Telefon za...

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.845
212
63
Slovenija
Android ima to, npr. Samsung. Jaz tudi uporabljam npr. tablico zase in otroka z različnim profilom, da je manj možnosti za kakšno bedarijo + na otroškem profilu se lahko vse časovno/ali po aplikaciji omeji.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.981
428
83
Android ima to, npr. Samsung. Jaz tudi uporabljam npr. tablico zase in otroka z različnim profilom, da je manj možnosti za kakšno bedarijo + na otroškem profilu se lahko vse časovno/ali po aplikaciji omeji.
za otroka mi je jasno, da ne želiš, da ti kaj prčka in pošlje sodelavki kak sms:))

kaj pa uporabnik first1 ? Zakaj imaš ločeno službeno in privat? Glede na moj način uporabe, se mi zdi, da bi potem za vsako, ko bi prijel telefon v roke, moral najprej zamenjat profil.
Kakšne so prednosti, da imaš ločen služben profil?
 
22. jul 2007
13.091
1.450
113
123
Android ima to, npr. Samsung. Jaz tudi uporabljam npr. tablico zase in otroka z različnim profilom, da je manj možnosti za kakšno bedarijo + na otroškem profilu se lahko vse časovno/ali po aplikaciji omeji.
Btw, ali lahko uporabniške profile dodaš na namizje v obliki widgetov, da so recimo takoj dostopni ko klikneš nanj ali pa je potrebno brskati v menijih za dostop do profila?
Ali je potrebno za vsak profil, ko klikneš nanj login(pin, prstni odtis) ali pa je takoj dostopen?
Katero Samsungovo tablico uporabljaš?
V bistvu rabim za starše, kateri so že v letih, tako da je zadeva čim manj komplicirana za uporabo.
Tnx
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.994
2.192
113
Tale tema:

me je spodbudila, da vas nekaj vprašam. Veliko je govora, kaj neki najstnik potrebuje od telefona. Za 300€ je dober... Se strinjam, vprašanje pa je, kaj ostali počnete, da za vas pa ne bi bil dober.

Po razmisleku mi pridejo naslednji scenariji, ki dvigujejo pricetag:
- velikost zaslona. Trenutni formati so itak kar neki... Ali je prevelik ali premali (za urejati kaj, privesek PCja za oddaljeni dostop ipd). Kaki Open prinese k mizi nekaj več..
- kvaliteta fotoaparata. Sploh za take kot sem jaz, ki potrebujejo vso pomoč, ki jo lahko tehnologija nudi, da pokompenzira

Kaj hudica počnete na telefonih, da pa potrebujete kaj za vec kot 300€ kot naj bo potreboval najstnik, ki vseeno mislim, da so s svojimi filmcki in igricami bolj heavy userji kot ta stari? Vsaj kar se zahtev strojne opreme tice, da sfolga...

Prosim, da se specificira tocno doloceno stvar, ne mi s forami, da jaz ne znam uporabljati telefona, pa ne vem, kva vse folk pocne, da rabi. Ta "vse" me zanima, kaj je.

Zelo enostavno, dražji telefon ima po pravilu boljši ekran, ki se dobro vidi tudi na soncu. Cenejši pač praviloma ne. Mislim, saj vidi se, ampak.. v povezavi s točko 2. dober fotoaparat. Kot nekdo, ki veliko potuje, je treba tudi veliko sliakt. Boljši telefoni sedaj že zmorejo vsaj toliko, če ne celo več, kot kompaktni fotoaparati in so slike že zelo OK. Navadil sem se zato, da ne nosimo niti več DSLRja s sabo okoli, ker, po pravici, za slikat je neroden, ne morem ga imeti s sabo na kolesu ipd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mcn