Telemach!!!

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Pri meni so se danes pomešali vsi programi na Panasonicu G20 z Conax kartico
bonk.gif
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Pri nas v Trbovljah na analogni shemi so pa danes kar naenkrat zginili programi (recimo ŠportTV 2 in Športklub). Pa nekaj je kar podvojenih sedaj, nekaj je pa sedaj praznih kanalov (sneg) ali pa piše This channel is unavailable ali nekaj v tem stilu. Kaj se dogaja?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Bravo. Danes so totalno zjeb**** programska mesta na Telemachu
stupid-1.gif

Še vedno pa ni EPG-ja
13.gif

Kaj se lotevate stvari, katerih ne obvladate?
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Si mogoce pomislil, da bo to napaka televizorja? Ce imam na svojem samodejno posodabljanje programov mi jih pomesa. Simpl.. izklopi samodejno posodabljanje..
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Si ti mogoče pomislil, da je ogromno naročnikov "laičnih" uporabnikov, neveščih upravljanja z zapletenimi meniji? npr. starejši ljudje?
Njim takšna zmeda predstavlja samo slabo voljo in dodatno .
In če imaš izklopljeno samodejno posodabljanje programov...kako pa ti potem gledaš program katerega so prestavili na drugo frekvenco?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Ni mu pa vseeno če mu zaradi tega premeša celotno programsko shemo
Citat:
In če imaš izklopljeno samodejno posodabljanje programov...kako pa ti potem gledaš program katerega so prestavili na drugo frekvenco?
Še vedno mi ni si odgovoril na to vprašanje?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
KSZ... danes sem šel sosedom na novo nastavit lastovko, ker so se pač spremenile frekvence.

Najprej sem poskušal po navodilih, toda v sprejemniku enostavno ni bilo tistega "Satelita", ki je bil omenjen v navodilih. Na izbiro sta bila samo stara Lastovka-H in Lastovka-V.

Če ne bi GSMobil tukaj objavi frekvenc, ki sem jih na roko vnesel v sprejemnik, bi bili sosedje do nadaljnega brez televizije. Me zanima, koliko je ljudi z istim problemom, ki ne znajo na roko vnesti novih frekvenc?
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
tudi mi smo imeli probleme. stvar sem rešil tako da sem nastavil oddajnik -t.Vrh - V in začuda je našlo vse programe
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
Mogoče že kdo ve, če bo možna lastovka brez interneta, torej samo TV?? Dobro bi bilo vedeti, drugače prekinem naročnino, saj sedanjega ponudnika za internet ne mislim menjavati.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik Fly pravi:
tudi mi smo imeli probleme. stvar sem rešil tako da sem nastavil oddajnik -t.Vrh - V in začuda je našlo vse programe
Saj oddajlnik T-Vrh V naj bi bil pravilen za gorenjsko smer Krvavca. Ampak pri sosedih ga na seznamu ni bilo... bila sta samo stara Lastovka-H in V. Kako do seznama priti pa ne vem. Verjetno bi bilo treba nadgraditi Kaona?