Styling Hunters

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Omega - Audi wannabe
smile-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
To je tista od Customgarage.....
Čudno mi je da se prodaja, ker je tip na a.com govoru o nekih načrtih s tole omego. Vsaj dokončal bi jo.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.511
1.062
113
Titograd
Citat:
Uporabnik v0x pravi:
Ja sej ce se prau spomnim je bla tut za 15 000€ gr
rolleyes-1.gif

Tudi jaz sem nekje tako ceno videl, čisto točno koliko se pa ne spomnim. Tako da Malecky: buhtl si kvečjemu ti...... mogoče res ni 2 leti nazaj kaj se je že prodajala, sem pač malo na hitro vstrelil, kakšno leto in pol pa definitivno in o tem sploh ne mislim debatirati in me prav en drek briga pa četudi je že 5 let takšna. Dejstvo je da se je prodajala po 50 % višji ceni z enako hohštaplerskimi opombami.... kot da prodaja Veyrona
hysterical-1.gif


Lahko bo srečna če bo sploh to prodala, najt se bo mogla ena pinki binki ljubiteljica starih japoncev ki bo imela preveč denarja za metat v stare gare. Sicer ne bo šla niti za 5 jurjev. Pa še to bi bilo dosti preveč.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Še enkrat...buhtl.

Če ti avta ni treba prodat, lahko daš oglas tudi za 1mio€, avto se bo prodal za tolk kot bo kdo pripravljen dat v danem trenutku oz. ona spustit ceno, če bo rabla prodat čist logičn potek razn za buhtlne.

Kaj pa kaj tvoji stajling napredki? A so ti huntnili Punteka, da si tok našpičen? So se ti Honda fahrerji smejal?
hysterical-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.511
1.062
113
Titograd
Če bo rabla prodat? A celo tepejo se za ta avto? Samo pol ne vem zakaj se že celo večnost prodaja, cena pa je tudi že pošteno padla.

Ne da bi vedel da me je kdo huntno, tudi slik mojega avta nasploh ni nikjer, žal
smile-1.gif


10 jurjev za taki avto
grin1.gif
smehinsolze.press
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Buhtl, če bereš je fino še razumet.
grims-1.gif


Tvoje stajling podvige omenjam, ker so bli več kot na nivoju za tole temo, sam ne spomnem se kje pa kaj si že menjal neki....mogoče še najdem.
evil.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
A prav vidim, al si je tip okol obrnil tablice za hud izgled?
bonk.gif


Takmu bi jaz dal kazen ker je neregistran, zaplenil bi mu avto za xy dni, da se preveri da ni slučajno ukraden...
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Tale pa še slikarja ne obvlada, je raje plahto obesil čez targe, kot da bi se potrudil v programerskih veščinah.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.511
1.062
113
Titograd
Kao JDM?
smile-1.gif


Kaj neki je težkega na besedi "homologacija" ? Polovica oglasov ima variante: homuligacija, homolugacija,homulogacija pa podobno. Vtisa ravno ne narediš.

Glede mojega avta: če misliš slikano eno kolo zelo od blizu, potem je to moje ja
smile-1.gif
karkoli več, sploh pa cel avto, pa pomeni da si me z nekom zamenjal....