Styling Hunters

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Platišča vsakemu svoje, vsekakor je potrebno v živo videti
smirk-1.gif


Led luči zamenjane ja, kajti te imajo notranjost črno, vezano na masko, platišča itd...maska namerno zamenjana,ker tisti gromozanski logo spredaj je obup
smile-1.gif
od webastota, ogrevanja ogledal, močnejšega motorja, itd...itd...+ nastavljivo podvozje višina trdota itd...

Edino na next kombiju bom dal 22 col gor, ker na temu še robo vozim notri in nebi bilo primerno 275/30/22 gumce pa 1 tono teže notri
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa daj no, kupiš si Accorda, ki (po moje) velja še vedno za enega najlepših limuzin, potem pa narediš to iz njega... Razumem, da si kupiš ssanygonga in hočeš iz njega naredit še večjo traparijo, ne pa da to narediš iz avta, ki je v že v osnovi lep
tongue-1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Pa daj no, kupiš si Accorda, ki (po moje) velja še vedno za enega najlepših limuzin, potem pa narediš to iz njega... Razumem, da si kupiš ssanygonga in hočeš iz njega naredit še večjo traparijo, ne pa da to narediš iz avta, ki je v že v osnovi lep
tongue-1.gif

sam v prekmurju bi pa pobral vse točke na šovu pa zmagal
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Komentarji?

Not my thing.

Te feltne ne pasejo na van (pa kdo je omenil feltne z robovi?? pisda, feltne z robom, bullbar pa odurni okrogli krom pragovi pa mamo super hillybilly Texas van), crne lampe so v osnovi OK, ne pa te s temi kicastimi ledicami. Bela na T5 je bolj krem in niti ni ice bela. Deluje delavsko. Zadaj bi lahko namesto pleha dal sipo ali pa postrihal na crno (ce se ze gre BW styling) in stemnil srednje okno. Menjat stranski zmigavci, zadaj menjat luci - stvar okusa: ali rdece ali srebrne (ne ne lexuske, mogoce celo saab 9-3 sportcombi stil).

Se najlepse bi blo vse dol pobrat, pa narocit original sport paket pa je to to. Vsaj meni.


EDIT:

cisto v grobem fotosop, 10 minut.. za moj okus ze malo boljse..

1271417-2439462045894095.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Feltne bi morale iti brez problemov, mogoče tudi sedeže, če najde kakšnega F&F freaka, lahko proda celo zadnji šank, preostanek pa prvemu dilerju za 100 eur. Na ta način bi mogoče prišel celo čez jurja, kar je vsekakor odlična cena za 15 let star grdo zrižan kup pleha.
grin1.gif


EDIT: no, seveda pa v nobenem primeru ne bo dobilo toliko, kolikor ON misli, da je vreden...
smile-1.gif