Telekom negativno.. Kaj se?

22. jul 2007
12.909
1.350
113
123
lepo je biti slovenc
bonk.gif
LPWWY
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.638
451
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik mAn pravi:
Evo, da še jaz napišem moj problem, ki se tiče Telekoma....

In sicer, do nedavnega pri nas ni bil mogoč internet (ADSL), ker ni bilo paric... Dosegli smo, da so nam potegnil kabel...
No, zdaj pa sem oddal poizvedbo na siol spletni strani in dobili smo negativen odgovor. Da ni mogoče, zaradi tehničnih zadev.
Zdej pa tkole... Sosed pa ni dal nič poizvedbe in je šel direkt podpisat pogodbo (za internet+telefonijo+TV) in že ima internet in vse ostalo.

Mi lahko poveste, kaj je lahko razlog?
Oz. Kaj naj naredimo?!?
Hvala!

Si na novo narocil tel. prikljucek?
[Namig]Novi prikljucki ne smejo biti multiplexirani(APEK) in v ta namen ima telekom rezerviranih 25% paric
wink-1.gif


moja zgodba se se vedno vlece dalje-danes sem zahteval novo poizvedbo(No.xxx) pri telekomu-verjetno bo potrebno vzeti PSTN in potem preiti na PRD
tongue-1.gif
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Robert, nisem na novo naročil priključka...

Zdaj sem dal spet poizvedbo, pa bomo videli...
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.063
123
63
Še moja zgodba.... Moram nekam napisat.

Naročim priključek (star bajta, vendar do sedaj brez priključka; zračna oddaljenost od centrale cca 300 m), in povem, da bom imel le in samo internet. Brez "navadne" telefonije.
Pride danes možakar iz telekoma "priklopit". Pravi, da je ADSL možen le, če imam navadni telefon. Sicer ne.
Ker je baje možno imeli ADSL le ob hkratni naročnini na PTSN.

S sabo je prinesel že spisano pogodbo z mojo novo PTSN telef. št. in optimistično pričakoval, da bom podpisal.
Nisem podpisal. Rekel sem ko bo adsl možen, naj se oglasi.
Sm mu pa pozabu povedat, da mora čimprej odrezati kabel, ki so ga do hiše potegnili pred 10 dnevi.

GRRRR!!!

Ali obstaja opcija, da vzamem ADSL + PTSN in slednjega odjavim po 1 mesecu?
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.638
451
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:
Še moja zgodba.... Moram nekam napisat.


Pride danes možakar iz telekoma "priklopit". Pravi, da je ADSL možen le, če imam navadni telefon. Sicer ne.
Ker je baje možno imeli ADSL le ob hkratni naročnini na PTSN.

ma ne me j...
13.gif

kako lahko tako nategujejo folk
stupid-1.gif

Lepo,da si si olajsal duso in ti lahko pomagamo.jaz se ze dolgo bodem z njimi in imam precej izkusenj,nazalost pa ti odgovarjam preko GPRSa
tongue-1.gif


Ti pri telekomu narocis PSTN in seveda odstejes cca.90 eurov(ker do hise nimas prikljucka in ga morajo na novo napraviti)
Vzames internet kateregakoli !!! ponudnika,ki ti to omogoca in po moznosti PRD(polno razvezan dostop)
Pri sklenitvi pogodbe xDSL zahtevas PRD in operaterju podpises pooblastilo za odjavo telefonskega prikljucka.
novi prikljucki morajo biti xDSL ready
wink-1.gif


gres v gostilno in popijes tri pive in se sprijaznis da si zaradi neumnosti telekoma zapravil 100 eurov(90 eurov prikljucek in 10 eurov za pivo)

BDW: iz katere pokrajine si ?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
He, očitno imamo vsi neke probleme glede Telekoma...
Tvoj odgovor: Je možno. Samo ne kupuj kakih telefonov na akcije al pa kej tazga... Teb pridejo izgradit nov TP, plačaš 88€, potlej ga pa odjaviš in to je to. Odjavt se ga da takoj. Na telekomovih mestih...

Moja zgodba: razen tega, da je minilo že 70 dni od tistih kao 30 delovnih dni, ko imajo rok, da ti nardijo vse (glede tele prključka), da noben neve, kaj se je sploh ustavl in tko naprej.Nč posebnega
stupid-1.gif
Jaz tudi čakam, da jim napišem dobro reklamacijo na storitev, odjavim TP, preden me na centralo prklopjo zatežim, da me prklopjo na T2 centralo, potem pa pr telekomu odpovem vse, ter grem na T-2.Ker tole, kar pa trenutno dela Telekom, je pa rahlo preveč. Najbolj je pa žalostno, da se stvar sploh ne premahne...










....no, razn tega, da ti kandelabr od telefona dajo na dvorišče (horizontalno), pa tm stoji že 3 dni, se nč ne premagne
evil.gif
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.063
123
63
Lokacija - Dolenjska.

Sej nisem še nič podpisal.
Razmišljal sem pa (potem, ko sem telekomca odslovil), da bi potem naredil kot si rekel:

Citat:
Pri sklenitvi pogodbe xDSL zahtevas PRD in operaterju podpises pooblastilo za odjavo telefonskega prikljucka.
novi prikljucki morajo biti xDSL ready
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.630
102
63
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:
Še moja zgodba.... Moram nekam napisat.

Naročim priključek (star bajta, vendar do sedaj brez priključka; zračna oddaljenost od centrale cca 300 m), in povem, da bom imel le in samo internet. Brez "navadne" telefonije.
Pride danes možakar iz telekoma "priklopit". Pravi, da je ADSL možen le, če imam navadni telefon. Sicer ne.
Ker je baje možno imeli ADSL le ob hkratni naročnini na PTSN.

S sabo je prinesel že spisano pogodbo z mojo novo PTSN telef. št. in optimistično pričakoval, da bom podpisal.
Nisem podpisal. Rekel sem ko bo adsl možen, naj se oglasi.
Sm mu pa pozabu povedat, da mora čimprej odrezati kabel, ki so ga do hiše potegnili pred 10 dnevi.

GRRRR!!!

Ali obstaja opcija, da vzamem ADSL + PTSN in slednjega odjavim po 1 mesecu?

Mogoče centrala pri vas ne podpira PRD ?