SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Dej Andyu reč nej k tebi pride v šolo.
A so ti tudi poln tank in kartico Petrol s 500 eur dali?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com

Corolla je ze sla naprej.

Zena bo rabljenega malega mestnega mela za male pare, samo ne vem se katerega. Imam ogledano eno yarisko 2012, 70k prevozenih, se cakam ponudbo. Ko gremo skupaj pa Na izlete pa dopuste s Skodo, v mcdrajva pa v center Lj pa z yarisko. :D
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113

Zena bo rabljenega malega mestnega mela za male pare, samo ne vem se katerega. Imam ogledano eno yarisko 2012, 70k prevozenih, se cakam ponudbo. Ko gremo skupaj pa Na izlete pa dopuste s Skodo, v mcdrajva pa v center Lj pa z yarisko. :D

to je dobra ideja
upam da si vse otroke, ki si jih imel v planu že naredu ;)

ženske sicer vedno pravijo da jih avtomobili ne zanimajo, ampak to ni čist res
slej ko prej bo debata nanesla zakaj imaš ti nov avto ona pa staro kračo in takrat ne bi bil rad v tvoji koži
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
V 10 dneh 1000km. bi moral dizla nabavit : grin: joke

all in all zadovoljen. Bi bilo prevec za pisati zato raje negativno.

Lane assist me moti veckrat kakor mi je uporaben, verjetno nisem navajen. pa piano plastika na stebrickih pri vratih je tok obcutljiva za zjokat. Z mikrofibro sem sel cez 2x po pranju, pa se ze praske poznajo. :bonk:
Skoda app ne dela vedno ok. Danes sestopil s hriba na drugem koncu, 1km stran od parkinga. App mi ni hotel pokazati kje sem parkiral, ces da ga ne najde.
barva je huda, ampak pozna se ze ena kratka voznja po makadamo pa je svinjski, pa kapljice po pranju se tud hitro poznajo ce ne brises. Lak ne vem al je obcutljiv al sem dobil velik kamencek v havbo s kamiona, se je poznalo ze drugi dan. Jebiga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Skoda app ne dela vedno ok. Danes sestopil s hriba na drugem koncu, 1km stran od parkinga. App mi ni hotel pokazati kje sem parkiral, ces da ga ne najde.

ne vem, kako deluje ta App, ampak iPhone parking car deluje brezhibno. Pogoj je, da imaš telefon skonektan na avto preden parkiraš in odrineš.