Streljanje v Izoli

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Kdo hudiča je Zagožen? Al je to nekaj kar ni povezano s streljanjem?

In odločitev debilnega sodnika (ki nima veze z zakonodajo, samo butelj je, ali pa zahteva ni bila primerno utemeljena) nima nič z barvami. Samo s pomanjkanjem inteligence.

Zagožen ima zvezo s sodnimi postopki nad mrtvimi. Pri njemu so isti sodniki našli možnost v zakonu, pri izolskem psihiču pa ne.

In kako drugače bi moral utemeljiti zahtevo kot : "psihič je ubil dva človeka in enega ranil z neprijavljeno pištolo. Mogoče se pri njem doma skriva še kaj nelegalnega orožja".
stupid-1.gif


PS- vse bolj se mi dozdeva, da ta izolski primer vse bolj postaja podoben Baričeviču. Edina tožilka, ki si je tam upala karkoli vprašati, je že tretje leto v suspenzu.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Še enkrat psihofizične sposobnosti marsikaterga policaja (velik odstotek) ni primerna za ta poklic. Za inkasantstvo ja za policaja pa ne. Glavni problem, ki se ga noče omenjat.

Ločim, pa težko atletsko telo od enega k ma index telesne mase.....
Še enkrat z malo karibrsko sem že streljal, na teku na smučeh. Kolega ima malokalibrsko vredno kot jest avto in smo tudi to probali brezskrbi...

Ko si enkrat v tem športu se ne da primerjat z nekim laikom, ki strelja v povprečju 2 na leto po 8 metkov.

Kar se tiče glinastih golobov pa ti garantiram da jih 99% tistih ki niso probali ne zadane. Sam sem rabil precej precej vaje, da je blo približno za pokazat.

Še enkrat pokaži mi kje je tukaj ego in da ti prihaja. Večina celo meni, da je to brezveze, neadranalinsko in dolgočasno, kot ribolov...

Pogovarjam pa se z enim, zgleda k orožja še držal ni... Vsaj tak imam občutek. Še enkrat to kar trdim je kot pribito. Celo v familji imamo enga iz Tržiča k je tak policaj...

ma že bypass...
To ima s tole temo kaj že?
To ima s to temo veliko logike! En kup štrajkanja in jajcanja za povprečnih 60€ na mesec!
Sedaj pa spet veselo "radarirajo" in polnijo proračun!
Furajo pa stare kripe, v katerih se jaz ne bi želel peljati niti na pivo, kaj šele na intervencijo!
Prodane duše, usposobljene le za izvrševanje navodil finančnega ministrstva!
Zdaj se bo pa spet apolo pritožil! .I.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Pri Zagožnu obstajajo konkretni sostorilci in sumljivo premoženje, ki so ga podedovali dediči. To je tako, kot bi ropar banke umrl, ukradeno premoženje pa ostalo dedičem.

Zagožen si je stvari zapisoval, tako da ni izgube spomina, kot pri glavnem sostorilcu.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
ejj...Tele-k, dej še enkrat preber naslov teme.
Pa kje vse tebe komunisti preganjajo...
hysterical-1.gif

uf-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Če za prvega policaja lahko rečemo usoda, naključje, presenečenje. Za drugega lahko rečem totalna nesposobnost. Šalabajzer k oboroženem storilcu pride trkat na vrata od avta...
in ti, bi verjetno zaradi lastne varnosti izstrelil raketo iz pilatusa na vozilo. Ker sta bila dva enaka vozila, bi za vsak slučaj na izstrelil oba. Menda je bil tudi tretji avto na izhodu iz parkirišča. No... mogoče bi ta preživel.
bonk.gif

Seveda ne, obstajajo pa primerni postopki. Od daleč in do vsebine obeh avtov pač kot do potencialnega storilca. Najprej ven (normalen človek se bo odzval), na tla, uklenit, potem pa gruntat, kdo je kdo.
bravo. Čist lahko napisano.
uf-1.gif

Ampak un nenormaln človek je problem. Un je pa šus spustu. In da je zgrešil, sploh debate ne bi bilo. Tako je pa še po nesreči zadel v nekaj cm nezaščitenih prsi, je pa cela študija nekaterih.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik telex pravi:

Zagožen ima zvezo s sodnimi postopki nad mrtvimi. Pri njemu so isti sodniki našli možnost v zakonu, pri izolskem psihiču pa ne.

In kako drugače bi moral utemeljiti zahtevo kot : "psihič je ubil dva človeka in enega ranil z neprijavljeno pištolo. Mogoče se pri njem doma skriva še kaj nelegalnega orožja".
stupid-1.gif


PS- vse bolj se mi dozdeva, da ta izolski primer vse bolj postaja podoben Baričeviču. Edina tožilka, ki si je tam upala karkoli vprašati, je že tretje leto v suspenzu.

Proti Zagožnu ne teče noben kazenski postopek, ker je mrtev.
Postopek odločanja o odvzemu premoženja nezakonitega izvora pa ni kazenski postopek, je pa tudi ta postopek prekinjen.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Še enkrat psihofizične sposobnosti marsikaterga policaja (velik odstotek) ni primerna za ta poklic. Za inkasantstvo ja za policaja pa ne. Glavni problem, ki se ga noče omenjat.

Ločim, pa težko atletsko telo od enega k ma index telesne mase.....

Idealno zate
cheer.gif


http://vps.designetc.org/seminarji/detektiv

Citat:
Pričetek usposabljanja

17. 11. 2016.

Prijave zbiramo do 10. 11. 2016.

Vpišite svoj e-mail naslov

in poslali vam bomo brošuro s podrobnim opisom programa in pogojev.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Tule gor ste se razpisali v glavnem osnovnošolci, kajne?
smile-1.gif

Pravite da je bil psihopat, pa policaji nesposobni, pa ministrica za zdravje zanič, ....

Mislite, da je res tako enostavno ubiti človeka? E - ni! Preveč gledate holivudske filme, to bo.

Ko sem bil mulec, manj kot 10 let, sem prvič z zračno ubil vrabca. Še danes dobim vsake toliko pred oči njegov poslednji krč s krilci, metek mu je šel skozi oči
crazy1.gif
. Potem sem kake 2 dni bolj slabo spal. Potem pa ni bilo več problema in naslednjega vrabca se ne spomnim več.
Isto je bilo pri ribah. Iz tiste čeri sem namakal trnek in se je gor ujela mačka. Požrla ga je tako, da se je ustavil čisto na koncu riti in sem moral celo ribo prerezati na pol, da sem ga ven dobil - ribo pa stran vrgel, kaj boš z mačko?
crazy1.gif
. Ko bi jo vsaj pojedel, bi bil vzrok, tako pa ...

Ko sem bil vojak, sem bil na meji in sem si moral vzeti 2 tedna časa sam s seboj, kako bom funkcioniral to obdobje. Ker - dejstvo je, da če te nekdo hoče pospravit, te tudi bo, pa ne boš sploh vedel, kako in kdaj se je zgodilo. Ter - kako bom pa jaz reagiral. Če ilegalca pospravim, dobim 14 dni nagradnega, pa še glavni džek bom (
grims-1.gif
)!

Ja!, morgen! Kar poglejte dokumentarce iz druge svetovne, kjer pripovedujejo starčki, ki so preživeli in tudi imajo kakšnega na vesti. Vsi so bolj kot ne redkobesedni in solzni okoli oči!
crazy1.gif
.

Pravite, da policaji ne znajo streljati, ko bi bilo treba. Rad bi vas videl v tej situaciji. Se morda pri nas strelja kar takole, vsakodnevno? Le kdo bi vam hlače pral, če bi se tam takrat znašli?

Policaji so usposobljeni vzdrževati red, tudi z zastraševanjem, ko je treba. Niso pa usposobljeni streljati v človeka. Če bi to spadalo v redni trening, mi verjemite, da bi pri nas imeli morda samo še kakih 10 policajev, nič več. Pa vsi bi bili kvalificirani kot psihopati.
tongue-1.gif

Še naša vrla vojska ni usposobljena za to, saj živimo v miru.

Da zaključim, ta starec ni bil psihopat. Psihopat je bil zdravnik, ki mu je na inteligentno premeten način povedal, da mu ne da zdravljenja, saj da je dovolj star za umret in da je škoda vsakega centa za njegovo zdravljenje. Seveda mu ni zadeve tako razložil, le povedal mu je, da bo na vrsti za naslednji pregled čez xy dni, ko bo rak pa že bistveno drugačen, kot je pa danes
crazy1.gif
.

Tako je to, vse ostalo je pa nadaljevanje zgodbe. Ta starec na bergli je pospravil 3 ljudi in še sebe samega zraven, lotil se je namreč sistema - pač po svojih močeh. Pospravil je nadutega zdravnika ki špara, ter dva nesrečna policaja, ki sta se znašla tam, sta pa uradno službena predstavnika sistema. Izgubiti itak ni imel kaj, le smrt je bila manj boleča. Sistem je pa tudi začutil, da pa vse skupaj le ni tako nedolžna igrica, kot se jo že nekaj časa gre.

Sedaj nekje tam zgoraj premlevata in rešujeta - ta starec in oni zdravnik, kje sta ga v življenju polomila. Starec glede tistih dveh ropov pošt (ali bank, saj ne vem), ter zdravnik, ki se je šel boga in sodnika kot uradni uslužbenec zdravstvene zavarovalnice, ki brezpogojno pleše po njenih navodilih. Pa Hipokratova obveza gor ali dol
crazy1.gif
.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Res čudno, kako ni dovoljeno preiskati stanovanje....v tujini je to normalno.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.746
3.468
113
Ne smeš preiskati. Imetnik bi se lahko na preiskavo pritožil. In zna z orožjem.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
demz, na voljo imaš 2 preiskavi in 3 bolnike. od teh treh sta 2 mlada in imata indice da je hudo nujno. koga boš pregledal? boš starejšega vzel? težava ni v zdravniku... on je samo delavec... težava je v sistem... pač denarja je x in za ta denar je to to. nujni imajo prednost... tukaj se je starejšemu alkoholiku pač zmeglilo in je potolkel dohtarja.... rešil je glih toliko kot tist bebvec ki se je zaletel v mauserja lani... nič... rešitev je pač družbeni pritisk na vlado...

jado, kolikor sem razbral iz vsega skupaj (ko sem odstranil bedarije novinarjev) je glavna težava, da se je zahtevala hišna pri mrtvem osumljencu. to pa pač ne gre in to je sodnik zavrnil. jim pa je potem lastnik stanovanja sam odprl in pokazal vse skupaj... stvar je pač taka, da je treba spoštovat zakon in postopke. in prav je tako. verjamem pa da je to enim nedoumljivo... ker bi pač radi imeli divji zahod (žalostno da tudi predstavnik medijev označi sodnika za butastega...)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Ne smeš preiskati. Imetnik bi se lahko na preiskavo pritožil. In zna z orožjem.

Če bi imetnik znal z orožjem.......bi Thompsona lepo konzerviral in spravil na varno.......ker ga je kot zgodovinski kos zelo zelo škoda za v talilno peč al pač karkol bo sedaj neki papirolog z njim naredu ( ponavadi iz peesde kapelco)
bonk.gif
 
22. jul 2007
13.274
1.576
113
124
Ja pa sodnik je tudi vedel, da se v stanovanju skriva nastavljena bomba in je tako preprečil, da bi bilo še več policistov mrtvih
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
ksz


Da zaključim, ta starec ni bil psihopat. Psihopat je bil zdravnik, ki mu je na inteligentno premeten način povedal, da mu ne da zdravljenja, saj da je dovolj star za umret in da je škoda vsakega centa za njegovo zdravljenje. Seveda mu ni zadeve tako razložil, le povedal mu je, da bo na vrsti za naslednji pregled čez xy dni, ko bo rak pa že bistveno drugačen, kot je pa danes
crazy1.gif
.

+1

Sem bil cca pol leta nazaj v podobnem položaju.......hvalabogu še zadost mlad da so preiskave naredili prednostno vse v 2 tednih.....in hvalabogu da se njihovi sumi niso potrdili
cheer.gif


So mi pa dali vedet da sem mlad in da zame (ŠE) je denar (za preiskave)
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
demz, na voljo imaš 2 preiskavi in 3 bolnike.... denarja pa samo toliko ...

..... rešitev je pač družbeni pritisk na vlado...

Mislim da sem ravno to precej nazorno opisal. Možakar je užgal po sistemu in njegovih uslužbencih - kolikor je pač lahko sam dosegel. Če bo pa kaj učinka od vsega tega, bo pa odvisno od nas, ki smo preživeli.

Pazi: živimo v sistemu, kjer se je 25 let načrtno delalo na tem, da je velika večina zaposlenih na javnem bremenu, samo 1/5 ljudi ali še manj pa tistih, ki denar delajo. Kako boš imel večji fond za zdravje? Ter - kakšen občutek doživiš, ko si celo življenje vplačeval v ta fond, ravno za preskrbljeno starost ali pa težavna obdobja življenja, sedaj ko si pa prišel sam na vrsto, ti pa zdravnik reče, da : "pojdi crknit tja na britof da ne boš napote delal, pa najbolje da si še svečo sam prižgeš in počakaš na Matildo, saj tvoji itak ne bodo imeli denarja zanjo"
tongue-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
demz, na voljo imaš 2 preiskavi in 3 bolnike. od teh treh sta 2 mlada in imata indice da je hudo nujno. koga boš pregledal? boš starejšega vzel? težava ni v zdravniku... on je samo delavec... težava je v sistem... pač denarja je x in za ta denar je to to. nujni imajo prednost... tukaj se je starejšemu alkoholiku pač zmeglilo in je potolkel dohtarja.... rešil je glih toliko kot tist bebvec ki se je zaletel v mauserja lani... nič... rešitev je pač družbeni pritisk na vlado...

jado, kolikor sem razbral iz vsega skupaj (ko sem odstranil bedarije novinarjev) je glavna težava, da se je zahtevala hišna pri mrtvem osumljencu. to pa pač ne gre in to je sodnik zavrnil. jim pa je potem lastnik stanovanja sam odprl in pokazal vse skupaj... stvar je pač taka, da je treba spoštovat zakon in postopke. in prav je tako. verjamem pa da je to enim nedoumljivo... ker bi pač radi imeli divji zahod (žalostno da tudi predstavnik medijev označi sodnika za butastega...)
Malo pojdi na obisk v bližnji ZD in poglej, kakšna klientela je v čakalnicah.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Taka iz dna družbe ( cheap sh*** prehrana in nič gibanja).....