SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.909
10.312
113
zadnjic gledal onega nizozemca... neko vzdrževanje in servisiranje adblu sistema je dejansko poceni (bi lahko bilo) če. Modulno, pumpa, ventil, raztezna, elektronika in filter ter posoda, vsako stane ravno par €, in bi tole servisiral za mali denar...tako pa...udri po siromaku. Res škoda da je industrija tako zabredla. In da je folk vse pripravljen požret.

 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

jezek

Guru
24. jul 2008
3.200
1.344
113
Jaz sem o tem pisal in popravljal ze 2 leti nazaj, samo nobenega ne zanima. Za max 50e se popravi vse
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.503
1.051
113
Titograd
Tile so se z podpovprečno motorizacijo tudi ustrelili v koleno oziroma kar v obe. Kaj ti mora v glavi špilati, da v dostavni avto, ki mora biti tudi po 16 ur v stalnem pogonu, daš samo električni motor s smešnim dosegom in predolgim časom ponjenja, vedo samo oni. Uporaben je kvečjemu v kakem centru mesta v pešconi za lokalno dostavo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.899
2.620
113
Tile so se z podpovprečno motorizacijo tudi ustrelili v koleno oziroma kar v obe. Kaj ti mora v glavi špilati, da v dostavni avto, ki mora biti tudi po 16 ur v stalnem pogonu, daš samo električni motor s smešnim dosegom in predolgim časom ponjenja, vedo samo oni. Uporaben je kvečjemu v kakem centru mesta v pešconi za lokalno dostavo.
Furgon Berlingo je z diesel motorjem
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.899
2.620
113
Odgovarjal sem viperju. Furgon je bil stalno navoljo z dizlom.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.425
113
Si vozil, al google?
Teh AGS neumnosti se je treba izogniti v širokem loku. Pred petimi leti so ga v Suzukiju ponujali le na najcenejšem modelu (Celerio) in na honestjohn.co.uk imaš opis človeka, ki je s takim avtomatikom hotel furati privat avtošolo... Zdržal je en mesec, nato se je podrl... V garanciji so mu dali kpl nov avto, in nato, čez mesec dni, še tretjega... No, ko je šel še ta v franže, mu novega niso takoj dali...

Kako se je zgodba razpletla ne vem (z Aisinovimi klasičnimi avtomati in CVTji ni težav), ampak cukomatik pa: nein, danke.