SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

2. jul 2020
4.899
6.432
113
Daj, ne nabijaj. Kvečjemu mi zajebavamo ZDA z protekcionističnimi zakoni. UK pa se je zaklala z iztopom iz EU - zdaj niti vzhodno evropskih poceni delavcev nimajo več. Res je to, da se naši politiki gredo biti bolj papeški od papeža - ekologija, človekove pravice. Če plačamo več davka, bomo bolj eko, pa več afričanov bomo lahko uvozili.

Ker je tu tako vse v kurcu, pričakujem, da boš kmalu preko VPNja shitpostal iz smart hiše ob umetnem jezeru na kitajskem.


1729324598912.png
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

cnpod

Fizikalc
20. okt 2013
675
71
28
Najbolji: Kapitalizem funkcionira na ciklični način in to ni nič novega. Seveda bo treba delati, to je vsem jasno. Je pa EU in cel zahod že dal toliko ciklov skozi, da se dobro ve kako je treba reagirati v kateri situaciji. V bistvu me prav malo skrbi tole ohlajanje, če se bo vojna v UKR kmalu končala. Če ne, bodo pa res večje težave.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Daj, ne nabijaj. Kvečjemu mi zajebavamo ZDA z protekcionističnimi zakoni. UK pa se je zaklala z iztopom iz EU - zdaj niti vzhodno evropskih poceni delavcev nimajo več. Res je to, da se naši politiki gredo biti bolj papeški od papeža - ekologija, človekove pravice. Če plačamo več davka, bomo bolj eko, pa več afričanov bomo lahko uvozili.

Ker je tu tako vse v kurcu, pričakujem, da boš kmalu preko VPNja shitpostal iz smart hiše ob umetnem jezeru na kitajskem.


Poglej priponko 93578

Meni prav nic ne manjka. Imam vse kar potrebujem, pocnem kar zelim pa zaenkrat sem se zdrav (tok tok). Nisem pa debil in vidim kake gluposti pocne EU oz. zahod. Ce si ti imun na to oz. opran pa tud ni moj problem, tvoj je.

Pa se povem lahko, da vse obveznosti (davki etc.) poravnavam redno, ne iscem bliznjic (ki v vecini primerov to itak niso), tko da najprej sebe posljes drugam, tko v izvidnico, da bova vsaj oba vedela o cem se pogovarjava. Ne bo ti skodlo.

Limanje slik in podobne otroske fore pa doma, ko se otroku posvecas uporabi, bo vsaj en vesel.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.918
930
113
Ja no po videnem na YT, kako bi rekel "nije baš nešto", sicer veliko ponujajo za 27K in bi kakšen EU proizvajalec želel za podobno opremljen avto že blizu 40K
Kaj pa vem , kar nekaj kompromisov , ne-najboljših teh.rešitev , nelogičnosti,........prištej to Eu, Jap, Kor...avtom pa smo verjetno tam tam s ceno.
Oblika sicer všečna ampak glavni adut je cena.
Definitivno avto za ne preveč zahtevne in pikolovce.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Najbolji: Kapitalizem funkcionira na ciklični način in to ni nič novega. Seveda bo treba delati, to je vsem jasno. Je pa EU in cel zahod že dal toliko ciklov skozi, da se dobro ve kako je treba reagirati v kateri situaciji. V bistvu me prav malo skrbi tole ohlajanje, če se bo vojna v UKR kmalu končala. Če ne, bodo pa res večje težave.

Ma kaj pa vem. To so izgovori, dalo bi se dosti drugace samo potem nekdo ne bi sluzu, imel moci... Ce to ni res zakaj so sli razstrelit severni tok? Saj nismo bebci ne? Brez veze in zdej jokat nima smisla, treba bo zdrzat.
 
2. jul 2020
4.899
6.432
113
Ja no po videnem na YT, kako bi rekel "nije baš nešto", sicer veliko ponujajo za 27K in bi kakšen EU proizvajalec želel za podobno opremljen avto že blizu 40K

Ker ni samo oprema in motor, ampak tudi malenkosti... kot je recimo zvočna izolacija, kvaliteta ozvočenja, lega na cesti pri hitrosti, vzmetenje...
Za tako ceno dobiš že dusterja hibrida. 50 manj konjev, 0-100 pa zgolj pol sekunde razlike.

Saj verjetno tisti, kateri pišete, da se lahko primerja nek budget avto z avti tipa Tiguanom ali Formentorjem, bi bili še z jugotom zadovoljni. Mala teža, 2 vrati... To je dobesedno že Lotus! :bonk:


Lahko pa da se motim. Drugi teden grem z CoolRay en krog - ga ima lokalna avtohiša za test.