Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Zamisli, si da daš 50-60k za avto.... potem ti ga pa kak retardiran penzenist obuta na navadnem parkirju.
A je to slučajno nek poizkus opravičevanja parkiranja na parkirišču rezerviranem za (telesne!) invalide?

Sicer pa - zamisli si, da daš 50-60k za avto.... potem ti ga pa kak jezen invalid celega poriše s ključi, ker si svoje vozilo neupravičeno parkiral na mestu, ki je rezervirano zanj in druge (telesne!) invalide, ti pa kljub nabavi avta za 50-60k nimaš še dodatnih nekaj sto € za kasko saj v kolikor bi to imel, se ne bi sekiral ne za obutanje na navadnem parkingu, ne za vandalizem, ki ga izvede kak jezni mimoidoči.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.411
113
Jaz sem samo razložil, zakaj se gre. Če celemu formu ne nese skupaj, da se folk boji za avte.


Ravno zadnjič sem gledal enega penzenista, je 3x butnil z vrati naslednji avto preden je pogruntal da nima dovolj placa. :valjamse:


Plus avti postajajo širši, parkiri so pa standardni ostali.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Jaz sem samo razložil, zakaj se gre. Če celemu formu ne nese skupaj, da se folk boji za avte.


Ravno zadnjič sem gledal enega penzenista, je 3x butnil z vrati naslednji avto preden je pogruntal da nima dovolj placa. :valjamse:


Plus avti postajajo širši, parkiri so pa standardni ostali.
Parkirni standardi niso ostali enaki.

Sicer pa se zamisli, da se vate zaleti en prepotenten pripadnik juzno slovanskih republik, po moznosti s crnim BMW. Imas sreco, prezivis, ampak postanes invalid. Po pa gres v Alejo v shopping, pa nimas kje parkirat, ker ti mesto zavzamejo cefurjunv BMW-jih.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Jaz sem samo razložil, zakaj se gre. Če celemu formu ne nese skupaj, da se folk boji za avte.


Ravno zadnjič sem gledal enega penzenista, je 3x butnil z vrati naslednji avto preden je pogruntal da nima dovolj placa. :valjamse:


Plus avti postajajo širši, parkiri so pa standardni ostali.

Rešitev


gokart.JPG
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Parkirni standardi niso ostali enaki.

Sicer pa se zamisli, da se vate zaleti en prepotenten pripadnik juzno slovanskih republik, po moznosti s crnim BMW. Imas sreco, prezivis, ampak postanes invalid. Po pa gres v Alejo v shopping, pa nimas kje parkirat, ker ti mesto zavzamejo cefurjunv BMW-jih.
Tudi ce so jih spremenili, so se vedno precej ozki.
Res da imam jaz iz tega razloga karto, ampak ce se da , parkiram na navadnem parkingu.
Ampak pri sedanjih sirinah avta se vedno pogosteje posluzujem parkranja desnih vrat skupaj, oziroma da desno stran parkiram na crto. Tako mi na levi strani ostane več prostora za kobacanje iz avta
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Ador

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.632
990
113
Tu recimo so naredili med parkirnimi prostori razmak. Ne vem zakaj ni tega na novih parkirišči več.

 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Zato ker vsak m2 stane in tam kjer rabiš veliko parkingov, ali pa jih imaš predpisano število na kvadraturo trgovine/... ti pa nimaš dovolj parcele, pač malo "stisneš".
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Parkirni standardi niso ostali enaki.

Sicer pa se zamisli, da se vate zaleti en prepotenten pripadnik juzno slovanskih republik, po moznosti s crnim BMW. Imas sreco, prezivis, ampak postanes invalid. Po pa gres v Alejo v shopping, pa nimas kje parkirat, ker ti mesto zavzamejo cefurjunv BMW-jih.
V Aleji nimaš kje parkirat? Aha, invalid mora parkirat blizu vhoda, ker je oviran, težko pa tako, potem pa mu ni problem celo dopoldan ali cel dopoldan po Aleji čas zapravljat.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
V Aleji nimaš kje parkirat? Aha, invalid mora parkirat blizu vhoda, ker je oviran, težko pa tako, potem pa mu ni problem celo dopoldan ali cel dopoldan po Aleji čas zapravljat.
Vidim, da ne razumeš. Napisal sem, da kot invalid nimaš kje parkirati, ker čefirju s črnimi BMW-ji zasedajo prostor, ki je namenjen invalidom. Kapiš?