kadit, pa po lokalih viset al pa nehte se vozt z avtomobili, pa boste pršparal......
Edino kar me moti pri telemachu da zavirajo UPLOAD. GSMobil, mogoče veš se bo kaj spremenilo ?

Kaj naprimer so pa meni kot uporabniku analognega trojčka M, dali zraven? Razen 3 + 3,5 eura višjo naročnino. Pa kaj so normalni al kaj? Vidim da bom moral prešaltat na drugega operaterja. Hebite se lepo teleshitovci!!!!

Samo za info, če me kdo vpraša zakaj sem še na analognem trojčku... zato ker ciscotov sprejmnik dela tako super, da mi je kar slabo. Vse ostalo, bi še pretrpel, samo to da mi kljub temu da se vrti film v 16:9 razmerju, še vedno pušča 1cm debeli črni rob ob strani LCD-ja je nezaslišno. Pa pošasnost, čungalunga daljinec, pa to da si priljubljene kanale zvrstiš po vrstnem redu (čepraj je število le teh omejeno) in za to rabiš celo popoldne, in še in še in še.... Pa nisem butast uporabnik....V glaunem za bruhat!!

Lahko prosim razložiš tole, ker si nekak ne morem predstavljat. Kater sprejemnik je to in kako naj bi izgledalo?
Pri nas delajo kanali, ki oddajajo 16:9, čisto normalno tako na Cisco HD DVR kot na Handanu CV 7000, Handanu CV 6000 DVR, Samsungu P2470HD s Conax modulom in tudi na računalniku so z DVB-C tunerjem, dokler sem ga uporabljal.

Bil je obični Ciscotov sprejemnik ki jih mečejo v hrbet vsakemu, ki se oglasi na Telemahu. V glanem sprejemnik priključen preko scarta na LCD Philips 37pfl7xxx (še brez digitalnega sprejemnika) in slika ni raztegnjena čez cel ekran. Levo/desno je 1cm praznega roba. Pa saj bi še nekak bilo, če nebi ob koncu slike bila bela črtica. Tako da če gledaš kak temnejši prizor imaš na strani še vedno čisto tanko belo črtico. To da se format-razmik (16:9 vs 3:4) slike ne da nastavljat na Ciscotu itak ne rabim omenjat. No in to me je tako razkajfalo, da sem sprejemnik lepo nazaj zapakiral in rekel "hebite se" in lepo nazaj prešaltal na analogni signal.

Upam da veš kaj sem mislil povedat. Slikal pa nisem (mi je kar malo žal). Seveda da omenim, da DVD preko scarta dela perfektno, pravtako HDX 1000 preko HDMI-ja.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Da ne bom še enkrat pisal vse zgodbe, prilepim mail, ki sem ga Telemachu poslal včeraj, odgovora še vedno seveda ni:
21.5 smo uspešno registrirali HBO GO na spletu in smo storitev tudi uspešno uporabljali do 3.6.
Sedaj ogled posnetkov ni več mogoč, spletna stran ponuja le registracijo (ne pa recimo tudi ponovne prijave, kot pri vseh ostalih storitvah). Po vaših navodilih smo večkrat poskusili ponoviti registracijo, a neuspešno (spletna stran javi napako da registracija ni mogoča, in da naj pokličemo operaterja). Po novih navodilih smo poskusili tudi ponovno prijavo na hbogo.telemach.si, vendar tudi tam javi napako (da je bila registracija in potrditev že opravljena).

Večkrat ste sami dejali, da so težave z registracijami, tudi vaš svetovalec se je poskusil prijaviti v storitev, a neuspešno.
Danes ste poklicali nazaj, in dejali da naj bi bila storitev že prijavljena na več kot 5 računalnikih, a tega ne morete potrditi. Skupaj s svetovalcem sva ugotovila, da prijave niso bile narejene, oziroma tudi če bi bile, bi morala zadeva delovati na prvem računalniku.

Še to, v zavihtku preverjanje, so pri vseh pogojih kljukice, razen pri aktivaciji računa (torej da račun ni aktiven).

Mogoče kdo ve, kaj dogaja s HBO GO preko spleta?

Minila sta 2 tedna, na telefonu vedno enak odgovor, vas pokličemo nazaj (klica seveda ni). Na maile ne odgovarjajo. ima kdo kako idejo?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Si poslal GSMobile-tu zasebno sporočilo?
Sem, se trenutno ne odziva. Čeprav mi je takoj odgovoril prejšnjič (
zmaga.gif
). Sedaj pa zadeva stoji.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.629
6.873
113
Ne vem, če sem spregledal kje ta podatek, ali pa ni bil napisan, na spletni strani ga pa seveda ni.

Telemach bo julija zvišal hitrosti nekaterim paketom, na koliko pa bi se naj zvišale, če ve kdo?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.629
6.873
113
hah, kakšne smešne hitrost pa so to, stuck in 2005?
smile-1.gif


sem upal na kaj več, glede na to da sta T2 in siol konkretno povišala hitrosti.

hvala za link
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Mja, jst bom počas migriral na siol optiko. Upam, da ne bom toliko preklinjal, pa se cenejse bo
wink-1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
kdo ne gre na optiko, če ima možnost, je blago rečeno....ne bom rekel
wink-1.gif

Uporabnike samo zanima:
- kaj?
- za koliko?
- kako stabilno/zanesljivo je?

Uporabniki niso pripravljeni plačevati višjih naročnina pa tudi če je optika.

Telekom ima % relativno malo izkoriščeno optično omrežje. Po APEK-ovih poročilih se je v Q1 2011 delež dostopa preko optike povečal samo za 0,1%. Po tvoji logiki, je veliko veliko slovencev "ne bom rekel..."
wink-1.gif
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
kdo ne gre na optiko, če ima možnost, je blago rečeno....ne bom rekel
wink-1.gif

Uporabnike samo zanima:
- kaj?
- za koliko?
- kako stabilno/zanesljivo je?

Uporabniki niso pripravljeni plačevati višjih naročnina pa tudi če je optika.

Telekom ima % relativno malo izkoriščeno optično omrežje. Po APEK-ovih poročilih se je v Q1 2011 delež dostopa preko optike povečal samo za 0,1%. Po tvoji logiki, je veliko veliko slovencev "ne bom rekel..."
wink-1.gif

mmx, kje ti spiš, da te ne ukradejo?
bonk.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Resno mi povejte, zakaj hudica bi kdo potreboval paket recimo 20/20. Stavim da 98% domacih uporabnikov IZKLJUCNO zaradi p2p. Ostala dva procenta pa verjetno res potrebujeta..
Nekoc v eni temi mi je nekdo repliciral: "ce se naprdnem gledat film, kliknem download, si grem pripravit kokice in pijaco in film je dol." Sam imam M trojcka (vsaj pomoje) pri katerem so mi pri zadnjem visanju hitrosti "dali" 6/1. Dobesedno cez glavo. Izpadov nimam, razen obcasno (1x na 3 mesece recimo), ampak jih relativno hitro odpravijo. Vem, da je precej odvisno od same infrastrukture, ampak poznam operaterja, ki ima se starejso in neposodobljeno, pa laufa se bolje kot TM.
Sam se imam recimo da za srednje zahtevnega uporabnika, pa nimam pritozb. TV bolj malo gledam - pri 8 urni sluzbi in malem sincku mi TV res ni prioriteta. Telefona sam ne uporabljam, internet pa dosti redno, pa ni tezav. Zdej pa ne vem, a drugi zajamrate, ce se pojavi samo kockica in TV gledate 24/7, ali imate res toliko problemov. Ce jih imate, pa nehajte jamrati po forumu, ampak TEZITE Telemachu. Pa ne samo enkrat.. Vsakic.. Zavracajte racune.. ali pa izberite drugega operaterja.. Koneckoncev, tv in internet sta privilegij in ne pravica.