SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
Njihovi lastni. Menda jih sedaj naprej uporabljajo v PSA grupi, med tem ko nimajo več lastnih bencinskih (kateri so bili prej v večini GMjevi).
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
A niso bili kao Opel 2.0 poštimani?
Za 1.6 pa nisem zasledil da naj bi bil zelo problematičen?
A nisi eno Astro se tukaj gor dal link za prodajo. A je bila porihtana?

so bili, že leta 2014 140 in 160KM ter nato čisto novi 170KM ampak to je nekako tako kot pri VW vse crkuje pa je že mit , da nekaj pa mora iti tud če ne
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
A niso bili kao Opel 2.0 poštimani?
Za 1.6 pa nisem zasledil da naj bi bil zelo problematičen?
A nisi eno Astro se tukaj gor dal link za prodajo. A je bila porihtana?
Tista je šla, dve kasnejši sta pa imeli probleme.

Največja bula pa je nova insifnia (GM motor 2,0 Cdti , kjer je bil menjan motor)

Saj ni panike , večina je bila porihtana v garanciji .

Ampak vsak Opel dela do cca 120 do 150 000 km , težave se pojavijo kasneje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
meh, pri VAG grupi i nič drugače, med tem ko prisiljeno polnjeni francozi že prej uščajo dušo
Pravkar prodal dci-ja z nekih 185k. V 10 letih sem poleg rednih servisov, ki so bili smešno poceni, menjal še motor za odklepanje vrat (nekih 70€), puščala je cev za sklopko (v spominu imam dobrih 80€), podrejal sem nove “valjčke” za vse štoparje na vratih, ker so pokali, grelne svečke sem menjal na 130k, prav tako desni kolesni lezaj, ki se je rahlo slisal in pa akumulator enkrat vmes.

pač problematičen francoz :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
pa, če smo pošteni...ne vem, če obstaja lastnik avta, ki bi svoj dragulj vozil 10 let brez napak :)
me je pa malo presenetilo, da ima kodiak "toliko" napak...no ja, statistika pač. če so jih naštancali že preko 600 jurjev, se napake pojavijo. ali pa nekateri, ki imajo ubervagne, nočejo na javno povedat, da njihovi bogovi tudi "krvavijo"
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Pravkar prodal dci-ja z nekih 185k. V 10 letih sem poleg rednih servisov, ki so bili smešno poceni, menjal še motor za odklepanje vrat (nekih 70€), puščala je cev za sklopko (v spominu imam dobrih 80€), podrejal sem nove “valjčke” za vse štoparje na vratih, ker so pokali, grelne svečke sem menjal na 130k, prav tako desni kolesni lezaj, ki se je rahlo slisal in pa akumulator enkrat vmes.

pač problematičen francoz :)
Pa ne mi rect da ima dci bremze lifetime ;)
Tako kot električarji z mocno rekuperacijo (I3...)
Aja, to je potrosni material. No, saj aku je tudi lahko 1x na 10 let.
Pri elektricnem ioniqu crkne vsako leto ali dve, pa ne priznajo garancije.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
pa, če smo pošteni...ne vem, če obstaja lastnik avta, ki bi svoj dragulj vozil 10 let brez napak :)
me je pa malo presenetilo, da ima kodiak "toliko" napak...no ja, statistika pač. če so jih naštancali že preko 600 jurjev, se napake pojavijo. ali pa nekateri, ki imajo ubervagne, nočejo na javno povedat, da njihovi bogovi tudi "krvavijo"
Odvisno kdo beleži te napake in kako jih klasificira.
Za moje pojme bi morala biti odpoved akuja prej kot v dveh letih napaka. Pa je hyunadi ne prizna. Marsikomu. Niti vrat ne smes imeti odprtih 15 minut ko sesas avto. In podobne budalestine....
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.767
2.646
113
Jaz imam pri 165k km in 6. letih starosti še vse žarnice original pa ni na avtu nič v led tehniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
Daj no... Žarnice menjaj že zaradi delovnih ur... Izgubijo na svetilnosti....
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
pa, če smo pošteni...ne vem, če obstaja lastnik avta, ki bi svoj dragulj vozil 10 let brez napak :)
me je pa malo presenetilo, da ima kodiak "toliko" napak...no ja, statistika pač. če so jih naštancali že preko 600 jurjev, se napake pojavijo. ali pa nekateri, ki imajo ubervagne, nočejo na javno povedat, da njihovi bogovi tudi "krvavijo"

No ja, ni bilo 10 let, a v mojih 7 letih in 200k (al tam nekje) km z Superbom, sem menjal natanko naslednje: 1x xenon žarnica (70€ za dve), 1x vodna pumpa, (140 z delom), 1x akumulator (lastna krivda, otroci so ga izpraznili do konca).
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Z akumulatorjem je takole: avto je imel vgrajen nadstandarni hifi sistem, torej original dodatno ojačevalec, DSP in 10 zvočnikov. In to je žrlo kar nekaj štroma (zdaj pri S-maxu, kjer imam tudi boljše ozvočenje je tako, da zmanjša moč če je samo na akumulator). Mulci so nabijali muziko. Avto opozori, ko ima nizko napetost in izklopi radio. Mulci so šli v avto in nazaj prižgali radio in nabijali naprej. Do bridke smrti akumulatorja.