Telemach!!!

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.392
2.417
113
Saj pravim da zdaj dela
wink-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
eagleman: ne odkodira programov tudi, če pustiš ca. 20min na enem takem programu? Potem takem s podatki na privat
wink-1.gif
.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
GSmobil zakaj mi pri menjavi nekaterih programo, ne vseh traja tudi cca 3 sekunde da mi preklopi, kar se mi prej ni dogajalo? Imam pa Handana 6000.
lp
 

eagleman

Zelenc'
18. feb 2010
26
0
1
Maribor
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
eagleman: ne odkodira programov tudi, če pustiš ca. 20min na enem takem programu? Potem takem s podatki na privat
wink-1.gif
.

bom sprobal še enkrat za dalj časa pustit pa bom potem poročal dalje
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.392
2.417
113
Marc jaz tudi odkar imam Conax kartico mi rabi tudi do 3 sekunde da mi preklaplja med digitalnimi kanali... Je pa kartica vtaknjena direkt v Samsung LCD TV (DVB-C), na LCDju je tudi zadnji FW. Izgleda da je pač to normalno da preklapljanje med digitalnimi kanali traja 2-3 sekunde... Ko je bila digitalna shema še gratis in nisi rabil kartice mi je preklapljalo takoj. Jaz si pač razlagam to tako da vsak kanal ko preklopiš se pač čekira preko tiste brezvezne kartice če imaš dostop ali ne in to pač traja...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Ravno zaradi hitrega preklapljanja sem vzel paket pri Telemachu in ne pri Siolu, ki je bil takrat izredno počasen pri menjavi programov. Zadnjo posodobitev sem tudi jaz naredil pri menjavi ure . Lahko storim še kaj drugega, saj mi je to čakanje izredno moteče?

lp
 

wicket

Zelenc'
9. nov 2009
9
0
1
Zdravo!

Mene pa zanima, če je možnja menjava statičnega IPja pri Telemachu in če je, komu to sporočiti oz. kam oddati prošnjo ?

Hvala, lp.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Kako je pa kej s serviserji, se pravi terenci na Telemachu. V torek sem se cel dopoldne jebal, da sem uspel priklicati helpdesk, mi je bilo naročeno da se serviser oglasi v dnevu, dveh (sem bil precej skeptičen) in od takrat še nič.

GSMobil: a mate tako gužvo ali lohk upravičeno komu sikam po telefonu?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KejsiStoner pravi:
Kako je pa kej s serviserji, se pravi terenci na Telemachu. V torek sem se cel dopoldne jebal, da sem uspel priklicati helpdesk, mi je bilo naročeno da se serviser oglasi v dnevu, dveh (sem bil precej skeptičen) in od takrat še nič.

GSMobil: a mate tako gužvo ali lohk upravičeno komu sikam po telefonu?

Klič na HD, da preverjo kje se je ustavl.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik KejsiStoner pravi:
Kako je pa kej s serviserji, se pravi terenci na Telemachu. V torek sem se cel dopoldne jebal, da sem uspel priklicati helpdesk, mi je bilo naročeno da se serviser oglasi v dnevu, dveh (sem bil precej skeptičen) in od takrat še nič.

GSMobil: a mate tako gužvo ali lohk upravičeno komu sikam po telefonu?
Aa, tale je pa malo dolga. Brž podatke na privat, da jih napodim do tebe
wink-1.gif
.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
GSMobil: najlepša hvala, tehnik je "feferončka" dostavil včeraj zvečer, dela vse iz prve, edino za zaklenjene kanale sem pustil TV prižgan ene pol ure in ko sem se vrnil je že vse delalo.

Še enkrat hvala, fino videti da na telemachu niso vsi nesposobni, oziroma bolj pravilno, vsem ne visi dol za stranke. Aja, babe na okencih bi blo pa fino opozoriti da stranke vprašajo kakšen TV posedujejo doma, jst (pa pomojem še ogromno drugih) namreč nisem vedel da obstaja več različnih CONAX modulov.

tnx,
KS
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
jst (pa pomojem še ogromno drugih) namreč nisem vedel da obstaja več različnih CONAX modulov.

tnx,
KS



Kakšna pa je razlika med conax moduli? Mislil sem ga kupiti sam, pa da se ne zaj... Bo pa za samsunga.