Tajska

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
za 4 osebe (2 odrasli in 2 otroka),.. pa da je na plazi.. dej predloge.. ne za 300€ na noc,..
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik gas pravi:
za 4 osebe (2 odrasli in 2 otroka),.. pa da je na plazi.. dej predloge.. ne za 300€ na noc,..

Pa sej se kr najde no...

1


Pa na Agodi zna bit tut še kaj zanimivga
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
mah na moje datume ni
frown-1.gif

al pa je za 2k za 8 dni,.to mi je pa prevec... al pa so 2 sobe (to je se najvecji problem),,

Grem se na airbnb cekirat
smile-1.gif
 

grgo

Zelenc'
2. avg 2013
15
0
1
Na Koh Tao odsvetujem najem motorja iz dveh razlogov;
-Slabe ceste in veliko pijanih turistov
-Otok je znan po Scam-ih z motorjem. Vsi motorji tam zgledajo kot novi, to pa zato ker za vsako praskico zamenjajo celoten oklep ali pa samo tako porihtajo da zgleda novo, tebi pa zaračunajo ceu oklep. Inštruktor potapljanja je rekel da je to tam večjo biznis kot potapljanje. Če že si res želiš najeti motor potem to stori pri Nemcu na vrho klanca na levo ko prispeš na otok. Sam sam sem si tudi tam sposodil pa je blo vse ok. Sem pa videl kar nekaj poškodovanih turistov na otoku in bil zraven ko so se kregali za odškodnino zaradi praske na motorju.
Koh Tao je zgubil renme idiličnega otoka po umoru dveh turistov, ki sta bila brutalno umorjena. Za umor so p obtožili dva delavca iz Burme, ki sta po mnenju večine samo grešna kozla. V zadnjem času so prišli na dan še ostali umori ki so bili prikriti. Na otoku je baje samo en policaj, pa še ta.....
Na Koh Tao priporočam obisk Shark Baya, kjer lahko v morju globine 1meter vidiš morskega psa. Sam sem jh kar nekaj videl, in sem se kar malo "usral", čeprav so čisto nenevarni.

Meni je KohSamui OK , na otokih kot je KohPhangan in Koh Tao je predvsem narava in idilične plaže, ni veliko za raziskovat. Mislim na Koh Samuiju maš Elephant camp, pa krokodile, pa slapove pa veliko templjev.

Še nekaj glede na to da gresta z otroci svetujem da se na KOhPhanganu izogneta FullMoon partiju, ker so takrat sobe tudi po 5x dražje.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
V bistvu se sedaj ne vem
smile-1.gif
ali za drugi del dopousta iti na samui ali koh tao... ko phangan je rezerviran (ne takrat kot je fullmoon)...

Appartmajev/bungalovov je pa vsak dan manj
frown-1.gif

Bom ze
smile-1.gif
 

grgo

Zelenc'
2. avg 2013
15
0
1
Bungalov bos najdu, brez problema ce ne gres v casu full moona, ker je low season v tem casu.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
- na Koh Tao moraš it če greš snorkljat al scuba-t
- Kok Phangan je cool
- Koh Samui pa je bil meni smeti prve klase - nikoli nebi šel več
- pa za moje standarde so tej bungalovčki za 20€, (imajo jih tudi po od 5€ naprej) zelo pod standardom in mi niso všeč
Kar poglejte mal na booking karkoli, pa da je ocena vsaj 8,5 kakšne so cene.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Kar mi je bilo do sedaj vsec na Koh Tao je bilo vse malo prec od plaze.. v hribih
smile-1.gif
na plazi pa mi ni nic vsec ali pa so komentarji slabi...
zato sem malo zacel gledat za Samui...
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Na Koh Phanganu sem bil recimo v Longbay Resort Koh Phangan, http://www.booking.com/hotel/t...tal;ucfs=1&
pa je blo komaj sprejemljivo, bungalov za 33€, takrat je bilo mislim cca 27€ / noč. Tisti bungalovi od 110€ na noč in naprej pa so bili že kar sprejemljivi, ampak azija in 110€ in več na noč mi nekako ne gre.....
grin1.gif
...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
Na Koh Phanganu sem bil recimo v Longbay Resort Koh Phangan, http://www.booking.com/hotel/t...tal;ucfs=1&
pa je blo komaj sprejemljivo, bungalov za 33€, takrat je bilo mislim cca 27€ / noč. Tisti bungalovi od 110€ na noč in naprej pa so bili že kar sprejemljivi, ampak azija in 110€ in več na noč mi nekako ne gre.....
grin1.gif
...

Ja samo ce hoces bungalov za 4 (z 2 spalnicama), je 110€ se malo
smile-1.gif
Za 2 se veliko najde,..samo kaj ko mulca ne moreta biti v svojem bungalovu :p
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Dokaj umazano, sploh Chaweng beach in prevec skomercializirano vse skupaj, skratka meni osebno tudi popolnoma nevsecen otok.

Obiskujem samo se Ko Lanto, Koh Tao, Koh Phangan, Koh Chang, Koh Kood in se kaksen se najde.
 

grgo

Zelenc'
2. avg 2013
15
0
1
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Dokaj umazano, sploh Chaweng beach in prevec skomercializirano vse skupaj, skratka meni osebno tudi popolnoma nevsecen otok.

Obiskujem samo se Ko Lanto, Koh Tao, Koh Phangan, Koh Chang, Koh Kood in se kaksen se najde.

Sigurno bolj umazan od zgoraj naštetih, vendar za videt je pa sigurno več. Kar meni osebno na KOhPhanganu ni bilo všeč so neprijazni domačini. Na KohSamuiju sem imel dosti boljšo izkušnjo z ljudmi-domačini. Tud za ture z motorjem mi je bolj primeren,