Strošek prevoza do Grčije (Lefkas)

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Vsekakor loterija vsaj do Augusta. Trajekti IT- GR? So kaj v planu enih ali drugih? Bi znalo bit najbolj zihr opcija v primeru plovbe.
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Preveril pri policiji za prehod mej in na Slovenski ambasadi v Beogradu. Oboji so rekli, da tranzit skozi Srbijo ni problem, ampak je dobro oz moramo imeti potrdilo o nastanitvi. Tudi za nazaj moramo pokazati, kje smo bili, da ne greš v karanteno. Bolgarija zaenkrat še ni na rdeči listi, tako, da načeloma lahko tam prespiš.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
Jaz sem opazil, da moja sobodajalka iz Makedonije, ki mi na Hlikidikiju oddaja apartma (ga je že 2x), letos še nima odprto. Booking ji ne dela.
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Jaz mam delno plačan , tako, da bom sel, spremljal bom dogodke če bo treba domov pa domov. Bom pa v kampu in bo pomoje malo ljudi .
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
snjaper To so zdajle rizične situacije, kaj pa imaš "delno" plačano, če greš v kamp? Če je stvar enga bookinga 10€, jaz ne bi reskiral karantene in tako dolge poti. Zdaj se pač ne gre.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz sem skenslal. Predvsem mi ni za reskirat z ladjo iz Italije. So nam sicer že poslali, da ladja od 1.7 vozi in da naj samo predizpolnjemo covid vprašalnik. So pa ponudili open ticket za 1 leto. Če ne bi s sabo vlekli psa, bi se še mogoče vsedel v avto pa gas po cesti, čeprav zna bit bit jeba že zaradi 4ih mej. Pa tudi, če se slučajno dol kaj zgodi, nisem prepričan da si želim v njihove bolnice, nazaj pa tudi ne moreš prav na hitro (sploh bolan ne).

Vseeno bo dol po mojem kar nekaj ljudi. Ravno včeraj videl mail od windsurfer.si šole, da imajo prvi termin že zabezecan. Naši apartmaji v katere hodimo že 10let +- isti termin, so bili pa tudi zabookirani takoj ko smo odpovedali (smo malo po tistem preverjali, če bi mogoče vseeno šli).

Zaenkrat zabukiral nekaj na hrvaškem s free cancelation preko bookinga, čeprav me kar boli, ko vidim kakšne cene imajo, pa še vedno vsaj za surfarijo niti približno enaki pogoji. No sedaj je že tale hrvaška malo pod vprašajem, bomo videli.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Keri apartma hodiš?
Drugače je pa majn riskantno it z avtom kot z Minoan trajektom.
Minoan ti odpovejo 4 ure pred izplutjem. kao ga ni idi v Ancono.
Al ti ga pa prestavijo za 8 ur pa take fore. Mrš mafija
Anek ma pa tak tako ceno, da brezveze
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Keri apartma hodiš?
Drugače je pa majn riskantno it z avtom kot z Minoan trajektom.
Minoan ti odpovejo 4 ure pred izplutjem. kao ga ni idi v Ancono.
Al ti ga pa prestavijo za 8 ur pa take fore. Mrš mafija
Anek ma pa tak tako ceno, da brezveze
25 ur zabavne vožnje z ladjo... z avtom do lefkade 16 ur, halkidiki 13, 14 ur.