Svetlana Makarovič in Prešernova nagrada

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
jenuul slikan od zadaj ...in od spredaj.
FSTTEQFWUAEmfTV.jpg
Posnetek zaslona 2023-02-08 094224.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kakor vidim je zmešana baba dosegla, da je brez problema prišla na oder in dobila svojih pet minut ter s tem izničila celotno podelitev in ukradla pozornost letošnjima nagrajencema. Vse skupaj zelo očitno s pomočjo organizatorja prireditve. Ne vem no, meni se to ne zdi primerno, sploh pa ne kulturno. Ženska je na neprimeren in primitiven način izsilila pozornost, mutavci so ji pa še ploskali. Meni je to res čudno vse skupaj.
Ko se je odvrtela špica proslave, bi lahko mirno prešaltal na drug program. Tako si pa s kokicami v rokah čakal na škandal, ki ga na tvoje razočaranje ni bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.556
15.570
113
Kako ni bilo škandala? Neka (sicer javnosti zelo poznana a z sinočnim dogodkom nepovezana oseba) oseba je uletela na oder državne proslave kljub zagotovilom organizatorja, da se to ne bo zgodilo saj njen nastop ni načrtovan in ga tudi ne bodo vključili v dogajanje, varnostniki so jo pustili na odru, folk pa temu (z izjemo par komadov, ki so se obnašali situaciji primerno) pa temu celo ploska.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.311
2.358
113
Pomurje
Kako ni bilo škandala? Neka (sicer javnosti zelo poznana a z sinočnim dogodkom nepovezana oseba) oseba je uletela na oder državne proslave kljub zagotovilom organizatorja, da se to ne bo zgodilo saj njen nastop ni načrtovan in ga tudi ne bodo vključili v dogajanje, varnostniki so jo pustili na odru, folk pa temu (z izjemo par komadov, ki so se obnašali situaciji primerno) pa temu celo ploska.
Tako je. Gledalce zamenjat.
 
  • Haha
Reactions: mr_ in Matey

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.870
3.581
113
Kako ni bilo škandala? Neka (sicer javnosti zelo poznana a z sinočnim dogodkom nepovezana oseba) oseba je uletela na oder državne proslave kljub zagotovilom organizatorja, da se to ne bo zgodilo saj njen nastop ni načrtovan in ga tudi ne bodo vključili v dogajanje, varnostniki so jo pustili na odru, folk pa temu (z izjemo par komadov, ki so se obnašali situaciji primerno) pa temu celo ploska.
Škandala ni bilo glede na aplavz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
mislim, da če največja živeča slovenska pesnica pride na oder, ni enako, kot če pride en fonzl.

Pa ko ji očitate zvezdo.
Oče je zbežal iz Italije (fašizem), na Štajersko ("naredite mi to deželo zopet nemško"), cerkev se je pridružila obema.

hja sej tud alter pa državna proslava ob 8. februarju nista enaka...
alter ma moderatorje...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kako ni bilo škandala? Neka (sicer javnosti zelo poznana a z sinočnim dogodkom nepovezana oseba) oseba je uletela na oder državne proslave kljub zagotovilom organizatorja, da se to ne bo zgodilo saj njen nastop ni načrtovan in ga tudi ne bodo vključili v dogajanje, varnostniki so jo pustili na odru, folk pa temu (z izjemo par komadov, ki so se obnašali situaciji primerno) pa temu celo ploska.
Še enkrat, ko se je odvrtela špice, je bilo proslave uradno konec. Kaj si pa zijal še naprej? Glede na stoječe ploskanje, si škandal videl samo ti. :bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.556
15.570
113
Največja živeča slovensk pesnica = neka oseba?
Tako je. V tem primeru je bila ta največja še živeča slovenska pesnica zgolj in samo neka oseba, ki glede na s strani organozatorja natančno načrtovan potek dogajanja sploh nima kaj početi na odru državne proslave a se je ob podpori tapravih tam znašla kljub temu ter tudi ostala toliko časa, da je naredila kar se je pač odločila narediti. Sramota, da se to lahko naredi na tako enostaven način ampak to pač tako je v teh naših svobodnih Butalah.

Kako potem opredeliš sebe? Oseba si očitno težko, ameba?
Tudi jaz sem tako kot Makarovičeva zgolj neka oseba, ki na včerajšnjem odru nima kaj početi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.556
15.570
113
Še enkrat, ko se je odvrtela špice, je bilo proslave uradno konec. Kaj si pa zijal še naprej? Glede na stoječe ploskanje, si škandal videl samo ti. :bonk:
Torej bi lahko takrat, ko se je odvrtela špica in je bilo proslave uradno konec, uletel na oder kdorkoli zrecitirati karkoli? Močno dvomim.
Zijal pa nisem, tudi gledal ne, sem imel bolj pametne stvari za početi kot pa čakat na enega zadnjiih trenutkov slave te attentionwhore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Tako je. V tem primeru je bila ta največja še živeča slovenska pesnica zgolj in samo neka oseba, ki glede na s strani organozatorja natančno načrtovan potek dogajanja sploh nima kaj početi na odru državne proslave a se je ob podpori tapravih tam znašla kljub temu ter tudi ostala toliko časa, da je naredila kar se je pač odločila narediti. Sramota, da se to lahko naredi na tako enostaven način ampak to pač tako je v teh naših svobodnih Butalah.


Tudi jaz sem tako kot Makarovičeva zgolj neka oseba, ki na včerajšnjem odru nima kaj početi.
Res si pravi filister. :zmaga:
 
  • Haha
Reactions: Matey