SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
pogrešam komentarje na feltne

jest se na to ne spoznam, pa sm zdej v dilemi al je al ni?
 
  • Haha
Reactions: Matey

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Prvi vtis je super. Smooth, tiha, udobna voznja, dsg kul, asistencni sistemi odlicno (prej jih nisem imel), canton z 12 zvocniki vrh glave. Lepsi v zivo kot na slikah. Kar mi ni ratalo vzpostaviti je brezzicno polnjenje, ne vem zakaj, brezzicni carplay pa dela fajn. Prostora je smesno veliko, tamali nisem mogel pomagati s pasom na zadnjem zicu ker je enostavno predalec. Črni predpražniki so se umazali v dveh minutah, bo treba kako gumijasti zadevo nabavit za mokre in blatne mesce. Pa enkrat se mi je menu obesil pri nalaganju. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
plan menjav olja do 1500km je narejen? analiza najprimernejše viskoznosti za utekanje motorja narejena?

sicer pa zelo lep in lepo opremljen avto :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Prvi vtis je super. Smooth, tiha, udobna voznja, dsg kul, asistencni sistemi odlicno (prej jih nisem imel), canton z 12 zvocniki vrh glave. Lepsi v zivo kot na slikah. Kar mi ni ratalo vzpostaviti je brezzicno polnjenje, ne vem zakaj, brezzicni carplay pa dela fajn. Prostora je smesno veliko, tamali nisem mogel pomagati s pasom na zadnjem zicu ker je enostavno predalec. Črni predpražniki so se umazali v dveh minutah, bo treba kako gumijasti zadevo nabavit za mokre in blatne mesce. Pa enkrat se mi je menu obesil pri nalaganju. :sprasujemse:
Za gumi predpražnik mi piši zasebca ko boš rabil
 
5. apr 2015
1.325
685
113
:nazdravje:
Lepo vozilo. Moj taste, razen da je limuzina in dizel? Barva je looker. Srečno vožnjo in seveda smo v pričakovanjih kakšnih posnetkov in vtisov.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
respect za drznost, da je skočil v to...je pa res da so škode eden največjih generikov v avtoindustriji. od dizajna, tehnike, do notranjosti. A je to plus ali minus je za vsakega posameznika, da presodi. Beri: avto dolgočasen že na day 1. potem pa še barva, feltne, notranjost. je pa superb en tak prostorski cudez v tem segmentu... v bistvu preveč prostora zadaj.... je res pravo sluzbeno vozilo ce se dosti vozi več ljudi.

Jaz bi seveda drugače naredil. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
ynos naj ti služi. Kaj si se potem odločil od zimskih gum? A potem je avto prišel brez akustičnih stekel?

brez stekel, je pa ze zelo tih moram povedat. Pa stekla so samo stranska bila opcija narociti ne pa vetrobransko.

Gume vzel Bridgestone, dobil jih skoraj 100 eur ceneje kot Conti 850 (860 pa ni bilo zalog, niti dunlopa ne).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello in Davidoff