Tajska

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Dober dan,
počas bo treba mal splanirat dopust... Imamo 18 nocitev v Juliju.... plan je najprej 2 ničitve BKK da se mal navadimo, potem premik s AirAsia na Ko Phangnan za 6 nocitev in potem premik na Koh Tao za 7 nocitev in povpratek preko Ko Phangnan nazaj v BKK.. Tam ostati se 2 nocitve (shopping) in domov...

Potujeva z 10 in 8 let starima otrokoma,.. a se vam zdi ok plan? V bistvu se nam gre za pocitnice na plazi, s tem da bi se kej vidli,.. plan je najeti skuterje na otokih pa malo okoli it...

Ma kdo kaksna priporocila za bungalovcke na plazi?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
Komentiral bi samo plan s skuterji. Jaz sem imel enak plan. Ko sem videl kako tam vozijo sem ga hitro opustil. Bolnisnice so polne belih turistov, ki so se razbili s skuterji...povedal kolega, ki se je tudi razbil s skuterjem.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Ja, ce si noob na motorju je res boljse opustit tale plan...

Ceste res niso ne vem kaj, podobne pac kot na selih v SLO, tako da ce vozis pazljivo se nimas kaj bati in je uzitek se voziti po otokih okoli s skuterjem.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
glede skuterjev ni bilo za naju nobene panike. Ok res se po BKK ne bi upal vozit, po otokih pa takoj.... Prometa zelo malo. Pa tut vozniki so veliko boljši kot mi. V 20ih dnev potovanja nisem videl nesreče
smile-1.gif
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
se strinjam z zgornjim. V mestih še nisem poskušal, na otokih pa vedno najamem skuterja in gas. Ni boljšega.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Jaz sem bil na Koh Phanganu v času FoolMoon Party-ja in ko sem videl kaj folk dela na skuterjih
bonk.gif

Pa ni bilo tako samo v času party-ja.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Ja, ampak v tem primeru potem niso krivi domačini, ampak "idiotski" turisti, ki mislijo, da če niso doma, lahko delajo kar hočejo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik potnik pravi:
Ja, ampak v tem primeru potem niso krivi domačini, ampak "idiotski" turisti, ki mislijo, da če niso doma, lahko delajo kar hočejo.
Ja saj nisem rekel, da so domačini krivi. Zaradi pijanih idiotskih turistov na skuterjih je nevarno
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ne rabas ti bit pjanu da se sred bkk razbijes s skuterjem. Prvic ker kmet nis navajen takega guzvastega prometa, pa drugic ker je kontra pas

Pa se tretjic so ceste sfukane
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Glede motorjev. Domačini imajo izraz Ko Phangan tatoo. Brazgotine po padcu z motorjem. Sem pa s prijatelji prevozil cel otok, pa sem prvič v življenju sedel na motorju - skuterju.. Pa še avtomatik ni bil. Če greš podnevi, previdno, ni problema. Seveda pa lahko vedno ima smolo.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Enako jaz, prvič sedel na motorju (pa smo dobili neke malce večje zadeve od skuterjev), pa ni bilo nobenih problemov - Chang Mai (ostalo se nismo toliko vozili s skuterji)
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Samui sem jaz obrnil s skuterjem po dolgem in pocez pa sem ga prvic v zivljenju vozil.

Meni osebno je bil Ko Tao super.