SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.082
425
83
45
dolenska
Mogoče pa prodaje ni. V moji daljni in bližnji okolici ne opažam kakih menjav. Folk verjetno ne kupuje oz menja avtomobile.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Saj je že čas, ker te cene so
Kaj da ne paše, poglej kakšen luft je med kolesom in kolotekom, tega se ne bi sramovala večina terenskih vozil, kaj šele križanec kot je suv :aplauz:

Faking šit ej, to moraš znižat za najmanj 5-6 cm, da vsaj malo bolje izgleda pa da ni kot neka gorska koza o_O :D

Poglej priponko 62660
1673541292754.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.550
15.555
113
Nič narobe. "100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa" mi je enkrat dejal nek balkanski kolega :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.156
10.521
113
Ena hitra C180
Akcijska cena

45.800,00 €​

Redna maloprodajna cena: 52.660,04 €
presjna generacija se je marec 2014 recimo zacela 33.500 €. W206 pa pri 48.900€ . cca 50% gor. ;) (slo inflacija od 2014 - 20%)
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.740
823
113
Uradnih cenikov ne bo nihče spreminjal, na voljo bo edino uradni ali neuradni popust. Z uradnim se oglašujejo po TV in ga dodajo v kakšno opmbo v cenik, ali kot novo kolonco "akcijska cena". Po neuradnega bo pa treba stopit v salon, ali iti celo po več salonih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.418
6.559
113
pri taščici
Poiščite mojo objavo ko sem lani napisal, da tisti ki je lani avto naročil, ga bo dobil letos poleti, spomladi bodo pa avte metali za nami.
Karkoli od ekrana odprem, je slakova reklama za 400 rabljenih vozil....Po moje bi jih rad vsaj nekaj rad prodal po "željeni" ceni, ker zna se zgodit, da jih jeseni za "polovično" ceno ne bo nihče šmerglal.
Še kak proizvajalec novih avtov da 10 k popusta(20+%) kot Tesla, pa bodo cene rabljenim lahko samo prepolovili, če bodo hoteli kakšnega prodat.
Nekoč je avto izgubil v 3-4 letih pol vrednosti, danes pa 3 leta star stane toliko kot nov.
Res da so šle tudi plače gor za vsaj desetino (povprečno, ne se zdaj vžigat če vam ni šla nič) , pa inflacija, ampak inflacijo poganja tudi nerealne cene avtov. Ko bodocene strmoglavile, bo tudi inflacija se ustavila.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.938
9.596
113
Verjetno bi bilo smiselno. Čez lužo so že začeli konkretno s tem. Cene drvijo navzdol.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.552
1.016
113
Kako pa se obnasa hibridni del pri RAV4? Koliko km se da narediti v EV nacinu? Do kaksne hitrosti gres lahko, preden se vklopi bencinski motor? Ker tale podatek, ki ga navaja Toyota na svoji spletni strani, se mi zdi kar malo napihnjen :) ...

Pa koliko je kaj glasna voznja... predvsem zaradi CVT menjalnika ... Sem pred casom probal CH-R, ki je bila obupno glasna v kabini... Malo boljse je bilo pri hibridnem Priusu ... vendar pa je takrat bilo tako, da je motor zalaufal prakticno takoj, ko si malo bolj pohodil stopalko za plin ... pa se mi zdi, da vec kot 60 km/h sploh ni slo v EV nacinu ...

Je pa infotainment videti kar malo zastarel ...

S polno baterijo nekaj kilometrov, koliko tocno ne vem - 3, 4 iz glave. Z lahkoto delas 50% voznje na baterijo, pogoj je varcen (po pravilih) nacin voznje (nekaj casa rabis, da se 'reprogramiras'). Ker je navaden hibrid, vecino voznje preklaplja med baterijo, motorjem (popolnoma neopazno za vecino, sam sicer zaznam malenkosten pospesek/pojemek, sovozniki nic). Voznja z baterijo je nekaj najboljsega (tiho, zvezno...). Hitrost je odvisna od generacije EV sklopa, sam sem z mojim vozil tudi 80+ samo s baterijo. CVT je ko pistekad kako ga kombinirat z baterijo, popolnoma nemoteca zadeva. Glasen postane edino res v orenk hrib ali ce pohodis na full. Takrat renci, vendar kmalu neha - si prehiter. Najbolje da poskusis in vidis. Sam sem potreboval recimo mesec za rekalibracijo noge, da maksimalno izkoriscam baterijo. Avto je v 5-em letu, super, zaenkrat prav nobenih tezav. Pogresam edino vecjo baterijo oz. PHEV. Tisto mora biti pa se odtenek boljse (50km samo EV, ostalo pa benz - top). Edino infotainment pri mojem res ni na nivoju 'premij', sicer sam nimam nobenih tezav. Pri novejsih modelih (moj RAV4 je 2018) pa je menda bolje, o tem vec kdaj kasneje ko bom imel izkusnje, trenutno vem samo kar preberem.

Mene je posrkalo cist, prej divjak, kazni etc... zdaj grem pol ure prej, po pravllih in reseno - brez kazni, zivciranj... Sam imam navadnega hibrida kateri se obnasa kot napisano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.364
157
63
37
Kaj pravite o taki Ateci? Je res precej bolj trda kot Tiguan? DSG je tu notri vredu? Bo peljala 1200kg kamp prikolico do morja pa nazaj? :p

A so kakšni hudi problemi z 2.0TSI motorji?
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Kaj pravite o taki Ateci? Je res precej bolj trda kot Tiguan? DSG je tu notri vredu? Bo peljala 1200kg kamp prikolico do morja pa nazaj? :p

A so kakšni hudi problemi z 2.0TSI motorji?
Kam so šle te cene...
Sodelavec je 3-4 leta nazaj kupil praktično identičen avto (enako star s podobnimi kilometri), samo, da je pod havbo 190-konjski dizel, pa ga je prišel pod 21k €.
Pa kakšen mesec nazaj je dal preko 2 jurja za popravilo DSGja pri tistem v Lescah.