Styling Hunters

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.508
1.059
113
Titograd
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
K bi [censored] vsaj barvo prbližno ujel, ne pa da se že na umazanmu avtu vidi, da tud prbližno ne štima. Pa 2cm špranja pri zadnjem odbijaču, pa 1cm špranja pri havbi... toliko samo o kvaliteti izdelave. Glede estetike ne bom komenitral sploh....

Ta Ibiza je že kaka 4 leta taka, vsaj kaj se jaz spomnim, na začetku je še nekak bilo vse skupaj, spoji so bili veliko bolj natančni, pa tudi barva je bila kar ok, sicer razlika ampak zelo malenkost. Zaj pa je avto podrtija, med špranjami se mu lahko podgane šetajo
bonk.gif


Sicer pa itak veliko preveč nepotrebne plastike.

@SouthPark. to je bil oni hitlerjugend?
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ne vem več kaj je bil, ko so se slike pojavile tu je začel kao s ''kaj težite, moj kolega ima ta avto in je špica'', potem ko smo ugotovili, da je avto njegov, pa je začel grozit da ve, kje smo doma
grin1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
točno a se ni na neki bencinski tut dogajalo. tej ga pa kr opravlajmo naprej. mogoče še alterja ni našo
grin1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ne vem več kaj je bil, ko so se slike pojavile tu je začel kao s ''kaj težite, moj kolega ima ta avto in je špica'', potem ko smo ugotovili, da je avto njegov, pa je začel grozit da ve, kje smo doma
grin1.gif

Se ni to šlo za neko belo astro iz opel foruma? Ko je lastnik zmetal vanjo neko ogromno število eurov.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
drag spas zna bit ta hobi. ko v staro astro zmeces dnara za prakticno nov avto, pa se na koncu se vedno peljes s staro astro za 300€. in pol ti zarukanci mislijo, da bodo kak dnar dobili za take smeti?

boze milo, inteligenca na nuli. se mi zdi da sepa pri vseh, ki se ukvarjajo s tem "tuningom in stylingom" in pol mislijo da vozijo rakete. tako kot sem enkrat ze reku. hillbilly racers

edit: ja cist brezveze to napisal, ampak... gledam te fotke, malo berem... pa si ne znam predstavlat, kaj cloveka zene, da si vesi to na avto. ne razumem. preprosto ne
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:

Se ni to šlo za neko belo astro iz opel foruma? Ko je lastnik zmetal vanjo neko ogromno število eurov.

Ja, to je bila bela Astra, uporabnik mislim, da je bil neki Damir. Gor je zmetal cca.15k€, enih 2x jo je razbil in vedno na novo "še bolj zRihtal". Vem, da je tudi pisal o nekih hudih biznisih z Romunijo etc...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ta ga lahko renta v Kenijo ekipam za snemanje poljudnoznastvenih oddaj, bodo lahko posnel close-up kadre, s pripisom:snemanje med paritvenin obdojem zebr, na lastno odgovornost!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če bi dal dol kitajske črke bi bil čisto ok, nima nobenih plugov, zaves in šankov, vse je enako belo... Nekdo, ki si ne more privoščit boljšega od Tempre pač nima dnarja za neki profi styling in 18'' felne.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Če, če, če..., s tem, da ima kitajske pismenke na ITA avtu veliko pove. Ne pomaga noben, če. Bog ne daj, da bi imel denar za pluge...