Styling Hunters

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dej kake prbijate. Direkt za sm so ta jajca

zmaga.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.450
15.442
113
e, si že zaj3bu k se ti ni dal delat printscreena, oglas ni več na voljo
tongue-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
e, si že zaj3bu k se ti ni dal delat printscreena, oglas ni več na voljo
tongue-1.gif
Recimo, da se nikomur ni dalo delat printscreena, ker ni bilo nič za v to temo. Avto povsem serijski, v paintubrushu je imel namesto registrske tablice napisano SEAD, v opisu oglasa pa "Prodam Sead Leon". Pa takoj je bilo razvidno, da je oglas objavil nek otrok, ki je izkoriščal še zadnje počitniške dni. V glavnem nevredno omembe.
smirk-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Ampak žalostno je to, da nekateri "strokovnjaki" dejansko kej takega napišejo na delovni nalog. Pri meni se je zgodilo to, ko sem avto peljal na optiko. Na delovnem nalogu piše SEAD IBICA. In to ni napisal "kr en" ampak nek vodja delavnice oz. nekaj podobnega. Specialci
aplauz.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Piše kot govori, čeprav je v tvojem primeru število črk isto ampak pri nekaterih drugih znamkah, modelih se pa lahko konkretno krajša. Zaradi mene lahko napiše gor xy, le da bo servis opravljen tako kot mora bit. Zakaj se bi obremenjeval s pravilno pisavo, če pa to ni primarna dejavnost.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Piše kot govori, čeprav je v tvojem primeru število črk isto ampak pri nekaterih drugih znamkah, modelih se pa lahko konkretno krajša. Zaradi mene lahko napiše gor xy, le da bo servis opravljen tako kot mora bit. Zakaj se bi obremenjeval s pravilno pisavo, če pa to ni primarna dejavnost.

Ker je osnova pismenosti?
grin1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Domnevam, da je pismen, saj so deli označeni s črkami in številkami ampak zakaj se bi kot stranka obremenjeval ali pa posmehoval nekomu, ki je narobe/popačeno napisal model avta.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Dvomim, da je pismen, ce se ime proizvajalca in tip vozila ne zna ustrezno prepisat. Ne kompliciramo kle za neko hudo slavistiko, ampak te osnove so osnovnosolske.

Kako bo sele potem, ko en tak model zacne narocat rezervne dele po kodah?